ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Bankructwo Ukrainy 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
więcej ->

 
 

Niech żyje Serbia!

Kim są ci panowie?

Richard C. Holbrooke - wg niezależnych portali amerykańskich to Richard Moos, Żyd, który zmienił nazwisko na bardziej dostojne. Formalnie Demokrata, członek administracji Clintona (m.in. ambasador USA przy ONZ), ale przede wszystkim członek Council on Foreign Relations, potężnej organizacji kształtującej politykę USA. Znany wróg Serbii. 25.11.2007 r. ogłosił artykuł w Washington Post, w którym twierdził, że "Kosowo powinno ogłosić niepodległość od Serbii ignorując gro?by Rosji".

Wesley Kanne Clark - generał amerykański pochodzenia żydowskiego (wywodzi się z białoruskich Żydów - jego pradziadek wyemigrował do USA), członek Council on Foreign Relations, "zasłynął" przede wszystkim jako dowódca zbrodniczej operacji NATO w 1999 - bombardowania Jugosławii w dniach 24.03.99-10.06.99. W wyniku tej operacji opartej o fałszywe przesłanki o rzekomych czystkach etnicznych dokonywanych przez Serbów w Kosowie(w rzeczywistości było odwrotnie, tzw. partyzanci z albańskiej UCK, mając pełne poparcie Zachodu, dokonywali zamachów terrorystycznych na ośrodki władzy serbskiej oraz dokonywali wypędzeń ludności serbskiej z Kosowa) śmierć poniosło od 1500(dane NATO) do 5700(dane jugosłowiańskie) osób cywilnych, zniszczono poważną cześć infrastruktury przemysłowej Jugosławii.

William(Bill) Kristol - neokonserwatysta amerykański pochodzenia żydowskiego, syn "rodziców neokonserwatyzmu", byłych trockistów Irvinga Kristola i Gertrudy Himmelfarb. Wielki zwolennik agresji G.W. Busha na Irak oraz zapiekły stronnik polityki Izraela. Obecnie jest doradcą d/s polityki zagranicznej kandydata Republikanów na prezydenta, senatora Johna McCaina.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na niektóre nazwiska wystepujące wśrod członków Council on Foreign Relations:

Leslie H. Gelb, Maurice R. Greenberg, David Rockefeller, David M. Rubenstein, Michael H. Moskow, Stephen Friedman, Martin S. Feldstein, Kenneth M. Duberstein, Madeleine K. Albright, Richard Nathan Haass, Richard E. Salomon, Robert E. Rubin, Sandy Berger, Michael Bloomberg, Edgar Bronfman, Sr., Ethan Bronner, Zbigniew Brzezinski, Wesley Clark, Hillary Clinton, William Cohen, Dianne Feinstein, Noah Feldman, Mikhail Fridman("rosyjski" oligarcha), Alan Greenspan, Richard C. Holbrooke, Robert Kagan, Irving Kristol, Zalmay Khalilzad, Henry Kissinger, Joseph Lieberman, John McCain, Barack Obama, Richard Pipes, Norman Podhoretz, Condoleezza Rice, George Soros, James Wolfensohn, Paul Wolfowitz, Robert Zoellick, Mortimer Zuckerman.

No, i jesteśmy w domu. Proszę bardzo - jaki kalejdoskop polityki amerykańskiej! Kandydaci na prezydenta, politycy obu partii. A Amerykanie nadal wierzą w demokrację?!?

Jeszcze kilka słów komentarza do absurdów wypowiedzianych przez wspomniane wyżej w informacji pochodzącej z Onetu osoby.
Ludziom tym wydaje się, że opinii publicznej można wcisnąć już dosłownie każdą głupotę. Rosja stojąca za demonstracjami? Idąc tropem podobnej "logiki" należałoby się spodziewać, że Serbowie bez zgubnej asysty Rosji zamiast ksenofobicznie bronić integralności swojej ojczyzny, podziękowaliby za odebranie im Kosowa, a ambasadę amerykańską obrzucili kwiatami zamiast kamieniami. Ale wtrąciła się ta okropna Rosja i znów nacjonalizm zwyciężył. Cóż za przenikliwa analiza!
A jednak, pomimo przesłanek wskazujących na kliniczny kretynizm tych wypowiedzi, ich powierzchowna głupota jest tylko pozorem. W istocie, ludzie ci w sposób oczywisty pragną osiągnąć dwa podstawowe cele. Główny, w postaci sprowokowania Rosji, i poboczny, w chęci znalezienia żywiołów zdradzieckich w narodzie serbskim, które to żywioły stałyby się oparciem dla wrogów Serbii na wzór tych, którzy za 200 mln dolarów sprzedali Amerykanom prezydenta Miloszevicia w 2000 r. (tyle, że dzisiaj kosztowałoby to USA mniej). Sprowokowanie Rosji jest celem naczelnym, mogącym zrodzić wielkie niebezpieczeństwo dla całego świata. Widać wyra?nie, że USA dąży do konfliktu z Rosją. Wypuszczenie, jak harcowników, tych pomniejszych członków CFR, jest krokiem do przodu na drodze do światowego spięcia. Można mieć jedynie nadzieję, że Rosja, prowadzona rozsądnie przez prezydenta Putina i jego następcę, zareaguje spokojnie, nie dając amerykańskim jastrzębiom szansy na dalszą eskalację konfliktu.

Adam Śmiech
25 luty 2008

Adam Śmiech 

  

Archiwum

Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze ..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media