|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
więcej -> |
|
Czy zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael?
|
|

Po raz pierwszy w historii premier Izraela publicznie powiedział, że Izral ma arsenał nuklearny. Stało się to w wypowiedzi premiera Ehud’a Olmert’a po przepowiedniach prezydenta Iranu Mahmoud’a Ahmadinedżad’a, że Izrael czeka taki sam los, jaki spotkał Związek Sowiecki. Pismo Ha’aretz pisze, że nie jest rzeczą pewną, czy Olmert się nie przemówił. Jest powszechnie wiadomo, że Izrael ma setki bomb nuklearnych, ale właśnie teraz Olmert publicznie przyznał się do tego faktu. Można rozumieć to jako grożbę przeciwko Iranowi, za to że śmie przepowiadać Izraelowi podobny upadek, jaki spotkał Związek Sowiecki.
Być może po ogłoszeniu opisów lobby Izraela w London Review of Books, raportu grupy Baker-Hamilton i opublikowaniu bardzo krytycznej książki o izraelskim „apartheidzie” przez byłego prezydenta USA Jimmy Carter’a, Izrael faktycznie traci grunt pod nogami w Waszyngtonie i na własną rękę publicznie grozi Iranowi bombardowaniem nuklearnym i zniszczeniem.
Może być, że histeria polityków Izraela jest spowodowana przpowiedniami prezydenta Iranu, przy jednoczesnym jakoby osłabianiu się „specjalnych więzów” między USA i Izraelaem. Lobby Izraela ostatnio zostało oskarżone o szpiegostwo na rzecz Izraela w postaci Steve Rosen’a i Keith Weissman’a z grupy nacisku tak zw. AIPAC. Grupa ta jest oskarżona o paczenie polityki zagranicznej USA, przez dwu Żydów, profesorów John J. Mearsheimer’a i Stephen Walt’a w ich oprzcowaniu pod tytułem „Lobby.”
Obecnie komisja Bekera-Hamiltona stwiedziła, że konflikt w Palestynie przyczynia się do klęski USA w Iraku. Konkluzje te jakoby popiera były przeydent Bush i rząd W. Brytanii. Cyżby już nie działał żydowski aparat szantażu o antysemityzm? Zwłaszcza gdy wśród krytyków Izraela są amerykańscy profesorowie Żydzi i oni formułują zarzuty przeciwko zbrodniom Izraela na Palestyńczykach, jak to czyni profesor Tony Judt, którego wykład w polskim konsulacie generalnym w Nowym Jorku, został skasowany w ostatniej chwili, z powodu pogróżek ekstremistów żydowskich z lobby Izraela.
Teraz po raz pierwszy od śmierci przezydenta John’a Kenneky’ego pro Izraelska polityka USA na Bliskim Wschodzie jest krytykowana otwarcie na wysokim szczeblu. Wkrótce przekonamy się czy krytyka ta spowoduje faktyczne zmiany w polityce USA na Bliskim Wschodzie.
Strategia oparta na ideologii meokonserwatyzmu sformułowanej przez trockistów nawróconych na radykalny sjonizm, została wprowadzona w życie, według planów Richard’a Perle’a i Douglas’a Feith’a oraz David’a Wurmser’a, głównego doradcy wice praezydenta Dock’a Chenney’a. Strategia ta była sprecyzowana już w 1996 roku, począwszy od planu ataku na Irak, żeby raz na zawsze skończyć w planami pokoju w Palestynie (na podstawie granic z 1967 roku, jak do tego nawołuje ONZ). Droga ekstremistów żydowskich miała prowadzić przez Bagdad do Damaszku i do Teheranu.
Izrael miał ukształtować swoją pozycji siły, przy współpracy Turcji i Jordanji, po trupie Saddam’a Husseion’a. Liban i Syria miały być polem bitwy o dominację Izraela „od Nilu do Eufratu,” po zmianie reżymu w Iraku. Plany te są zagrożone, z chwilą kiedy na scenie politycznej USA, pojawiają się siły zdolne przeciwstawić się kontroli radykalnych Żydów nad polityką zagraniczną USA, zwłaszcza na BliskimWschodzie.
