ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
więcej ->

 
 

Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata



Arthur Balfour, brytyjski minister spraw zagranicznych napisal 2go listopada, 1917, list zawierajacy oswiadczenie zaadresowane do lorda Waltera Rothschilda, szefa sjonistow brytyjskich, stwierdzajace ze rzad brytyjski czynnie poprze stworzenie “ojczyzny Zydow” w Palestynie (“Jewish Homeland”), w zamian za pomoc sjonistow w wciagnieciu USA do wojny. Wowczas polityka USA byla zdominowana przez pacyfistow, wlacznie z pierwsza zona prezydenta Wilsona. Natomiast druga zona, z ktora Wilson ozenil sie w 1915 roku, byla nastawiona pro-sjonistycznie i pro-wojennie (John Cornelius,“The The Hidden History of the Balfour Declaration”). Pierwsza, nie udana zreszta, oferta brytyjska z 1903 roku proponowala ojczyzne Zydow w Ugandzie. Juz w 1915 roku Balfour powiedzial Chaimowi Wiesmanowi: “Kiedy skonczy sie strzelanina pewnie dostaniesz Jerozolime.”
Kiedy w sierpniu 1914 Niemcy zaatakowaly Rosje, wedlug planu generala Schlisffen’a, Francja miala byc pokonana w szybkim tempie, a Rosja, po kilkuletnim podboju przez armie niemiecka, miala byc zmieniona w kolonie niemieckiego imperium kolonialnego. Nierozegrana wojna pozycyjna w okopach, od Szwajcarii do wybrzeza morskiego, ustalila sie juz z koncem 1914 roku. W polowie 1916go roku brytyjska ofenzywa 60,000 wojsk nie wiele dala, a straty w zabitych po obu stronach frontu siegaly miliona zolnierzy.
Po storpedowaniu przez Niemcy statku Lusitania 7go maja 1915 roku i zatonieciu 1200 pasazerow, jak i statku “Arabic” 19go sierpnia, 1915, oraz po ataku na statek Sussex, stosunki Niemiec z USA pogorszyly sie, mimo silnych nastrojow pacyfistycznych w Ameryce. Tymczasem, tajne porozumienie brytyjsko-sjonistyczne zapoczatkowane w pazdzierniku 1916 roku, spowodowalo wazne zmiany w rzadach w Londynie i w Berlinie. W Niemczech sjonisci niemieccy juz w 1912 roku otrzymali rzadowa pomoc niemiecka w budowie politechniki w Haifie i w sierpniu 1914 roku zaproponowali Niemcom zydowskie panstwo, ze stolica w Lublinie, jako protektorat niemiecki na wschodzie Niemiec i Austrii z chwila zwyciestwa tych panstw. Przywodca sjonistow, Openmheimer, wowczas mowil, ze jest Niemcem “do ostatniej kropli krwi.”
Lloyd George zostal premierem brytyjskim “rzadu wojennego” a Balfour ministrem spraw zagranicznych, 6go grudnia 1916 roku. Oferta pokoju Berlina z 18go grudnia w zostala odrzucona przez Lioyd George’a, ktory obiecal walczyc do zwyciestwa, co sprowokowalo (od 9go stycznia, 1917) zaostrzenie akcji niemieckich lodzi podwodnych i zerwanie stosunkow dyplomatycznych USA z Niemcami. Jednoczesnie rzad brytyjski zblizal sie do stanu upadlosci finansowej. Rzad w Londynie mogl byc uratowany tylko przez pomoc finansowa z USA.
Agent sjonistow, Herr von Kemnitz, na stanowisku przy niemieckim ministrze spraw zagranicznych Zimmermann’ie, zdradzil kluczowe szyfry niemieckie #7500 Brytyjczykom, 16 stycznia, 1917go roku. Car Mikolaj abdykowal 15go marca 1917 roku i social-demokratyczny rzad Aleksandra Kerenskiego wkrotce doszedl do wladzy z aprobata rzadu USA i sjonistow.
USA wypowiedzialo wojne Niemcom 6go kwietnia, 1917go roku i Anglicy zaliczyli wypowiedz wojny Niemcom przez Ameryke jako zaplate sjonistow za obiecana im przez Balfour’a “ojczyzne Zydow” w Palestynie. Z poczatkiem listopada 1917 roku pucz bolszewikow dal bolszewikom wladze w Rosji. Wkrotce potem, na rozkaz Lenina, cala rodzina cara zostala wymordowana przez Zydow z Swierdlowem na czele zydowskiego oddzialu egzekucyjnego. Jak wyzej wspomnialem 2go listopada Zydzi uzyskali Deklaracje Balfour‘a o “Ojczyznie Zydow” w Palestynie, mimo antagonizmu niektorych Zydow brytyjskich przeciwko sjonistom, jak i przy pogwalceniu wczesniejszych ukladow brytyjsko-francusko-arabskich.
