|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
więcej -> |
|
Agentura wygrała 28 lat
|
|
Andrzej Kumor: Projekt został już zrealizowany…
Stara zasada mówi, nie patrz, co kto mówi, patrz, co wynika z jego mówienia i działania.
Kilka tygodni temu w wywiadzie w “Trójce”, Lech Wałęsa, rozpytywany na konto swojej bolkowości, podsumował rozmowę stwierdzeniem “chwała agentom!”. Mimo zachęcania przez prowadzącego do zmiany puenty i niepozostawiania złego smaku, uparł się przy takim podsumowaniu.
Oglądając niedawno filmy TVN-u o Maleszce, po raz kolejny naszła mnie gorzka i smutna myśl, że ta Polska, która jest teraz, “chcieliście Polski no to ją macie, skumbrie w tomacie, śled?”, to Polska agentury i aparatu. Tej Polski nie wywalczyła żadna “Solidarność” ani “opozycja”, urządził ją na plecach tychże “liberalny” aparat PZPR przy pomocy agentury. Ta zręczna operacja została przeprowadzona na oczach omamionego narodu, praktycznie bez żadnego oporu.
Dlatego Wałęsowe “chwała agentom” brzmi jak najbardziej adekwatnie. W filmie o Maleszce bez zasłon widać, komu dzisiejsza Polska popłaca, kto ma się w niej najlepiej i kto przerasta całą gospodarkę jak tłuszcz karkówkę.
Jeśli ktoś miał złudzenia, że w Magdalence czy przy tzw. okrągłym stole siedzieli jacyś “partnerzy”, po obejrzeniu filmu o Maleszce powinien się szybko wyleczyć. Tam była tylko jedna strona, komuszo-ubecka plus użyteczni idioci. To wszystko na potrzeby krajowców oraz zagranicy odegrało swoisty teatrzyk “zielone oko”. Stwarzało to wrażenie nowego początku, przy zachowaniu starego porządku.
Wszyscy ci, którzy odnieśli wrażenie, że oto wybijamy się na niepodległość czy zrzucamy jarzmo, okazali się naiwniakami.
To ONI - komuniści i ich ludzie - zmienili zasady systemu, który okazał się niewydajny, przestarzały - no a przede wszystkim uniemożliwiał im zaspokajanie “potrzeb materialnych”. W końcu bycie milionerem jest bardziej atrakcyjne niż bycie funkcjonariuszem komunistycznej administracji z wołgą i średnio zadbaną sekretarą do dyspozycji - zwłaszcza dla “młodzieży” pokroju Kwaśniewskiego czy Cimoszewicza. Panowie ze służb pomogli więc zaplanować cały proces i “skierowano kraj na nową drogę rozwoju”.
Dlatego Ty, Drogi Czytelniku, czy ja byliśmy w tym procesie politycznym mięsem armatnim - daliśmy się nabrać na szczere twarzyczki agentów czy odezwy kontrolowanych przez nich organizacji.
Elita, która nas zostawiła samym sobie w latach 90., tak naprawdę nigdy nie była nasza - była nam przypisana, aby nas przygotować do przyjęcia nowego kursu; abyśmy “zgodzili się na wyrzeczenia” i biernie, jak stado baranów, patrzyli, gdy dorobek kilku naszych pokoleń ląduje w kieszeniach tych wszystkich kanalii.
O to, aby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli i aby ważne rzeczy “nie poszły na żywioł”, zadbali odpowiednio usytuowani agenci. Jeśli tzw. opozycja za bardzo gdzieś tam się usamodzielniała, coś tam robiła wbrew wytyczonemu kursowi przemian, odpowiednimi prowokacjami stawiało się ją do pionu lub rozbijało represjami.
Polityczne “firmy” silne w latach 80. - jak choćby “Solidarność Walcząca”, skończyły na wysypisku historii, bezpardonowo odkopnięte przez ludzi z esbeckim namaszczeniem.
