ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
więcej ->

 
 

Chcecie wojny totalnej?


Joseph Goebels - zdegenerowany Żyd, który był się Ministrem Propagandy III Rzeszy znany jest z powiedzenia, że :
"kłamstwo sto razy powtarzane staje się prawdą".
Goebels był jednym z głównych motorów nazistowskiego planu eksterminacji Żydów..

Ja jednak pamiętam go z pewnego filmu propagandowego, na którym wydzierając gębę do rozjuszonych, otumanionych Niemców krzyczał :
"chcecie wojny totalnej?"
Ja, Jaaaaaaaa... odkrzyknęły tysiące otumanionych, niemieckich prostaków. Niektórzy z nich pewnie mieli wyższe wykształcenie.

Ta wojna totalna, wojna z całym światem była przyczyną sromotnej klęski Niemiec.

Nasze nieuki, które dużo krzyczą, a o wiele mniej myślą, stwierdziły, że za wszelkie zło tego świata odpowiedzialni są Żydzi i nie chcą widzieć własnego współudziału w żydowskich matactwach.
To przecież polscy Disco-Polo- prostacy, Ole,ole olewali własny kraj i głosowali na postkomunistycznego aparatczyka Stolzmana - Kwaśniewskiego.
Najgorzej jest jednak, kiedy taki prostak dostanie argument do ręki, czasem zupełnie oderwany od kontekstu.
Wtedy taki staje się wszech-mędrcem znającym odpowiedzi na wszystkie tematy.

Jak uczestnicy tego Portalu zostałem skierowany na witrynę z wykładem wykład ks. prof. Waldemara Chrostowskiego dotyczącego żydowskiego sposobu myślenia.
http://o.dialogu.z.zydami.patrz.pl

Wywiad ciekawy, zwięzły, dowcipny, ukazujący duży potencjał intelektualny autora.
Sam go nawet poleciłem.

Problem nastał jednak wtedy, kiedy przeczytałem interpretację tego monologu, wyrażoną przez niektórych internetowych komentatorów.
Otóż ks. Chrostowski opowiadając o judaizmie wyodrębnił pewien wątek, który najbardziej irytuje Polaków. Wskazał bowiem o ten nurt judaizmu rabinackiego, który jest wrogo nastawiony do Chrześcijaństwa.
Oprócz niego istniała cała masa nurtów religijnych, które zostały w wykładzie pominięte. Nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie to, że wykład ten stał się argumentem, w rękach ludzi odpornych na wiedzę i myślenie.
Dlatego też pozwolę sobie dodać trzy krótkie wątki do wykładu.

Datuję sobie żydowskie nurty religijne z czasów ich pobytu na Zachodzie Europy, przywołam postać rabina Mojżesza Isserlesa - zwanego Remu (1525-1572), który na Krakowskim Kazimierzu rozwinął nurt filozofii żydowskiej, szukający dialogu między Judaizmem a Chrześcijaństwem i zapowiadający połączenie obu religii w Rzymie. W czasie pontyfikatu Jana Pawła II odniosłem wrażenie, ze nastąpiło spełnienie tej przepowiedni.

Przełomem dla Żydów stała się Insurekcja Tadeusza Kościuszki, który nie tylko upośledzonemu chłopstwu, ale nie wiele lepiej uprawnionym żydom, po raz pierwszy obiecał prawa społeczne. Nałożyło się to na żydowskie odrodzenie, zwane haskalą, które stało się zarzewiem wielu prądów intelektualnych. Jednym z nich był - występujący wśród intelektualistów i dobrze sytuowanych Żydów nurt asymilacji społecznej z Polakami. W rezultacie doszło do silnego zbliżenia pewnej grupy Żydów, nazwanych "postępowcami" do Kościoła Katolickiego. Wyrazem tego stała się rabinacka dwuwładza na Kazimierzu (1 rabin konserwatysta, 1 postępowiec) i wybudowaniu na obrzeżach dawnego miasta żydowskiego nowej synagogi, która upodobniła się do chrześcijańskiej bazyliki trójnawowej.
W sferze politycznej najbardziej znana jest postać Rabina Bera Meiselsa, który "w 1846 uczestniczył w powstaniu krakowskim i poparł Wiosnę Ludów. Jako senator Krakowa zasiadał w parlamencie austriackim. W 1856 Zydzi warszawscy wybrali go na nadrabina Warszawy. W żydowskich szkołach wyznaniowych wprowadził język polski, a sam wygłaszał kazania również po polsku. Wraz z Izaakiem Kramsztykiem i Markusem Jastrowem opowiedzieli się w imieniu wspólnoty żydowskiej w Warszawie po stronie patriotów polskich w czasie manifestacji 27 lutego 1861 i na znak solidarności również zamknęli swoje świątynie. Wszyscy trzej rabini zostali uwięzieni , a Meisels i Jastrow zostali wydaleni z kraju. Meisels zmarł w 1870, a jego pogrzeb zamienił się w wielką manifestację polsko-żydowską."

