ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
więcej ->

 
 

sdfsaf

Trochę kasy dla artystów
04.10.2005 07:16
W trakcie parlamentarnej kampanii wyborczej kandydatów na posłów i senatorów wspierało wielu znanych artystów. Dziś większość z nich przyznaje, że robiła to nie ze względu na poglądy, ale wyłącznie dla pieniędzy - informuje "Gazeta Poznańska".

"Przez półtora miesiąca zagrałem 90 koncertów. To więcej niż przez cały rok" - mówi poznański trubadur, Piotr Ku?niak, którego grupa grała na wiecach Samoobrony. "Nie grałem dla Leppera, ale dla publiczności, która przyszła na te koncerty. Samoobrona była ich sponsorem. Przy okazji Lepper lub ktoś inny przedstawiał swój program. Gdybyśmy otrzymali propozycję od innej partii, też byśmy zagrali" - dodaje.

Na koncertach dla Samoobrony występował też inny poznański wokalista, Jan Zieliński. "Opłaciło się. Dzięki temu mogłem nagrać materiał na moją nową płytę, a nagrania dziś są drogie. Mój nowy dom i ogród lśnią teraz w pełnym blasku" - opowiada artysta.

"Kierowana przeze mnie i mojego wspólnika Wojciecha Zagułę firma S.O.S. Music otrzymała zlecenie na zorganizowanie kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości" - mówi menedżer Justyny Steczkowskiej, Remigiusz Trawiński.

"Na koncerty zaprosiliśmy Justynę, ale także Ryszarda Rynkowskiego, Eleni, Stanisława Sojkę. Tylko Justyna wzięła w nich udział ze względów ideologicznych" - dodaje rozmówca "Gazety Poznańskiej".
4 październik 2005

adssa 

  

Archiwum

Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
2003-01-13
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media