Wojna skonczyla sie 11go listopada, po wszesniejszym zablokowaniu kredytow bankow zydowskich dla Niemiec i strajkach prowadzonych przez zwiazki zawodowe w przemysle zbrojeniowym niemieckim, wsrod ktorych to zwiazkow Zydzi odgrywali czolowa role. Deklaracja Balfour’a byla zaplata za pomoc Zydow w pokonaniu Niemiec w Pierwszej Wojnie Swiatowej. Rola Zydow w przystapieniu USA do wojny jak i w przejeciu wladzy w Rosji, za pomoca puczu bolszewickiego, byla wazna w historii utworzenia panstwa zydowskiego w Palestynie. Mimo tego, ze wszystkie miedzynarodowe organizacje zydowskie byly aktywnie przeciwne niepodleglosci Polski, Polacy ofiarna walka i przy duzych stratach w ludziach, odzyskali niepodleglosc panstwa polskiego, ktora to niepodleglosc, oglosili swiatu 11go listopada 1918 roku.
Trzeba pamietac, ze wczesniej Zydzi przekonali Niemcow do zwerbowania Lenina, w celu likwidacji frontu wschodniego z Rosja. Niemcy wydali na ten cel ze skarbu panstwa niemieckiego rownowaznik 10 ton zlota. Ponad 20 lat pozniej, w 1940 roku, Hitler pertraktowal z Mussolinim w sprawie transportu Zydow na Madagaskar. W czasie tych pertraktacji Hitler wstrzymal budowe getta w Warszawie. Starania Hitlera o deportacje Zydow na Madagaskar nie udaly sie. Po klesce Niemcow pod Moskwa, z koncem stycznia 1942 roku, Niemcy przeniesli pierwszenstwo w masowych mordach niemieckiego aparatu terroru, z inteligencji i patriotow polskich, na Zydow, ktorych to Zydow, dopiero wtedy zaczeli wtedy masowo zabijac w obozach zbudowanych w celu mordowania Polakow, takich obozach jak, na przyklad, Oswiecim.
Sowieci odegrali kluczowa role w powstaniu panstwa Izrael po Drugiej Wojnie Swiatowej, z poczatkiem Zimnej Wojny. Wowczas Sowiety popieraly stworzenie panstwa Izrael w Palestynie w celu wywolania konfliktu na Bliskim Wschodzie bogatym w rope naftowa. Sowieci uruchomili konflikt amerykansko-islamski za pomoca niekonczacych sie walk zydowsko-arabskich w Palestynie. Na dluga mete potrzebowali oni strategicznego zarzewia konfliktu miedzy USA i swiatem islamu. Do dzis i w nastepnych latach Izrael byl, jest i bedzie koscia niezgody nawet po upadku Zwiazku Sowieckiego.
Sowieci pierwsi wniesli wniosek w ONZ o uznanie panstwa Izrael. Jednoczesnie, zeby zaludnic tworzace sie panstwo Izrael, Sowieci, wypedzili przez Zelazna Kurtyne 711,000 Zydow z panstw satelickich w latach 1945-7. Sowieci dokonali tego za pomoca kilkunastu pogromow, w samym Budapeszcie byly cztery pogromy. Sowieci dopuscili do prasy swiatowej jedynie pogrom kielecki, z 4go lipca 1946. Pogrom ten byl zainscenizowany i kontrolowany przez NKWD z pomoca sjonistow. Wkrotce po pogromie, sad NKWD w Kielcach skazal na smierc i nakazal natychmiastowa egzekucje dziewieciu niewinnych Polakow, z ktorych zaden wogole nie byl na miejscu zbrodni.
Wsrod Zydow wypedzonych z krajow satelickich, bylo duzo specjalnie zorganizowanych weteranow armii komunistycznych z czsow Drugiej Wojny Swiatowej. Ludzie w izraelskich silach zbrojny byli wyposazeni przez Sowiety, za darmo, w bron czechoslowacka. Z chwila uznania Izraela przez ONZ, Sowieci zaczeli uzalezniac od siebie Arabow. Sowiety byly glownym zrodlem broni i pomocy politycznej dla Arabow przeciwko chronionemu przez USA Izraelowi.
Druga fala osadnikow zydowskich w Palestynie, przybyla rowniez pod terrorem, ale tym razem pod terrorem prowokacji sjonistycznych w krajach arabskich, juz bez bezposredniej kontroli sowieckiej. Wedlug takich autorow jak Robert Fisk stworzenie panstwa Izrael jest tragedia tak dla Arabow jak i dla Zydow, a rownoczesnie tragedia ta, ktorej waznym etapem byla Deklaracja Balfour’a, destabilizuje dzis caly swiat.
27 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media