Obecnie komisja Baker-Hamilton zaleca rokowania Waszyngtonu z Syrją i a Iranem w sprawie przyszłości Iraku, który niby miał być najechany dla dobra przemysłu naftowego a w rzeczywistości był najechany „dla dobra Izraela,” jak to publicznie powiedział Philip Zelikow, według Washington Post. Zelikow jest znany wśród Polonii w USA z tego, że zniszczył on polską katedrę imienia Tadeusza Kościuszki przy University of Virginia.
Obecnie, kiedy świat widzi tragiczny los pacyfikowanego Iraku, radykalni Żydzi są krytykowani. Zdawało by się, że Lobby Izraela traci na sile, mimo upadku Iraku, podczas gdy Iran i Syrja są jakoby zapraszane do rokowań przez wpływowych polityków w USA. W tej sytuacji Izrael otwarcie mówi o swoim arsenale nuklearnym, nie tylko przeciwko Iranowi Postępowaniem tym lobby izraelskie utrudnia pracę ludziom, którzy formułują politykę USA na Bliskim Wschodzie.
Tymczasem CIA stwierdza, że Iran potrzebuje około 10 lat, żeby zbudować pierwszą bombę nuklearną, więc dlaczego szerzy się histeria w sprawie broni nuklearnych, które dopier po długich latach mogą być pod kontrolą Teheranu? Najwygodniejszą taktyką osi USA-Izrael przeciwko Iranowi jest zmiana reżymu w Teheranie, który już jest pod całodziennym obstrzałem propagandy, zalecającej rewolucję seksualna, która to rewolucja ma przerwać więzy między pokoleniami Irańczyków, wśród celowo skłócanych grup etnicznych, wchodzących w skład ludności Iranu.
Dlaczego właśnie teraz premier Olmert otwarcie mówi o dotąd nie wspominanym oficjalnie arsenale nuklearnym Izraela? Czy grozi on atakiem na Iran? Czy jest to wpływ Avigdor’a Lieberman’a, przywódcy ekstremistów w Izraelu, który teraz jest w rządzie Olmert’a. Ciekawe, czy w Waszyngtonie siły polityczne zdobędą się na osłabienie specjalnych powiązań USA-Izrael, w ramach których to powiązań, kwitnie ultra-nacjonalizm żydowski?
Ultra-nacjaonalizm żydowski jest zakorzeniony w tradycji talmudu, wyższości Żydów nad nie-Żydami, wobec których nie obowiązuje Żyda dziesięć przkazań. Według tej ideologjji dla dobra Żydów, Żydzi mogą bez grzechu popełniać najbardziej perfidne zbrodnie wszelkiego rodzaju, włącznie z morderstwami takimi jak morderstwo popełnione w Palestynie na przedstawicielu ONZtu, hrabią Folke Bernardotte. W przeszłości też politycy amerykańscy byli ofiarami takich zbrodni w celu obrony interesów Izraela określanych przez zbrodniczych megalomanow.
Jedyną nadzieją obrony dodrze rozumianego długo-falowego interesu Żydów, są tacy pisarze jak Izrael Shahak, Uri Avnery i im podobni ludzie, czynni w ruchu prawdziwego pokoju w Palestynie, opartego na granicach legalnych z 1967 roku. Duża część ludności Izraela, popiera pokojową orientację, ale w praktyce nie potrafią oni zdobyć kontroli nad polityką Izraela, która to polityka, od początku istnienia Izraela, znajduje się w rękach radykalnych sjonistów, popierających permanentny chaos w Iraku, pacyfikowanym przez Amerykanów.
Więzy USA z Izraelem są oparte na bardzo intensywnej i bezwzględnej działalności radykałów żydowskich. Na tle historii, od czasów zabójstwa prezydenta John’a Kennedy’ego, trudno powiedzieć czy naprawdę zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael, wykorzystywanych przez radykałów żydowskich? Obecnie zapowiadane narady strategiczne Bush’a z Cheney’em i Rumsfeldem raczej wskazywałyby, że nie zanosi się na poważne zmiany w sprawie pacyfikacji Iraku, i ten stan rzeczy prawdopodobnie nie zmieni się jak długo Bush jest prezydentem USA.
www.pogonowski.com |
|
14 grudzień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
|
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
|
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
maj 9, 2003
Artur Łoboda
|
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
|
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
|
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
|
skok
styczeń 18, 2007
|
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
|
Spadek prestiżu USA na Bliskim Wschodzie
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
|
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
|
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
|
Zapisy w Konstytucji RP
Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|