|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
więcej -> |
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
|
|

Danuta Gaszewska, współwłaścicielka spółki Dansztof, przekonywała sejmową komisję śledczą ds. PKN Orlen, że mafia paliwowa w Polsce istnieje, bo chronią ją funkcjonariusze państwa, przedstawiciele organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
W tym kontekście Danuta Gaszewska wymieniła m.in. doradcę prezydenta Stanisława Cioska i szefa MON Jerzego Szmajdzińskiego. "Bzdura, pomówienia" - mówią o zeznaniach Danuty Gaszewskiej politycy.
Danuta Gaszewska, na której ciąży zarzut działania na niekorzyść spółki Dansztof (podobnie jak na jej wspólniku, przebywającym w Niemczech Andrzeju Czyżewskim), opowiedziała, w jaki sposób do jej spółki weszła w pa?dzierniku 1999 r. grupa przestępcza, którą "w uproszczeniu" nazwała PKN Orlen SA - BGM.
Gaszewska przekonywała posłów, że zarówno ona, jak i Andrzej Czyżewski usiłowali wydostać się spod wpływów mafii i grozili, że gdy tylko zbiorą dokumenty na przestępczą działalność, powiadomią organy ścigania. Świadek powiedziała, że nie robiło to jednak wrażenia na wspólnikach Dansztofu z mafii paliwowej, bo "szczycili się oni ochroną funkcjonariuszy państwowych".
Według Danuty Gaszewskiej chodziło o "zaplecze, czyli ochronę przez funkcjonariuszy państwowych, takich jak pan Ciosek czy pan Szmajdziński". Byłam świadkiem rozmów na ten temat - zapewniła.
Według Gaszewskiej jej wspólnicy Krzysztof Choma i Wejman, którzy podstępnie przejęli udziały w Dansztofie, mieli mówić o Szmajdzińskim, że jest to osoba, która jest im zobowiązana "za to, że wyłożyli duże pieniądze na kampanię wyborczą w poprzednich wyborach".
Gaszewska powiedziała, że w jej obecności Choma zadzwonił do swego brata i miał od niego zażądać, by skontaktował się ze Szmajdzińskim "w celu zabezpieczenia i załatwienia kredytu dla spółki Dansztof. Gaszewska powiedziała, że firma nie miała już zdolności kredytowej". Choma miał stwierdzić, że Szmajdziński dostał na tyle dużo, że może kredyt załatwić.
Te zeznania Gaszewskiej Szmajdziński nazwał pomówieniem, oszczerstwem i kłamstwem. Dodał, że rozważy podjęcie kroków prawnych.
Gromadzenie środków na kampanię wyborczą SLD odbywało się zgodnie z ordynacją wyborczą - powiedział. Było tworzone coraz szczelniejsze prawo, coraz doskonalsze mechanizmy. Wszyscy biorący udział w kampanii wyborczej doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że prawa wyborczego trzeba przestrzegać, dlatego, że kary są nie personalne, ale dotyczą całej formacji, całego ugrupowania - dodał.
Również doradca prezydenta ds. międzynarodowych Stanisław Ciosek powiedział, że nie zna Gaszewskiej, a jej zeznania podsumował, iż jest to "bzdura totalna".
Ciosek odniósł się do oskarżeń Gaszewskiej pod jego adresem w sprawie zakupu magazynu w miejscowości Zaremba. Danuta Gaszewska, odpowiadając na pytania posła Antoniego Macierewicza (RKN) powiedziała, że w roku 1997 lub 1998 został podpisany akt notarialny na zakup przez firmę Dansztof magazynu w miejscowości Zaremba. Magazyn, początkowo należący do pana Cioska, został zakupiony na polecenie, że mamy tam zrobić magazyn paliw - zeznała.
Danuta Gaszewska powiedziała, że formalnym właścicielem nieruchomości był "pan Czyrko" i to od niego Dansztof formalnie kupił magazyn. Podkreśliła jednak, że magazyn został kupiony na polecenie "pana Cioska".
To jest łatwe do sprawdzenia - są akta, są dokumenty sądowe i właścicielskie - odpowiedział na zarzuty Ciosek. Polityk dodał, że zwróci się z prośbą do komisji śledczej o szybkie sprawdzenie tych dokumentów i będzie chciał podania wyników do wiadomości publicznej.
Innym politykiem, który miał brać pieniądze od Dansztofu był b. minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, Stanisław Iwanicki. Gaszewska powiedziała, że z tego co przekazał jej znajomy, sukcesywnie były dostarczane kwoty poprzez pana Grabowskiego (asystenta Iwanickiego) panu Iwanickiemu.
Iwanicki także powiedział, że rozważa "obronę swego dobrego imienia w sposób przewidziany prawem". Jego zdaniem jej zeznania są "na 100% inspirowane". Nie chciał powiedzieć przez kogo. Wierzę, że prawda i tak zwycięży, i wszystko będzie jasne - powiedział.
|
|
10 maj 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
(...)
lipiec 4, 2006
|
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
|
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
|
Bandytów zwalniają, policjantów oskarżają
październik 5, 2005
PAP
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
|
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
|
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Ś+P..Czy nieświetej+pamieci?.. nś+p.
Dla globalnej mendy??
styczeń 18, 2008
szer.NIKIFOR
|
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
|
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Arsenał Pakistanu "Solą w Oku" Izraela
listopad 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
|
więcej -> |
|