Do kontroli całego “procesu przemian”użyto właśnie kreatur w rodzaju Maleszki czy chodzących na pasku SB “opozycyjnych” środowisk.
Stwierdzenie, że ten ma władzę, kto ma środki produkcji, jest więcej niż banalne. Komunistom wpajano to do głowy już na przedszkolnych kursach marksizmu-leninizmu.
Nie ma możności obrony interesu narodowego, jeśli naród nie ma majątku, nie ma fabryk, nie ma kapitału. To właśnie majątek decyduje dzisiaj o tym, czego bronić i o co zabiegać. Niemiecki interes narodowy jest w przeważającej części definiowany przez interes niemieckiego kapitału, co ma proste przełożenie na interes niemieckich rodzin. Interes Francji to interes bogatych francuskich właścicieli - rolników, przemysłowców, winiarzy.
Pracownik najemny nie ma takiego interesu, on chce się godziwie nająć u kogokolwiek - choćby Anglika czy Francuza.
Od początku polskiej transformacji elity polityczne działały ostentacyjnie przeciwko polskiemu kapitałowi, przeciwko budowaniu polskiej siły gospodarczej - ludziom otumanionym przez lata peerelowskiej izolacji i brak normalnego rynku, dodatkowo prowadzonym za rączkę przez agenturę i jej środowiska, łatwo było włożyć w głowę twierdzenie, że tzw. plan Balcerowicza - wyniszczający polską gospodarkę i redukujący kraj do poziomu złomowiska, w którym za pół litra można kupić zardzewiałą fabrykę czy hutę, to “jedyna droga”. Pamiętam, jak każdy sprzeciw wobec Balcerowicza piętnowano - a jakże - jako robotę pogrobowców komunizmu i agentów. Złodziej krzyczał: “łapaj złodzieja” i to było skuteczne!
Proces był przecież zaplanowany i pod kontrolą. Jedyny nieplanowany epizod wystąpił w postaci kandydatury prezydenckiej Stanisława Tymińskiego. Tego najwyra?niej nie było w rozpisce - dlatego, kiedy radary zarejestrowały niebezpieczeństwo, było pó?no - stąd reakcja drastyczna i brutalna. Gdyby Tymiński został prezydentem (przy założeniu, że nie udało się sfałszować wyborczego wyniku) - albo zlikwidowano by stanowisko, albo w prosty sposób doprowadzono do wyeliminowania człowieka - śmierci, skompromitowania, zniknięcia - obojętne; w końcu takie rzeczy służby miały przećwiczone. Zresztą wyeliminowano go, zabijając moralnie - rozkręcona maszynka propagandowa doprowadziła do tego, że podobnie jak dziś do Radia “Maryja”, tak wówczas przyznawanie się do poparcia Tymińskiego uznawane było za rzecz niegodną kumatego człowieka - tylko “otumanieni i oszołomy” mogli - wedle ówczesnych komentarzy prasowych - popierać człowieka, który - o ironio - jako jeden z nielicznych mówił o obronie polskiego kapitału, majątku słowem - interesu narodowego.
Agenci krzyczeli, że to agent!
Przypominam o tym, ponieważ z dzisiejszej perspektywy o wiele wyra?niej widać, kto był kim na tamtej szachownicy; dzisiaj, kiedy w telewizji można obejrzeć kilka otwierających oczy filmów.
Tylko że dzisiaj nic już z tego nie wyniknie, prócz żalu i goryczy, bo projekt został zrealizowany, a agenci są już tylko zająkującymi się lud?mi na progu emerytury.
Andrzej Kumor
Mississauga
www.goniec.net
|
|
12 lipiec 2008
|
|
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Porządki ministra Ziobro
luty 8, 2006
PAP
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
|
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
|
Miller odwiedził ziemię przodków
listopad 10, 2003
PAP
|
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
|
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen
czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Amerykańska wolności, więcej rozsądku!
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael, Indie i Pakistan Powinny Zrezygnowac z Broni Nuklearnej?
kwiecień 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
|
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
|
więcej -> |
|