|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
więcej -> |
|
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
|
|
Horror w kanadyjskim autobusie
Pasażerowie autobusu w Kanadzie z przerażeniem patrzyli, jak jadący razem z nimi mężczyzna najpierw wielokrotnie d?ga nożem, a następnie odcina głowę młodemu mężczy?nie, siedzącemu i śpiącemu na siedzeniu obok.
- Rozległ się mrożący krew w żyłach krzyk. Czytałem książkę, i nagle to posłyszałem. To był przerażający odgłos, coś pomiędzy wyciem wilka a płaczem dziecka. Pozostanie w mej pamięci do końca życia - opowiada Garnet Caton, który siedział w autobusie przed mężczyznami.
Do horroru doszło w środę w nocy w Manitobie. Jak podała kanadyjska telewizja pasażerowie wydostali się z autobusu, a kierowca ciężarówki, który się zatrzymał, dał im klucze samochodowe i łomy, by byli w stanie zatrzymać napastnika wewnątrz autobusu do czasu przyjazdu policji.
Sierżant Steve Colwell z Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej powiedział, że napastnika ujęto dzięki pomocy negocjatorów. Odmówił podania tożsamości zarówno napastnika, jak i jego ofiary. Powiedział jedynie, że na razie nie postawiono żadnych formalnych zarzutów. Według Garneta Catona ofiarą napaści był młody, około dziewiętnastoletni mężczyzna, który wsiadł do autobusu w Edmonton.
Policja stara się ustalić, co sprawiło, że mężczyzna nagle zaatakował siedzącego obok pasażera. Colwell nie był w stanie powiedzieć, ile ciosów nożem zadano ofierze. Świadkowie twierdzili, że napastnik posługiwał się bardzo dużym nożem, podobnym do rze?nickiego. Colwell nie krył pochwał dla pasażerów i kierowcy autobusu, którzy jego zdaniem, wykazali się "niezwykłą odwagą i przytomnością umysłu".
- To co tam się wydarzyło mogłoby wstrząsnąć nawet najbardziej doświadczonymi policjantami. A jednak każdy z was zachował zimną krew, zadziałał szybko, odważnie i ze spokojem. Tylko dzięki temu nikt inny nie zginął i nie został ranny - mówił Colwell.
Policja otrzymała zgłoszenie o ataku około 20.30 czasu lokalnego. W momencie, gdy policjanci zjawili się na miejscu, wszyscy – poza napastnikiem i jego ofiarą – zdołali już wydostać się z autobusu. Policyjna akcja zakończyła się o pierwszej trzydzieści nad ranem.
Autobus jechał autostradą z Edmonton w Albercie do Winnipeg w Manitobie. Horror rozegrał się czterdzieści pięć minut przed stacją końcową. Jak opowiada Garnet Caton ofiara napastnika w momencie ataku spała – mężczyzna opierał głowę o szybę autobusu.
Widząc, co się dzieje Caton krzyknął do innych pasażerów, z których wielu także spało, by jak najszybciej zaczęli wychodzić z autobusu, który natychmiast się zatrzymał.
- Wszystkim udało się szybko wyjść. Ja, kierowca autobusu i kierowca ciężarówki, która się zatrzymała, podbiegliśmy do drzwi. Chcieliśmy sprawdzić, czy może zaatakowany mężczyzna jeszcze żyje, czy możemy mu jakoś pomóc. I wtedy zobaczyliśmy, że napastnik odcina nożem głowę swojej ofiary - mówi Caton.
- Gdy nas zobaczył, przeszedł na przód autobusu i kazał kierowcy zamknąć drzwi. Nacisnął guzik zamykający drzwi, ale zamykały się na tyle powoli, że jeszcze zdążył zamachnąć się na nas nożem - dodał.
Caton powiedział agencji Associated Press, że napastnik, który wsiadł do autobusu mniej więcej godzinę przed atakiem, początkowo nie siedział obok swojej ofiary. "Usiadł na przodzie autobusu, wszystko wydawało się normalne. Dojechaliśmy do kolejnego przystanku. Tam wysiadł i wypalił papierosa w towarzystwie młodej kobiety. Gdy z powrotem wsiadł do autobusu, przeszedł do tyłu - tam, gdzie ja siedziałem. Włożył swoje bagaże do półki nad głowami. Nie powiedział ani słowa. Nikogo nie zaczepiał. Wydawał się być normalnym pasażerem".
Pół godziny pó?niej zaatakował. - Nie wpadł w żaden szał. Nic z tych rzeczy. Zachowywał się jak robot, automatycznie zadając nożem cios za ciosem swej ofierze - mówił Caton.
W autobusie znajdowało się trzydziestu siedmiu pasażerów. Był to jeden z dwóch autobusów podróżujących razem. Większość pasażerów – ci, którzy nie widzieli na własne oczy całego zajścia - przesiadła się do drugiego autobusu. Pozostali zostali przewiezieni do hotelu w Brandon, gdzie zaczęła ich przesłuchiwać policja.
Tłumaczenie: Onet.pl
http://wiadomosci.onet.pl/1799386,441,item.html |
|
1 sierpień 2008
|
|
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Miedziaki z Polskiej Miedzi
wrzesień 11, 2002
MARIUSZ URBANEK
|
Czas mizerykordii
grudzień 14, 2006
Prof. Mirosław Dakowski
|
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
|
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
|
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
|
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
|
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
|
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)
100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN
grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Masoneria (2) ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU
listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
|
"Młodzi" się "skrzykują" - starzy - podjudzają
maj 24, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
|
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
|
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
więcej -> |
|