ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
więcej ->

 
 

Duże dzieci chcą wywołać pożar świata

Waszyngton zatwierdził ostateczny plan operacji wojskowej przeciwko Irakowi - pisze w środę rosyjski dziennik "Niezawisimaja Gazieta". Według gazety, która powołuje się na "poufne dane" (nie precyzuje, czy chodzi o ?ródła w USA, czy w Rosji), operacja przeciwko Saddamowi Husajnowi otrzymała kryptonim "Szok i trwoga" i ma na celu - jak przewiduje dziennik - nie tylko rozgromienie wojsk irackich, ale także zastraszenie wszystkich innych potencjalnych przeciwników USA.

"Według planu operacji 'Szok i trwoga', na terytorium Iraku zostanie codziennie dokonanych od 300 do 400 uderzeń rakietowo-bombowych" - przewiduje gazeta. "W ciągu pierwszych trzech dób oczekuje się najsilniejszego ostrzału zgrupowania wojsk i infrastruktury Bagdadu. Prognozy mówią, że planowane ataki mają w większym stopniu wywrzeć naciski psychiczne na przeciwnika niż fizycznie zlikwidować jego siły".

"Niezawisimaja gazieta" dostrzega przy tym oznaki zdenerwowania wśród przywódców irackich. Bagdad nie tylko stara się powiększyć swoje zdolności bojowe, jednocześnie - jak twierdzi gazeta - w geście rozpaczy minuje swoje szyby naftowe. Według "NG" zaminowano ich już 1500.

W innym artykule dziennik zajmuje się środowym wystąpieniem amerykańskiego sekretarza stanu Colina Powella, który na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ, zwołanym na szczeblu ministrów spraw zagranicznych, ma przedstawić pozostałym członkom gremium tajny materiał będący - według Waszyngtonu - dowodem na istnienie irackich programów broni masowej zagłady. Według "NG" jakość materiału prezentowanego przez Powella nie ma już żadnego znaczenia, bowiem Biały Dom podjął już decyzję.

"To, czy dowody Powella będą przekonujące czy nie, nie odgrywa żadnej roli, skoro już wcześniej Waszyngton twardo postanowił odejść od metod polityczno-dyplomatycznych na rzecz użycia siły. To jeszcze bardziej komplikuje sytuację w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, która może jedynie albo poprzeć USA, albo (...) okazać się niepotrzebna" - komentuje "Niezawisimaja gazieta".
5 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Konflikt Gruzja - Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko - amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
Ile wydajemy na ochronę zdrowia? jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Refleksje jeszcze raz
czerwiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne

maj 23, 2003
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media