ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Tak bylo, tak moze jeszcze byc...

Krew na sumieniu

W nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku uzbrojeni funkcjonariusze Ministerstwa Spraw Wewnętrznych komunistycznej Polski wkroczyli do gdańskiego hotelu, gdzie nocowała większość obradujących dzień wcześniej, członków Komisji Krajowej Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". W tym samym czasie, we wszystkich miastach polskich odbywały się masowe aresztowania działaczy regionalnych Związku i innych osób należących do demokratycznej opozycji. Zamknięto granice kraju, pozbawiono Polaków łączności telefonicznej, na drogi wyjechały kolumny czołgów i wozów pancernych po brzegi wypełnionych żołnierzami i milicjantami. 13 grudnia o szóstej rano w przemówieniu radiowo-telewizyjnym generał- premier Wojciech Jaruzelski obwieścił fakt wprowadzenia w Polsce stanu wojennego i przejęcia władzy przez nowo ukonstytuowaną Wojskową Radę Ocalenia Narodowego.

Dekret o stanie wojennym zawieszał funkcjonowanie "Solidarności" i wszystkich innych działających w Polsce związków zawodowych oraz sankcjonował pozbawienie narodu większości praw obywatelskich. Zakazano wszelkiego rodzaju zgromadzeń, rozpowszechniania wydawnictw, strajków oraz akcji protestacyjnych. Przerwana została nauka w szkołach i na wyższych uczelniach.
Wprowadzono cenzurę korespondencji i godzinę milicyjną między 22 a 6 rano.
Wiele zakładów pracy zmilitaryzowano. Nad produkcją i dyscypliną czuwać mieli komisarze wojskowi wyposażeni w nadzwyczajne pełnomocnictwa.

22 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Oświecony "zdrowy" terror
maj 19, 2007
Remigiusz Okraska
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media