|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
więcej -> |
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
|
|
Niedawno w jednym z poczytnych ciągle, polonijnych dzienników,z okazji halloweenu ,ukazal s.art.ktorego autor z przymilnym usmiechem wyraza aprobate... halloweenu patologicznego zwyczaju UWSTRETNIANIA swoich domow i ulic ...obwieszaniem ich symbolami porozdzieranych ludzkich zwłok,czaszek i piszczeli ,symbolami smierci,satanizmu,, zniszczenia i rozkladu..
Do teraz ,cała ta ich dziwna w to zabawa w do symboli śmierci przyśmichy..była dla nas z nieznanych powodow jakby przypominaniiem o poganskich i antychrzesc. korzeniach anglosaxow.
Ale skąd nagle w polsk.emigracyjnej prasie,ktora zawsze stala przy przywożonych tutaj przez pokolenia polskich wartosciach rodzinnych i chrzesc.tradycjach..
.skąd i dlaczego ..w ta teraz aprobata dla antychrzesc.
i wstrętoty...
skąd to upodobanie do ochydztwa i poganstwa...
Czy tylko dlatego,ze..
.skoros ...powedrowal miedzy wrony...itd...
chyba nie tylko... bo w dalszym ciągu art.znajdujemy stonowane zachety do odsuwania sie i od naszych narodowych tradycji i do odsuwania sie od wiary ojcow, dziadow
i pradziadow naszych ..ktore jak probuja nam wmawiac.
.dla nas podobnO juz nie maja byc dobre...
Czy znaczy to ze polska emigracyjna prasa tez zostala przejeta przez jerzourbano-nautow..i teraz zgodnie
z wyraznie odczuwalnymi plynacymi gdzies z gory... antykoscielnymi global-wytycznymi...zaczynaja nagłasnianie antychrzesc.tresci..?
Potwierdzeniem tego jest takze to,
co kazdy w ostatnich latach latwo tu zauwaza.. tj, odgorne pomniejszanie np, Swiat Bozego Narodzenia .
..z rownoczesnym rozdmuchiwaniem przez
finansowane przez finansistow..antykoscielne siły rozdmuchiwanie halloweenu..i na sile robienie z niego najwiekszego w roku swieta w stanach..
A zaczeło sie to nasilac od czasu ,
kiedy pare lat temu...bez fanfar i po cichu
wielcy lucyferycznym swiatlem oswietleni mozni globaln.swiata
na oficjalna liste panstwową religii wciagneli tutaj takze satanizm..
W dalszym ciagu przymilania sie nglosaxxów chorym zwyczajom polskojęzyczny ów degenerat..zaczyna wciskac ludziom do glow glupote
i opowiada , że tu i owdzie ,zaczyna on juz słyszec ,powolujace sie na przyzwoitosc,sprawiedliwosc i moralnosc glosy,zwolennikow i wyznawcow akurat nieprzyzwoitosci,niesprawiedliwosi i amoralnosci... domagajace s. ..ze jesli chrzescijanie..muzulmanie,buddysci maja soje swieta...
to jest.bardzo,bardzo niesprawiedliwe zeby wyznawcy ksiecia ciemnosci.satanisci ,poganisci nie mogli miec swoich swiąt i .swiatyn...
i domagajace
sie wyznaczenia dla satanistow i poganistow na halloween wlasnie dania wolnego od pracy i platnego ich swieta..
Gdzie to nas prowadzą ci wszyscy ,zbiorowo trądem mozgu dotknięci o sprawiedliwosci brednie opowiadajacy
w prawie uczeni magistrowie i doktorzy.medialni i tvzyjni geniusze,awansujacy,antyreligie,amoralnosci satanizm i poganstwo do rangi religii...
gdzie to nas prowadza wszyscy ci
wysoko ustawieni absolwenci elitarnych zach.uczelni.. kladacy znak rownosci miedzy swiatlem a ciemnoscia... miedzy bądz czlowiekiem miluj,blizn.swego,nie krzywdz, nie zabijaj,nie wyzyzkuj za bardzo...a oddawaniem czci ksieciu ciemnosci,amoralnosci i zla..
