ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
więcej ->

 
 

(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem

Są pewne podejrzenia w sprawie NFI Jupiter - powiedział we wtorek w Radiu Zet szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Andrzej Barcikowski.

Wiem, że są pewne podejrzenia dotyczące Jupitera, gier giełdowych... to wiem, natomiast co do konkretnej odpowiedzialności konkretnych osób, to nie chcę się wypowiadać - powiedział szef ABW.

Życie Warszawy napisało we wtorek, że Skarb Państwa mógł stracić miliony złotych na nielegalnych operacjach giełdowych, w których uczestniczyły spółki skupione w NFI Jupiter. Sprawę według gazety badają Komisja Papierów Wartościowych i Giełd, CBŚ oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Według informatorów "ŻW", CBŚ zajmuje się wątkami prania brudnych pieniędzy, przyjmowania korzyści majątkowych, manipulowania kursami akcji oraz ujawniania poufnych informacji o spółkach, których udziałowcem był NFI Jupiter, a które pó?niej zostały sprzedane.

Szefem Jupitera do początku 2002 r. był Ireneusz Nawrocki, który niedawno zrezygnował z funkcji prezesa PZU Życie. Informatorzy gazety twierdzą, że właśnie fakt zamieszania NFI Jupiter w aferę giełdową sprawił, że Nawrocki 18 lipca, dwa dni przed walnym zgromadzeniem, podał się do dymisji. Przesądziło o tym postępowanie prowadzone przez policję. "ŻW" dodaje, że Ireneusz Nawrocki uchodzi za jednego z najbardziej zaufanych ludzi ministra skarbu Wiesława Kaczmarka.

W rozmowie z Radiem Zet Barcikowski nie chciał komentować dymisji Nawrockiego. Dlaczego pan Nawrocki podał się do dymisji, to to pytanie trzeba skierować do pana Ireneusza Nawrockiego, ja z nim nie rozmawiałem o złożeniu przez niego dymisji - powiedział.

Znam sprawę Jupitera i wydaje mi się, że kwestia odpowiedzialności prezesa tego NFI może ewentualnie ustalić tylko prokurator - podkreślił szef ABW.
30 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Ankieta: Oszacuj kompromitująco niską frekwencję
wrzesień 28, 2008
tłumacz
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny

luty 13, 2003
Leszek Skonka
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe Instrukcje
marzec 17, 2008
Artur Łoboda
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media