ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
więcej ->

 
 

Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?

Polsce grozi nie tylko odebranie Euro
http://wiadomosci.onet.pl/1838364,11,item.html
Tu nie idzie o zatarg związany z kopaczami...
Bezprawne ustanowienie kuratora przez 2 kolejne ekipy rządzące (koalicja PiS, koalicja PO) nad władzami demokratycznie wybranej organizacji pozarządowej(PZPN) wbrew stanowisku powszechnie respektowanych międzynarodowych stowarzyszeń (UEFA i FIFA) wykracza poza problemy piłki nożnej.
Z załączonej obok sondy wynika że praworządne metody walki z korupcją mają w Polsce tylko 9% zwolenników.
http://wiadomosci.onet.pl/1838364,11,item.html

Ostatnie wydarzenia piłkarskie(?) nakładają się na trwające śledztwo w sprawie wykorzystywania polskich baz do tortur za aprobatą najwyższych polskich władz. Znamienne że w obu przypadkach wśród społeczeństwa polskiego, przynajmniej jeśli wierzyć sondażom, poparcie dla przyjęcia PRAWORZˇDNEJ linii postępowania łącznie z ukaraniem winnych jest mniejsze niż dla świadomego ukrywania zaistniałych nieprawidłowości. Wśród publicystów przeważają "patrioci" zwracający uwagę na konieczność zachowania polskiej racji stanu, tajemnicy państwowej, na uwarunkowania historyczne itp. Głosy propagujące postępowanie praworządne są wyciszane (banowanie, cenzurowanie, ograniczanie prawa publikacji do forów o małym zasięgu społecznym.

Tym sposobem nie tylko promowana jest PRAKTYKA BANDYCKIEGO PAŃSTWA, ale, co gorsze, szerzona jest indoktrynacja przyzwolenia społecznego na BANDYCKIE SPOŁECZEŃSTWO.

Angażowanie polskiego wojska poza granicami kraju bez aprobaty Rady Bezpieczeństwa ONZ, a nawet wbrew takim rezolucjom, ma w Polsce przyzwolenie społeczne większe niż w innych krajach. Podobnie przyzwolenie dla podejmowania kontrowersyjnych działań przez władze wykonawcze bez odwoływania się do społeczeństwa (referendum), parlamentu (ustawa), czy zbadania zgodności takich działań z obowiązującym podstawami prawa krajowego(Trybunał Konstytucyjny) i międzynarodowego (ratyfikowane przez Polskę konwencje i orzeczenia międzynarodowych trybunałów).

Już w czasie pisania niniejszego artykułu polskojęzyczne publikatory doniosły o zawarciu "porozumienia z FIFA".
http://wiadomosci.onet.pl/1838565,12,item.html
Nieprawda! Nie ma żadnego porozumienia. Po prostu polskie władze, zastraszone możliwymi konsekwencjami swoich kryminalnych działań, ugięły się i podporządkowały się ultimatum FIFA przed terminem jego wygaśnięcia.

Szkoda...

Nie ukrywam, że liczyłem że kontynuacja tego "piłkarskiego"
sporu może doprowadzić do, przykładowo, wykluczenia Polski z ONZ, ustalenia zarządu komisarycznego nad polskimi władzami wykonawczymi, delegalizacji polskich sądów i uznania polskiej prokuratury za zorganizowaną grupę przestępczą...

6 październik 2008

tłumacz 

  

Archiwum

Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
"Batiuszka Putin"?
listopad 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
PE w obronie konsumentów energii
czerwiec 20, 2008
Parlament Europejski
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej wojnie
marzec 20, 2003
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media