ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
więcej ->

 
 

Polska znowu na pierwszy ogień?

Obecny stan UE przypomina piekło w anegdocie, w której policjantami są Niemcy, kucharzami są Anglicy, mechanikami samochodowymi są Francuzi, kochankami są Szwajcarzy i organizatorami są Włosi, a Polacy jak zwykle są wysyłani na pierwszy ogień. Natomiast według anegdotki Europa miałaby przypominać niebo, w momencie, kiedy Anglicy, byliby policjantami, kucharzami Włosi, mechanikami Niemcy, kochankami Francuzi, organizatorami Szwajcarzy, a Polacy nie dali by się wystawiać na pierwszy ogień walce, w której Rosjanie mogą bezkarnie zmienić Polskę w teren skażony nuklearnie, tak jak w latach 1970tych gotowi to byli uczynić Amerykanie, na wypadek sowieckiego ataku na Europę Zachodnią.

Ostatnio spadek wartości euro i funta brytyjskiego, wobec dolara, może oznaczać, że Unia Europejska jest daleka czołowej roli na świecie i od przejęcia od USA roli siły napędowej gospodarki światowej. Europejskie papiery wartościowe spadają na wartości i inwestorzy tracą więcej w Europie niż w USA. Dzieje się tak po prowokacyjnym ataku gruzińskich klientów osi USA-Izrael, na Południową Osetię, w ataku tym w pierwszym dniu zostało zabitych 13 Rosjan i 150 było rannych w oddziałach „pilnujących pokoju” pod mandatem ONZ.

Kryzys w Gruzji nastąpił w pól roku po ogłoszeniu niepodległości napływowych muzułmanów
Albańskich, w Kosowie. USA nakłoniło 45 państw, w tym UE , do uznania Kosowa jako państwo niepodległe, podczas gdy Rosja protestowała i jakoby miała nadzieję na „quid pro quo” na Kaukazie, mimo guzińskiej kolorowej rewolucji w listopadzie 2003, oraz obecności doradców z osi USA-Izrael jak też wielkich dostaw broni z tych dwu państw, bardzo zainteresowanych rezerwami ropy naftowej i gazu ziemnego w regionie Morza Kaspijskiego i Średniej Azji.

Budżet wojskowy Gruzji wzrósł 30sto-krotnie, a lipcu 2008, USA finansowało manewry armii gruzińskiej, która w sierpniu w pierwszym dniu olimpiady w Pekinie, zaatakowała Południową Osetię. Stało się to po kilku tygodniowych przygotowaniach w obecności doradców z USA i z Izraela, podczas gdy prezydent Gruzji oświadczył: „Nie chodzi nam już o samą Gruzję, ale o Amerykę i jej ideały.”

Konflikt ma charakter nie tyle ideologiczny ile „naftowy.” W konflikcie tym, jak pisałem uprzednio, ważnym elementem jest rurociąg Baku-Tyflis-Cejhan nad Morzem Śródziemnym. Z tego powodu atak Gruzji na Osetię jest przedstawiany w neokonserwatywnej propagandzie, jako atak na Gruzję. Fotografie zniszczeń dokonanych przez Gruzinów pokazywane są jako zniszczenia dokonane przez Rosjan. Zobaczymy, co się stanie na następnym spotkaniu na szczcie NATO; czy w tej sytuacji albo będzie łatwiej dla USA wprowadzić Gruzję i Ukrainę do NATO, albo trudniej – czas pokaże.

Jeżeli Gruzja stanie się członkiem NATO, to ekspansja NATO na wschód w kierunku Azji Środkowej będzie ewidentna. Sytuacja zaogni się, jeżeli Gruzja, tak jak Polska, zgodzi się na budowę wyrzutni pocisków amerykańskich w ramach „Tarczy” i również poniesie ryzyko bombardowania nuklearnego przez Rosję. Ciekawe, co się stanie, jeżeli Rosja zgodzi się na przyjęcie Osetii i Abhazji do Federacji Rosyjskiej, według życzenia mieszkańców tych krajów.

Według danych brytyjskiego „Jane” Gruzja ma 27,000 wojska, a Rosja 641,000, oraz Gruzja ma 82 czołgi przeciwko 6,717 rosyjskim, 139 wozów pancernych przeciwko 6,388 rosyjskim jak też siedem samolotów myśliwskich, przeciwko 1,206 rosyjskim. Mimo tego Gruzja wierzyła w skrzydła opiekuńcze USA i zaatakowała posterunki rosyjskie oraz spowodowała śmierć rosyjskich „peacekeepers” z ONZtu. Natomiast „nieprzyjaznym krokiem” wobec Rosji na pewno jest transport samolotami USA z Iraku, 2000 żołnierzy gruzińskich z powrotem do Gruzji.

Być może w grudniu USA będzie forsować przyjęcie Gruzji do NATO. Byłoby to prawdopodobnie widziane przez Rosję jako ostatni etap okresu spokoju po Zimnej Wojnie. W obecnej sytuacji, budowa wyrzutni „Tarczy” w Polsce, może narazić Polskę na pierwsze bombardowanie nuklearne od czasów Hiroszimy i Nagasaki. Jedyna katedra katolicka w Japonii była centralnym celem bombardowania nuklearnego miasta Nagasaki. Podobnie zagrożenie bombardowaniem nuklearnym Polski, grozi zniszczeniem ostatniego faktycznie katolickiego kraju w Europie.

W takiej sytuacji Polacy znowu zostaną wystawieni na pierwszy ogień w Europie, tym razem ogień rosyjskich pocisków nuklearnych, być może na drodze ku światowej „wojnie ostatecznej.” Możliwe też jest, że bombardowanie nuklearne Polski przez Rosjan, byłoby użyte przez Moskwę i Waszyngton, po to żeby, dojść do porozumienia i uniknąć wzajemnego zniszczenia przez te dwie największe potęgi nuklearne na świecie.

WWW.pogonowski.com
17 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
Czy Zachód ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje?
czerwiec 2, 2003
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media