|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
|
|
Naczelny dowódca sił NATO w Europie w latach 1997-2000, amerykański generał Wesley Clark uważa, że "logika wojskowa i dyplomatyczna" każe przypuszczać, iż bardzo prawdopodobnym terminem ataku na Irak jest koniec marca, prawdopodobnie 24 marca.
"Saddam Husajn może nie być o tym przekonany, ale jeśli się nie rozbroi, zostanie zaatakowany. Jako najbardziej prawdopodobną datę przewiduję 24 marca, ale jeśli chcecie obstawić tę datę, róbcie to na własne ryzyko" - napisał Clark na łamach piątkowego "The Times".
Względy dyplomatyczne wpływające na termin możliwego ataku to przede wszystkim okoliczność, że "Wielka Brytania, aby zaatakować Irak, potrzebuje drugiej rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, a Stany Zjednoczone potrzebują Wielkiej Brytanii" - uważa emerytowany amerykański generał.
Po to aby uzyskać rezolucję, potrzebne będą być może cztery lub pięć tygodni, zwłaszcza że Francuzi nalegają na prowadzenie do 14 marca bardziej wnikliwych inspekcji w Iraku.
"Im szersza będzie zgoda na atak - podkreśla Clark - tym łatwiejsza będzie sama batalia i powojenna okupacja. Ale uwaga: jeśli Waszyngton poczuje, że poparcie dyplomatyczne chwieje się pod wpływem narastających protestów przeciwko wojnie i nieugiętej opozycji Francji, prezydent (George W. Bush) podejmie decyzję o wcześniejszym ataku, z rezolucją ONZ lub bez niej".
"Chodzi o bardzo skomplikowaną operację wojskową. Być może, siły specjalne są już w Iraku, gdzie nawiązują kontakty z lokalną opozycją w celu ustalenia stanowisk rakiet Scud i innych celów dla ułatwienia głównego uderzenia" - pisze były dowódca NATO.
"Siły lotnicze przygotowują się do uderzenia z rejonu Zatoki, a ponadto z Turcji i, być może, z Uzbekistanu. Wielka część sił lotniczych jest już na stanowiskach, ale inne eskadry bombowców i lotniskowce są w morzu. Dla ich postawienia w gotowości bojowej będą potrzebne, być może, jeszcze trzy tygodnie".
"Głównym problemem - podkreśla Clark - są siły lądowe: dziesiątki tysięcy pojazdów, ciągniki i urządzenia o wielkich rozmiarach - rozwinięcie tego wszystkie jest trudną operacją. Oddziały lądowe powinny zaatakować z trzech kierunków przez Kuwejt, Turcję i, być może, Jordanię. Logistyka jest skomplikowana".
Ponadto, w ocenie generała, potrzeba jeszcze "co najmniej miesiąca" na kompletne rozwinięcie sił lądowych, włączając w to elementy sił brytyjskich i parę amerykańskich dywizji.
Jeśli chodzi o warunki klimatyczne - pisze Clark - "zbliża się optymalny moment do ataku", ponieważ oddziały lądowe chciałyby zakończyć walki zanim rozpoczną się letnie upały. W środkowym Iraku można się bowiem spodziewać temperatur dochodzących w kwietniu do 40 stopni Celsjusza.
Nie oznacza to jednak - zdaniem generała - że wojska lądowe nie mogłyby walczyć w letnim upale, zaś ataki powietrzne nie mogłyby być przeprowadzane przy pełni księżyca.
"Klimat - podkreśla autor - nie powinien być czynnikiem determinującym w tej kampanii, ale kierownictwo Pentagonu wykorzystuje ten argument, aby forsować jako termin ataku początek marca".
|
|
22 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
|
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
|
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Zakaz budowania dróg!
czerwiec 27, 2007
INTERIA.PL
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
|
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
|
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
|
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
|
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
|
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
|
więcej -> |
|