|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
więcej -> |
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
|
|
Niedawno w jednym z poczytnych ciągle, polonijnych dzienników,z okazji halloweenu ,ukazal s.art.ktorego autor z przymilnym usmiechem wyraza aprobate... halloweenu patologicznego zwyczaju UWSTRETNIANIA swoich domow i ulic ...obwieszaniem ich symbolami porozdzieranych ludzkich zwłok,czaszek i piszczeli ,symbolami smierci,satanizmu,, zniszczenia i rozkladu..
Do teraz ,cała ta ich dziwna w to zabawa w do symboli śmierci przyśmichy..była dla nas z nieznanych powodow jakby przypominaniiem o poganskich i antychrzesc. korzeniach anglosaxow.
Ale skąd nagle w polsk.emigracyjnej prasie,ktora zawsze stala przy przywożonych tutaj przez pokolenia polskich wartosciach rodzinnych i chrzesc.tradycjach..
.skąd i dlaczego ..w ta teraz aprobata dla antychrzesc.
i wstrętoty...
skąd to upodobanie do ochydztwa i poganstwa...
Czy tylko dlatego,ze..
.skoros ...powedrowal miedzy wrony...itd...
chyba nie tylko... bo w dalszym ciągu art.znajdujemy stonowane zachety do odsuwania sie i od naszych narodowych tradycji i do odsuwania sie od wiary ojcow, dziadow
i pradziadow naszych ..ktore jak probuja nam wmawiac.
.dla nas podobnO juz nie maja byc dobre...
Czy znaczy to ze polska emigracyjna prasa tez zostala przejeta przez jerzourbano-nautow..i teraz zgodnie
z wyraznie odczuwalnymi plynacymi gdzies z gory... antykoscielnymi global-wytycznymi...zaczynaja nagłasnianie antychrzesc.tresci..?
Potwierdzeniem tego jest takze to,
co kazdy w ostatnich latach latwo tu zauwaza.. tj, odgorne pomniejszanie np, Swiat Bozego Narodzenia .
..z rownoczesnym rozdmuchiwaniem przez
finansowane przez finansistow..antykoscielne siły rozdmuchiwanie halloweenu..i na sile robienie z niego najwiekszego w roku swieta w stanach..
A zaczeło sie to nasilac od czasu ,
kiedy pare lat temu...bez fanfar i po cichu
wielcy lucyferycznym swiatlem oswietleni mozni globaln.swiata
na oficjalna liste panstwową religii wciagneli tutaj takze satanizm..
W dalszym ciagu przymilania sie nglosaxxów chorym zwyczajom polskojęzyczny ów degenerat..zaczyna wciskac ludziom do glow glupote
i opowiada , że tu i owdzie ,zaczyna on juz słyszec ,powolujace sie na przyzwoitosc,sprawiedliwosc i moralnosc glosy,zwolennikow i wyznawcow akurat nieprzyzwoitosci,niesprawiedliwosi i amoralnosci... domagajace s. ..ze jesli chrzescijanie..muzulmanie,buddysci maja soje swieta...
to jest.bardzo,bardzo niesprawiedliwe zeby wyznawcy ksiecia ciemnosci.satanisci ,poganisci nie mogli miec swoich swiąt i .swiatyn...
i domagajace
sie wyznaczenia dla satanistow i poganistow na halloween wlasnie dania wolnego od pracy i platnego ich swieta..
Gdzie to nas prowadzą ci wszyscy ,zbiorowo trądem mozgu dotknięci o sprawiedliwosci brednie opowiadajacy
w prawie uczeni magistrowie i doktorzy.medialni i tvzyjni geniusze,awansujacy,antyreligie,amoralnosci satanizm i poganstwo do rangi religii...
gdzie to nas prowadza wszyscy ci
wysoko ustawieni absolwenci elitarnych zach.uczelni.. kladacy znak rownosci miedzy swiatlem a ciemnoscia... miedzy bądz czlowiekiem miluj,blizn.swego,nie krzywdz, nie zabijaj,nie wyzyzkuj za bardzo...a oddawaniem czci ksieciu ciemnosci,amoralnosci i zla..
Co to wszystko znaczy? czy zapowiada ze jutro za sprawa unijnych tez lucyferanskim swiatlem oswietlonych rządow
w naszych wsiach,miastach.. i osiedlach...
obok kosciołow będą nam na rownych chorych i amoralnych prawach wznosic antyswiatynie ..satanizmu, bożka zła..
ktorego kult wydaje sie ze ... w...nglosaxkim usmiechnietym po wierzchy a pod spodem chorym,napędzanym oblakaną ludozerską chciwoscia/kolonializm kiedys,neokolonialiszm,globalizm dzis../ ...
i zawsze negujacym chrzescijanstwo..nawiedzonym nglosaxxkim swiecie nigdy nie byl zlikwidowany...
