ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?



"Gazeta Krakowska": Kraków może być pierwszym miastem w Polsce, pobierającym opłaty od wjeżdżających do niego kierowców.

Taksa za korzystanie z jezdni i podniesienie cen parkowania w centrum ma sprawić, że z prywatnych aut przesiądziemy się do autobusów i tramwajów - pisze "Gazeta Krakowska".

Wzmocnienie roli komunikacji publicznej w życiu mieszkańców to główny cel nowego projektu polityki transportowej miasta. Dokument władze Krakowa zaprezentowały wczoraj radnym.

"Miastu niewiele brakuje do kompletnego zakorkowania" - dowodzi Andrzej Rudnicki z Politechniki Krakowskiej, jeden z autorów opracowania. "Trzeba drastycznie obniżyć liczbę samochodów na jego ulicach".

Najlepszym na to sposobem jest wprowadzenie opłat za wjazd do śródmieścia. Najlepiej zaś opodatkować korzystanie ze wszystkich ulic oraz możliwie najwyżej wyśrubować opłaty za parkowanie. Oszczędni z natury krakowianie przesiądą się wtedy do autobusów. Taki model, według Rudnickiego, znakomicie sprawdza się w Norwegii.

"I tylko tam" - irytuje się Jan Okoński, radny z Twojego Miasta (UM). "Nie wyobrażam sobie, że ktoś każe mi płacić myto na rogatkach".

Na razie nie ustalono terminu wprowadzenia opłat, ani ich wysokości. "Przedstawiony projekt nie zawiera jeszcze konkretów" - zaznacza wiceprezydent Krakowa Tadeusz Trzmiel. "Wyznacza tylko kierunki, którymi chcemy pójść".
(PAP)

Kilka komentarzy internautów:

Niech sie wypchają

Byłem w sobotę i niedzielę. Miłe miasteczko. Zniosłem ceny w knajpach, ale 60 i 80 zł za parking za dwa dni przy zdzierstwie restaauratorów to jawny bandytyzm!!!!!,Cena wieoczornego spektaklu to pestka. Na szcęście sa tanie linie lotnicze a Praga i Budapeszt na wyciągnięcie ręki


A po co jechać do Krakowa?

Brud, smród i ubóstwo...


SAMOCHOD DO KIESZENI!!!

jasne, jak magistrat ma jakis pomysl, to czlowiekowi rece opadaja! wniesc oplaty, zmusic do parkowania poza centrum...ale moze najpierw zbudujecie parkingi na przedmiesciach na te tysiace samochodow, co?? mieszkalem w krakowie 5 lat i podejrzewam, ze chcac uniknac oplat, wjezdzajac do Krakowa, to samochod chyba sobie w kieszen zabiore i pojade do centrum starym smierdzacym ikarusem...bombowo! europejska stolica kultury.......


krakowska gościnność?

To zapewne w ramach promowania miasta i jego gościnnosći. Będę omijał szeroki łukiem. Dziękuję za zaproszenie.


oni chyba powariowali

proponuje pomyslodawcom projektu by pojezdzili troszeczke srodkami komunikacji miejskiej. szczegolnie w sezonie studenckim. komfort jak w puszcze z sardynkami, smierdzace babcie i spoceni dziadkowie i do tego duszno jak cholera. Nie dosc ze nasze miasto staje sie coraz bardziej zasciankowe to ci idioci jeszcze wymyslaja takie bzdury. ciekawe na co pojda te pieniadze. Czyzby radni zamierzali podniesc sobie pensje?? bo w poprawe jakosci ruchu to ja nie wierze. I tak teraz autobusy sa przeladowane....co za nienormalny pomysl...rzygac sie chce normalnie...zabijmy to miasto dechami to bedzie najlepiej ...i tak niewiele juz do tego brakuje



Fanzole taką gościnność!

W życiu do Krakowa już nie pojade!



Na Politechnice Krakowsskiej nalezy zrewidowac

tytuły naukowe, bo skoro to jedyne, czo wymyślają "naukowcy" z PK to gratulacje.


Bardzo wiele wskazuje na to,

że krakowski uczony Andrzej Rudnicki - autor projektu, dołączy do intelektualnej czołówki Krakowa, a więc: Smoka Wawelskiego, jego ofiary - barana, Szewczyka Dratewki oraz naszego narodowego Holmesa - posła J.M.R!



Żeby "opodatkować korzystanie ze wszystkich ulic", trzeba najpierw

mieć ulice. W Krakowie tylko gdzieniegdzie są ulice.



to jest przekręt TRZMIELA...!!! załatwia pasażerów dla MPK

on tam był dyrektorem



NIECH WPROWADZAJˇ - A CO MI TAM

I TAK NIE JEŻDŻĘ DO KRAKOWA I WSPÓŁCZUJĘ TYM CO TAM JEŻDݎ.
~ANSWER, 2004-10-19 13:51


znowu Kraków...

no comments...



reklama Krakowa

Na prawie wszystkich ulicach łodzi i nie tylko pojawiły sie plakaty reklamujące Kraków i zapraszające do Krakowa, lecz jak pojechac jak będzie się płaciło nie tylko za przyjemności dość dużo jak również za wjazd do miasta.



Teraz to będzie kisiel w kotlinie

totalny smogggg do tej pory to jeszcze samochody go rozwiewały teraz gołębie nic nie pomogą.



do galerii fenomenów dołączył...IQ

po ilu latach wpadł na to siedzenia na stołku,tak udało się zwrócić uwage-uadało się....



Komentarz

W Krakowie też mamy idiotów.
Z wielkim zażenowaniem obserwujemy jak prezydent Majchrowski ściąga pod swoje skrzydła najgorszy element, półgłówków i karierowiczów, którzy składają podobne projekty.


Na pocieszenie możemy dodać, że projekt jest całkowicie nierealny i w pierwszym rzędzie zbuntują się przeciwko niemu sami Krakusi, którzy przegonią magistracką nomenklaturę.
(zaprasza.net)
19 październik 2004

 

  

Archiwum

List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Chińska wersja NATO? Gra optymistyczna i gra pesymistyczna
kwiecień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
Bezgrzeszni Żydzi
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Samorządność" konferencyjna
wrzesień 28, 2003
Mirosław Zabierowski
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Civitas dei
październik 5, 2007
...
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Rok 1612
grudzień 24, 2007
.
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
Przewodnicząca organizacji zrzeszającej ofiary 9-11 zwolniona po ujawnieniu jej kłamliwych zeznań
październik 7, 2007
BIBULA
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media