Co to wszystko znaczy? czy zapowiada ze jutro za sprawa unijnych tez lucyferanskim swiatlem oswietlonych rządow
w naszych wsiach,miastach.. i osiedlach...
obok kosciołow będą nam na rownych chorych i amoralnych prawach wznosic antyswiatynie ..satanizmu, bożka zła..
ktorego kult wydaje sie ze ... w...nglosaxkim usmiechnietym po wierzchy a pod spodem chorym,napędzanym oblakaną ludozerską chciwoscia/kolonializm kiedys,neokolonialiszm,globalizm dzis../ ...
i zawsze negujacym chrzescijanstwo..nawiedzonym nglosaxxkim swiecie nigdy nie byl zlikwidowany...
Ze przetrwal w ukryciu stulecia a dzis globalnie jak mityczna hydra ,,podnosi sojw upiorny leb i sięga po kontrole nad kazdym ludzkim zyciem..?
W superwielkich miastach najb.zach.zachodu... znikaja...gina ludzie... duzo ludzi...
2 x w tygodniu
w swoich skrz.na listy nasi rodacy za oceanem znajduja poczte ... czy widziales... gdzie... i zdjecia.. zaginionych ...w wiekszosci dzieci..Niedawno w n.jorskiej prasie znalazła sie informacja ze np. w Chicago
ginie kazdego roku 20 tys. osób.
/słownie ;dwadziescia tysiecy osob./.przewaznie dzieci... a w innych miastach... ile..
Jak mozliwe ze znikaja ludzie..ze gdzies sie zapodziwaja... i to tam.. w najbardz.kontrolowanym spoleczenstwie swiata..
w ktorym chipuje s.kazdy pojazd,kazdy komputer i loptop. ..narzedzia kontroli umysłów..
i w ktorym kazdy kęs i każdy łyk jest liczony, opodatkowany...czyli..kontrolowany...jak to jest ze ...
20 tys.rocznie osob znika,ginie w jednym tylko miescie...
Ilu z tych zaginionych jest preparowanych ma mlode tkanki na transplantacje medyczne dla superbogatych zeby choc o pare chwil przedluzyc ich superbogata egzystencje.
Ilu z nich konczy zycie jako ofiary
rytualnych.. mordow zakonspirowanych satanistow , poganskich czcicieli slonca.. czy innych ukrytych spotwornien...
zachodn.niby cywilizowanego swiata...
wie kto czy nie wie kto... wie kto czy nie wie kto...dokad nas prowadzą .obiecujac zliberalizowany rzekomo lepszy..swiat wolni od wiary w Boga.. od moralnych i religijnych zakazow.. od przyzwoitosci,uczciwosci, zasciankowosci od niedzisiejszych prowincjonalnych podobno moralnych i religijnych zasad..zgnili moralnie patologiczni klamcy i oszusci liderzy ludozerskiego globalnie klamliwie wolnorynkowego chorego swiata..
w ktorym bogiem sa zysk i ekonomia i finans i bank i mamona=CIELEC ZŁOTY..A czlowiek,ty,ja, my zycie ludzkie ..zycie ludzi narodow,spoleczenstw jest najtanszym surowcem w procesie wznoszenia
GLOBALNEGO MONUMENTU ZŁOTEGO CIELCA ..
TZW.NOWEGO PORZADKU SWIATA...
TJ. TYRANII NARODOW POTEGA WLASCICIELI ZACH BANKOW..
I moze nie wiedza co czynia ci z p.o. i ci co tak ochoczo glosowali na platfusow.... na popychanie naszego swiata w kierunku przyspieszenia zainstalowania.
.GLOBALNEJ TYRANII NGLOSAXXKICH BANKOW U NAS..
A moze nie wiedza co czynia..bo któż normalny chcialby nakladac sobie pętle na szyje... i zaciskac ja sobie... głosowac na to zeby we wlasnym kraju byc galernikiem,niewolnikiem wyznawcow amoralnosci...Któż? Z powazaniem..H-WINOWY ATEISTA.
P.S.
Przygladajac sie skretynianiu Polakow popularyzowaniem przez media w Polsce ,kretynskich hallowinowych przysmichow z symboli smierci.cierpienia i męczenstwa..nasuwa sie pytanie..ZA JAK DŁUGO..ZACZNA URZˇDZAC SE OWI PODLUDZIE HALLOWEENOWE PRZYSMICHY
Z AUSCHWITZ,OSWIECIMIA I z HOLOCAUSTU.. I Z NARODOWYCH PAMIATEK WALKI I MECZENSTWA.. ZA JAK DŁUGO..? ? ? |
|
2 listopad 2007
|
|
H.ATEISTA
|
|
|
|
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
|
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
|
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
|
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
|
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
|
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
|
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
|
Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
|
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
|
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
|
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
|
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
|
więcej -> |
|