ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem



Szef Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział, że przedstawiciele jego partii w Parlamencie Europejskim będą głosować za kandydaturą Bronisława Geremka na przewodniczącego PE. Możliwość poparcia Geremka kategorycznie wykluczył eurodeputowany Ligi Polskich Rodzin Maciej Giertych.

Na pewno jeżeli będzie Polak, to niezależnie kto to będzie - będziemy głosować za Polakiem - powiedział Lepper, który przyjechał na jeden dzień do Brukseli. Za Geremkiem na szefa Parlamentu Europejskiego i (Jackiem) Saryuszem-Wolskim, i (Januszem) Onyszkiewiczem - na wiceszefów - sprecyzował poseł Samoobrony w PE Ryszard Czarnecki.

Jacek Saryusz-Wolski (PO) jest oficjalnym kandydatem na jednego z 14 wiceprzewodniczących PE Europejskiej Partii Ludowej- Europejskich Demokratów, natomiast Janusz Onyszkiewicz (UW) - którego partia należy do nowoutworzonej grupy Przymierze Liberałów i Demokratów dla Europy - powiedział PAP, że "o ile wie", to procedura wyłaniania kandydata tej grupy nie została jeszcze zakończona. Jednak - jego zdaniem - decyzja w tej sprawie zapadnie jeszcze dziś.

Nie wiadomo jeszcze, czy do jakiejś frakcji politycznej przystąpi Samoobrona, czy pozostanie poza partyjnymi strukturami.

Chcemy być w jakiejś grupie, natomiast jeżeli nawet tak się stanie, że nie będziemy, to taka grupa może powstać w pó?niejszym czasie - powiedział szef Samoobrony. Wszystko jest jeszcze otwarte - prowadzimy rozmowy i do 19 (lipca) wszystko powinno być jasne - dodał, informując, że Samoobrona rozmawia "przede wszystkim z grupą pana Bonde".

Duńczyk Jens Peter Bonde należy do nowoutworzonej w PE grupy "Niepodległość i Demokracja" - którą współtworzą Brytyjczycy z Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP), eurosceptycy skupieni wokół Bonde i LPR.

Według Leppera, Bonde powiedział, że przystąpieniu posłów Samoobrony do tej grupy sprzeciwiają się jedynie polscy eurodeputowani.

Nie będą z nami w jednej grupie politycznej - oświadczył kategorycznie europoseł LPR Maciej Giertych. Równie kategorycznie wykluczył możliwość głosowania za kandydaturą Geremka na przewodniczącego PE.

Samoobrona nie nadaje się do współpracy - wyjaśniał. - Co innego mówią, a potem inaczej głosują. Podkreślił jednak, że przede wszystkim chodzi o wizerunek Ligi w kraju. My jesteśmy inną partią i nie chcemy być kojarzeni z Samoobroną - powiedział. Nie chcemy dopuścić do tego, żeby traktowano nas jako nieodpowiedzialną ekstremę.

Stanowisko LPR wobec jego grupy Lepper określił jako "niezrozumiałe" i podkreślił, że jego partia "nie bardzo się tym będzie przejmować".
(PAP)

Dzierżyński, Rokosowski, Bierut też byli "Polakami"
Czy to oznacza, że powinniśmy ich poprzeć?
Lepper stał się rasowym politykim. Co oznacza, że sięgnął dna.
(PM)
15 lipiec 2004

 

  

Archiwum

Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
¬ródło wszelkiego zła
grudzień 11, 2003
Artur Łoboda
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media