ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
więcej ->

 
 

Dyrektywa z Waszyngtonu

Amerykańskie Ministerstwo Obrony poważnie obawia się, że Izrael może przed końcem tego roku zaatakować z powietrza irańskie instalacje nuklearne, co miałoby ogromne, gro?ne konsekwencje dla USA i całego świata - podała telewizja ABC News.

Zastrzegający sobie anonimowość wysoki przedstawiciel Pentagonu powiedział tej telewizji, że istnieje coraz większe prawdopodobieństwo, iż Izrael przeprowadzi taki atak. Wywołałby on najpewniej odwet Iranu nie tylko przeciw Izraelowi, ale i USA.


Wspomniany przedstawiciel oświadczył, że ewentualny izraelski atak nastąpiłby w wypadku przekroczenia dwóch - jak to określił - czerwonych linii.

Pierwszą byłoby wyprodukowanie w irańskich zakładach Natanz takiej ilości wzbogaconego uranu, która wystarczałaby do budowy broni nuklearnej. Według ocen wywiadu, nastąpi to prawdopodobnie w 2009 r., ale może nawet wcześniej: do końca bieżącego roku.

Drugą krytyczną granicą byłoby otrzymanie przez Iran od Rosji systemu obronnych rakiet SA-20. Izrael może próbować unieszkodliwić te rakiety, zanim zostaną zainstalowane, ponieważ mogą one znacznie utrudnić ewentualny atak izraelski.

Jak podaje telewizja ABC News, niektórzy przedstawiciele Pentagonu obawiają się również, że Izrael może zaatakować, zanim władzę w USA obejmie nowy prezydent, który może w mniejszym stopniu popierać Izrael.

Chodzi tu o Baracka Obamę, którego lobby pro-izraelskie podejrzewa o mniejsze zaangażowanie w sprawę bezpieczeństwa Izraela, niż wykazuje np. obecny prezydent George W.Bush, i większe od niego sympatie pro-palestyńskie.

Znany strateg polityczny Dick Morris - były doradca prezydenta Billa Clintona - powiedział niedawno w telewizji Fox News: Izrael nie będzie czekał na Obamę i zaatakuje wcześniej.

Demokratyczny kandydat zapewnił jednak niedawno, że sojusz USA z Izraelem pozostaje także dla niego jednym z kanonów amerykańskiej polityki zagranicznej.

W czasie ostatniego weekendu w Izraelu przebywał przewodniczący Kolegium Szefów Sztabów USA admirał Mike Mullen. Głównym tematem jego rozmów z izraelskimi wojskowymi był irański program nuklearny.

W Pentagonie uważa się, że ewentualny atak izraelski poczyniłby tylko tymczasowe szkody dla irańskiego programu atomowego. Wywołałby natomiast falę ataków na cele amerykańskie w Iraku, rejonie Zatoki Perskiej i w innych regionach świata. (jks)


1 lipiec 2008

Tomasz Zalewski 

  

Archiwum

Lisiewicz uniewinniony, ale nie daje za wygraną
grudzień 13, 2002
PAP
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Auschwitz
styczeń 28, 2005
 "Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
grudzień 19, 2007
Artur Łoboda
Handel z Rosją
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Pogańscy kapłani straszyli Unią Europejską"
kwiecień 17, 2003
Artur Łoboda
Prostytucja
październik 29, 2004
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media