Ze przetrwal w ukryciu stulecia a dzis globalnie jak mityczna hydra ,,podnosi sojw upiorny leb i sięga po kontrole nad kazdym ludzkim zyciem..?
W superwielkich miastach najb.zach.zachodu... znikaja...gina ludzie... duzo ludzi...
2 x w tygodniu
w swoich skrz.na listy nasi rodacy za oceanem znajduja poczte ... czy widziales... gdzie... i zdjecia.. zaginionych ...w wiekszosci dzieci..Niedawno w n.jorskiej prasie znalazła sie informacja ze np. w Chicago
ginie kazdego roku 20 tys. osób.
/słownie ;dwadziescia tysiecy osob./.przewaznie dzieci... a w innych miastach... ile..
Jak mozliwe ze znikaja ludzie..ze gdzies sie zapodziwaja... i to tam.. w najbardz.kontrolowanym spoleczenstwie swiata..
w ktorym chipuje s.kazdy pojazd,kazdy komputer i loptop. ..narzedzia kontroli umysłów..
i w ktorym kazdy kęs i każdy łyk jest liczony, opodatkowany...czyli..kontrolowany...jak to jest ze ...
20 tys.rocznie osob znika,ginie w jednym tylko miescie...
Ilu z tych zaginionych jest preparowanych ma mlode tkanki na transplantacje medyczne dla superbogatych zeby choc o pare chwil przedluzyc ich superbogata egzystencje.
Ilu z nich konczy zycie jako ofiary
rytualnych.. mordow zakonspirowanych satanistow , poganskich czcicieli slonca.. czy innych ukrytych spotwornien...
zachodn.niby cywilizowanego swiata...
wie kto czy nie wie kto... wie kto czy nie wie kto...dokad nas prowadzą .obiecujac zliberalizowany rzekomo lepszy..swiat wolni od wiary w Boga.. od moralnych i religijnych zakazow.. od przyzwoitosci,uczciwosci, zasciankowosci od niedzisiejszych prowincjonalnych podobno moralnych i religijnych zasad..zgnili moralnie patologiczni klamcy i oszusci liderzy ludozerskiego globalnie klamliwie wolnorynkowego chorego swiata..
w ktorym bogiem sa zysk i ekonomia i finans i bank i mamona=CIELEC ZŁOTY..A czlowiek,ty,ja, my zycie ludzkie ..zycie ludzi narodow,spoleczenstw jest najtanszym surowcem w procesie wznoszenia
GLOBALNEGO MONUMENTU ZŁOTEGO CIELCA ..
TZW.NOWEGO PORZADKU SWIATA...
TJ. TYRANII NARODOW POTEGA WLASCICIELI ZACH BANKOW..
I moze nie wiedza co czynia ci z p.o. i ci co tak ochoczo glosowali na platfusow.... na popychanie naszego swiata w kierunku przyspieszenia zainstalowania.
.GLOBALNEJ TYRANII NGLOSAXXKICH BANKOW U NAS..
A moze nie wiedza co czynia..bo któż normalny chcialby nakladac sobie pętle na szyje... i zaciskac ja sobie... głosowac na to zeby we wlasnym kraju byc galernikiem,niewolnikiem wyznawcow amoralnosci...Któż? Z powazaniem..H-WINOWY ATEISTA.
P.S.
Przygladajac sie skretynianiu Polakow popularyzowaniem przez media w Polsce ,kretynskich hallowinowych przysmichow z symboli smierci.cierpienia i męczenstwa..nasuwa sie pytanie..ZA JAK DŁUGO..ZACZNA URZˇDZAC SE OWI PODLUDZIE HALLOWEENOWE PRZYSMICHY
Z AUSCHWITZ,OSWIECIMIA I z HOLOCAUSTU.. I Z NARODOWYCH PAMIATEK WALKI I MECZENSTWA.. ZA JAK DŁUGO..? ? ? |
|
2 listopad 2007
|
|
H.ATEISTA
|
|
|
|
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
|
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Historia jednego listu
listopad 9, 2006
Marek Olżyński
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
|
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
|
Paszportowa pułapka
sierpień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
|
Wykolejenie Konserwatyzmu Amerykańskiego
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
więcej -> |
|