Na znak szacunku dla postawy Meiselsa, Żydzi nazwali jego imieniem jedną z ulic na Krakowskim Kazimierzu.

W XIX wieku Podstawowym problemem asymilacji była bariera językowa - językiem żydowskim był jidisz - mieszanina starogermańskiego (z czasów ich pobytu w Niemczech), z naleciałościami języków słowiańskich.

Kolejnym wielkim przełomem było odrodzenie Państwa Polskiego, które odciąwszy się od feudalnego podziału klasowego otworzyło się na wszystkie narody zamieszkujące teren Polski, dając im równe prawa.
Tą furtkę doskonale wykorzystali Żydzi, którzy dzięki ciężkiej pracy i ogromnym wyrzeczeniom bardzo szybko awansowali społecznie. Ogromna ich masa kończyła studia, wywołując zawiść leniwej części społeczeństwa Polskiego.
Należy również zauważyć, że o ile Żydzi szukali jakiegoś dialogu z chrześcijaństwem o tyle Kościół Katolicki obrócił się do nich tyłem.

Druga Wojna Światowa przekreśliła wszystko.
Naziści wymordowali większość Żydów otwartych na asymilację społeczną. Ich niedobitki łatwo dały się przekonać syjonistom, że nie warto było bratać się z Katolikami, no bo przecież naziści to przedstawiciele świata chrześcijańskiego a i wielu Polaków cieszyło się z tragedii Żydów.

Nie ważne ilu wśród Żydów było łajdaków. Ważne, ku jakim symbolom odwoływała się ich społeczność. Zauważyć należy, że najważniejszymi postaciami w historii Żydów w Polsce są wspomniany Iserles Remu i Beer Meisels a nie żaden kanciarz i oszust.

Myślę, że wspomniany wyżej wykład ks. Chrostowskiego to tylko lu?ne rozmyślanie na temat pewnego wątku w żydostwie.
Niemożliwym staje się omówić całości problemu nawet w wielogodzinnym wykładzie.
Sam również przedstawiłem dosadnie inny wątek działalności Żydów w artykule Globalizm

Kiedy jednak jakiś niedouczony "pseudopatriota idiota", prezentuje wypowied? ks. Chrostowskiego jako rzeczywisty obraz stosunków chrześcijańsko żydowskich to powiem, za Konstantym Gebertem (którego osobiście nie znoszę), że pół prawdy to całe kłamstwo.

Taka głupia, nieodpowiedzialna postawa prowadzi w prostej linii do tego, że podobnie jak żydzi postępowi po II Wojnie Światowej dali się przekonać syjonistom, tak samo wszyscy inni zasymilowani dadzą się im dziś przekonać, że ze światem chrześcijańskim należy walczyć, bo jest poważnym zagrożeniem dla ich życia.
I w ten sposób powstanie potężna piąta kolumna syjonistów, której rozmiarów nawet nie potrafią sobie wyobrazić pseudopatrioci - idioci.
Ta destrukcyjna siła będzie w stanie sparaliżować wszystkie próby odnowy Polski.
I będzie to wojna totalna z Żydami.
A zanim syjonistom stanie się cokolwiek złego, Polska znajdzie się w tragicznej sytuacji.

