ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
więcej ->

 
 

Służba Polsce

Kwiecień 15, 2003


WSTĘPNA KONCEPCJA ORGANIZACYJNA

STOWARZYSZENIA " SŁUŻBA POLSCE "

/ PROJEKT /
Pułkownik Ryszard Chwastek


1. NAZWA STOWARZYSZENIA - Stowarzyszenie "SŁUŻBA POLSCE"

2. GŁÓWNE CELE DZIAŁANIA:

1/ popularyzowanie problematyki powinności obronnych Polaków wobec Polski, w tym szczególnie wśród młodzieży polskiej, jako naturalny wyraz patriotycznej postawy wobec narodu i państwa polskiego;

2/ wspieranie działań organów władz państwowych i samorządowych związanych z podnoszeniem zdolności obronnych Rzeczypospolitej, poprzez skupienie aktywności stowarzyszenia na popularyzacji w społeczeństwie i w lokalnych środowiskach problematyki obrony narodowej, obrony regionalnej i lokalnej / obrona ojcowizny/;

3/ stworzenie, na bazie stowarzyszenia, oficjalnych warunków i możliwości do aktywności obywatelskiej dla środowiska wojskowego i sympatyków wojska polskiego, wspierającej narodowe zdolności obronne państwa polskiego;

4/ popularyzacja historii oręża polskiego i kształtowanie patriotycznych postaw obywatelskich młodego pokolenia Polaków w odbudowywanym, wolnym państwie polskim;

5/ dążenie do połączenia w jeden nurt narodowy aktualnie już działających różnorodnych, a programowo bliskich stowarzyszeń i organizacji, kształtujących postawy pro obywatelskie, postawy patriotyczne , postawy pro polskie.

3. GŁÓWNE FORMY DZIAŁANIA:

1/ organizowanie otwartych spotkań i dyskusji popularyzujących problematykę powinności obronnych obywateli wobec państwa, z udziałem przedstawicieli Sejmu, Senatu, Rządu, władz regionalnych, organizacji pozarządowych, ludzi nauki i środowisk wojskowych;
2/ współudział w organizacji lokalnych, regionalnych i krajowych obchodów świąt państwowych, wojskowych oraz imprez lokalnych, związanych z tradycjami chwały oręża polskiego i postawami patriotyczno -narodowymi w historii Polski;

3/ udział w opracowywaniu analiz ,ocen i opinii w sprawach przekształcanego systemu obronnego państwa polskiego oraz ich publikacja, jako wyraz obywatelskiej aktywności na rzecz umacniania narodowych zdolności obronnych;

4/ organizowanie spotkań w jednostkach wojskowych, wyjazdów na obserwacje przebiegu szkoleń poligonowych, podróży historyczno - patriotycznych, zgrupowań i obozów młodzieżowych, zawodów sportowo - obronnych, przybliżających wizerunek wojska polskiego i popularyzujących postawy pro obywatelskie;

5/ tworzenie na szczeblu lokalnym ogniw stowarzyszenia "SŁUŻBA POLSCE", umożliwiające nawiązanie współdziałania z innymi organizacjami o zbliżonych celach i formach działalności zmierzając do integracji .

4. OGÓLNY ZARYS WŁADZ STOWARZYSZENIA:

1/ na szczeblu krajowym : SZTAB GŁÓWNY - składający się z 21 członków tj:

a) Szef Sztabu Głównego - 1;
b) Zastępca - 1;
c) Zastępca - 1;
d) Dwóch członków Sztabu Głównego - 2;
e) Szesnastu Szefów Sztabów Regionalnych - 16;
Razem Sztab Główny - 21 osób.

2/ na szczeblu regionalnym / wojewódzkim /: SZTAB REGIONALNY - od 5 do ... :

a) Szef Sztabu Regionalnego - 1;
b) Zastępca - 1;
c) Zastępca - 1;
d) Dwóch członków Sztabu Regionalnego - 2;
e) Szefowie Ogniw lokalnych / w zależności od ilości ogniw ... /

3/ na szczeblu lokalnym / miast, , gmin , miejscowości ,wiosek / : OGNIWO
NARODOWE:

a) Szef Ogniwa - 1;
b) Zastępca - 1;
c) Zastępca - 1;
d) Członkowie stowarzyszeni ;
e) Członkowie kandydaci.

5. OGÓLNA KONCEPCJA PROJEKTU:

Istota powstania stowarzyszenia jest propagowanie wśród polskiego społeczeństwa, szczególnie wśród młodzieży, postaw narodowego, głęboko patriotycznego rozumienia odpowiedzialności za bezpieczeństwo i rozwój naszego kraju dzisiaj i w najbliższej oraz dalszej perspektywie.

System obronny naszego kraju opiera się w pierwszej kolejności na koncepcji obrony sojuszniczej, a dopiero w drugiej kolejności na ewentualnym wykorzystywaniu naturalnych, narodowych możliwości obronnych. Celem działania stowarzyszenia jest odwrócenie tej kolejności poprzez prowadzenie szerokiej działalności edukacyjnej , informacyjnej i publicystycznej, odwołującej się do postaw patriotycznych, postaw naturalnych obowiązków Polaków wobec Polski.

Zamysł sprowadza się do przekonania najwyższych organów władzy ustawodawczej i rządowej, poprzez aktywność członków stowarzyszenia na szczeblach krajowym, regionalnych i lokalnych, ze nie można zapominać i nie wykorzystywać naturalnej potrzeby - gotowości obywateli do udziału w spełnianiu powszechnych powinności obronnych we własnym państwie.

Główną role musza w takim systemie narodowym spełniać Siły Zbrojne /Armia Zawodowa/, które będą wspierane jednak przez powszechna obronę narodowa polskich obywateli.

Powstanie stowarzyszenia "SŁUŻBA POLSCE" tworzy nowe warunki do rozbudzenia i rozwijania tak bardzo dzisiaj potrzebnych postaw polskiego patriotyzmu, który właśnie na gruncie narodowych powinności obronnych ma szanse odrodzenia.

Ryszard Chwastek
17 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
Zmarnowany czas Krakowa
marzec 17, 2004
zaprasza.net
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Jestem Polakiem
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
War In Georgia: The Israeli Connection - Wojna w Gruzji - Żydowskie Koneksje
sierpień 12, 2008
ynetnews
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media