|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
więcej -> |
|
"Wykorzenić i wypalić"
|
|

Prezydent Jacek Majchrowski zaapelował wczoraj do władz państwa o szybkie karanie chuligańskich kibiców i wprowadzenie innych zmian ustawowych, które umożliwią organizowanie bezpiecznych meczów.
Prezydent przyznał, że władze samorządowe są bezradne wobec chuligańskich wybryków po meczach. - Wszyscy wiemy, że ?le się dzieje, ale nie mamy prawnych instrumentów, aby to zło wykorzenić - mówił. Jedyne, co władze Krakowa mogłyby, zrobić, to wprowadzić więcej strażników miejskich na stadiony. - Ale strażnicy nie mają takich kompetencji jak policjanci. Może więc należy zastanowić się nad zwiększeniem ich uprawnień - mówił prezydent. Jego zdaniem władze państwa powinny jak najszybciej wprowadzić możliwość natychmiastowego sądowego karania chuliganów za wybryki na meczach. - Bezpośrednio ze stadionu powinni trafić do aresztu. To poczucie bezkarności powoduje takie zachowania - uzasadniał.
Porządku na stadionie Cracovii pilnowali ochroniarze. - Firmy ochroniarskie nie są w stanie opanować sytuacji na stadionach, jest ich za mało i są za słabo zaangażowane w walkę - powiedział Majchrowski. Przyznał, że monitoring na stadionach nie spełnia swojego zadania. Według prezydenta każdy kibic, który wchodzi na stadion, powinien być zidentyfikowany, meczu nie mogą oglądać anonimowi ludzie. Zapowiedział także, że nie zamierza zamykać stadionu Cracovii. - Należy dążyć do wyeliminowania chuligańskiej grupy, a nie zamknięcia stadionu. Zadymiarze powinni być wypaleni gorącym żelazem - powiedział.
Kazimierz Mruk, zastępca komendanta wojewódzkiego policji, poinformował, że powołany został specjalny zespół do zajęcia się chuligańskimi kibicami. - Penetrujemy miejsca zagrożone, oczekujemy na informacje od mieszkańców na temat zachowań pseudokibiców. Chcemy także lepiej współpracować z firmami ochroniarskimi. Sądzę, że to już ostatni tego typu wypadek - zapewniał. Poinformował, że krakowscy policjanci zostali wysłani do Wielkiej Brytanii, aby zapoznali się z tamtejszymi zasadami bezpieczeństwa wprowadzonymi na stadionach. Zapewnił także, że policja nie ma żadnych informacji jakoby przygotowywany był odwet kibiców. - Śledzimy wszystkie informacje na ten temat i choć niektóre są niepokojące, to nie można mówić o przygotowywaniu odwetu - powiedział.
Prezydent Jacek Majchrowski pochwalił wczoraj policję: - Bardzo szybka akcja spowodowała, że sprawcy zostali ujęci. Pięciu policjantów, którzy przyczynili się do zatrzymania policjantów, otrzymało od niego w nagrodę laptopy. (AM)
(Dziennik Polski)
Komentarz
Sfrustrowani, bez perspektyw życiowych - młodzi ludzie szukają ujścia swojej złości. Teraz robią to w walkach pomiędzy kibicami konkurencyjnych zespołów.
Pamiętam jednak doskonale, że człowiek - który odebrał Krakowianom tysiące miejsc pracy, zniszczył kilka zakładów pracy a pó?niej - dla przypodobania się swołoczy - wydawał miliony z miejskiej kasy na budowę stadionów sportowych (aby tam dochodziło do burd), ten człowiek dzisiaj wzywa do karania owoców swego działania - bandytów, których sam stworzył.
Ale w tym bagnie umaczanych jest wiele struktur - z Kościołem Katolickim na czele - z którym Majchrowski robił wielokrotnie lewe interesy.
Dlatego dzisiaj ten - jeszcze niedawno ateista - powołany został do "komitetu" organizacyjnego pielgrzymki papieża do Polski i w każdym miejscu występuje w imieniu Kościoła.
"Ręka, rękę myje"
Mamy kształconą przez katechetów - najbardziej zdemoralizowaną w historii Polski młodzież i rozpacz co do przyszłości Polski.
Polska jest chora do potęgi!
O czym świadczy fakt, że wspólnikiem zabójcy był ex policjant - z "wydziału prewencji".
A nam ten krakowski ... oferuje zwiększenie ilości ochroniarzy i policjantów.
Ten, który na meczu Wisły trzyma podniesiąną rękę w geście viktorii to Majchrowski.
Polsce potrzeba powrotu do kultury życia codziennego, której nie ma ani w krakowskim magistracie ani w pazernym, zakłamanym Kościele.
(Artur Łoboda) |
|
16 marzec 2006
|
|
|
|
|
|
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
|
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
|
Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
|
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
|
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
|
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
|
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
USA będą w styczniu gotowe do ataku na Irak
grudzień 8, 2002
|
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
|
Papieski dialog z Żydami
kwiecień 21, 2005
|
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Puzle w skrablach
sierpień 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Koalicja zbada czy Polacy chronią Babilon?
czerwiec 12, 2004
PAP
|
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Głos przeciw liberalizmowi
(polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|