Skoro o piątej kolumnie syjonistów mowa to należy przywołać ostatnią wypowied? tworu o nazwie "Rada Etyki Mediów", którą oburzył artykuł Stanisława Michalkiewicza dotyczący "przedsiębiorstwa holokaust".
W tej sprawie wyliczę tylko najważniejsze punkty.

1. Światowa Organizacja Żydów to struktura o charakterze mafijnym, grupująca żydowskich szulerów, geszefciarzy najwyższego kalibru.
Nic mi nie wiadomo aby miała rzeczywiste poparcie środowisk Żydowskich.

2. W sprawie rzekomych odszkodowań za mienie po Żydach wymordowanych przez nazistów, mogą się ci - "Światowi Zorganizowani Złodzieje" - pocałować w dupę!
Żydzi zamordowani w Polsce byli obywatelami Państwa Polskiego, które chroniło ich do momentu napaści niemieckiej.
Gdyby nie chcieli być obywatelami Polski to wyemigrowaliby do Palestyny, do czego silnie zachęcali syjoniści.
Nie ma więc najmniejszych przesłanek by "Światowi Zorganizowani Złodzieje " mieli prawo do żądania czegokolwiek, po za ingerencją prokuratorów amerykańskich w ich działanie.

3. Tak zwana "Rada Etyki Mediów" to bez wątpienia struktura przestępcza, która toleruje i chroni kłamstwa, tysiąc razy powtarzane przez polskojęzyczne media.
Takie kłamstwa jak "prognozy przedwyborcze", informacje dotyczące bezrobocia i tragicznej sytuacji gospodarczo-politycznej Polski.
Jednocześnie tolerując wybitnie demoralizującą działalność TVN, Polsatu i TVP.



Ksiądz Waldemar Chrostowski narzeka, że z Żydami nie ma dialogu...
A z kim on chciał prowadzić dialog... ze Stanisławem Krajewskim?
To niechaj do siebie ma pretensje, że nie może być żadnej dyskusji.

Pisałem to wielokrotnie i powtórzę po raz kolejny:
Wśród Żydów są bardzo różni ludzie. Ale jeżeli ktoś znajduje tylko łajdaka to pewnie trafia na sobie podobnego.
W tym wypadku dobór osób do tak zwanego "dialogu chrześcijańsko - żydowskiego" świadczy dobitnie, czemu ten rzekomy dialog miał służyć.


Podsumowując, pozwolę sobie na następującą konkluzję:

Chociaż dzieło odbudowy Polski winno sprowadzić się do najprostszych działań to poprzedzone musi być bardzo wszechstronną, wielowątkową analizą, uwzględniającą całokształt zagadnień związanych problemem żydowskim.
Nieszczęściem Żydów jest to, że naziści wymordowali całą elitę postępowców, którzy zachowując tradycję, chcieli znale?ć się we współczesnym świecie.
Israel Adam Shamir, który często gości na naszym Portalu, chciał odnale?ć swoją drogę życia wśród syjonistów.
Kiedy jednak poznał: czym jest syjonizm, zrzekł się swego żydostwa, przeszedł na prawosławie (które z racji pochodzenia było mu bliskie kulturowo) i dziś walczy z żydowskim nazizmem - syjonizmem.
Myślę, że takich ludzie jest wielu, chociaż nie wszyscy mają odwagę i potrafią - tak jak Adam Shamir - zamienić swoje myśli na artykuły.

Żydom niezbędny jest nowy ruch społeczno - kulturalny, odwołujący się do tradycji a otwarty na dialog z innymi kulturami.
Bez niego staną w obliczu bardzo poważnego zagrożenia ze strony całego Świata.
Ale zanim do tego dojdzie, my padniemy.
Nie rozpoczynajcie matoły "wojny totalnej" z Żydami bo taką wojnę na pewno przegramy!

2 kwiecień 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
"Łapaj złodzieja" - według Tuska
wrzesień 27, 2007
PAP
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
Demon-kracja czy demokracja
kwiecień 15, 2003
Adam Wielomski
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?
kwiecień 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media