ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Bron geofizyczna

Czy mozna sobie wyobrazic bron, przy której bomba atomowa to dziecinna zabawka?
Orez globalny, którego sila zdolna jest modyfikowac pogode-wywolywac w wybranym miejscu planety, trzesienia ziemi, huragany i wysokie na kilka pieter powodzie i dlugotrwale susze, a nawet-gdy zajdzie potrzeba, zniszczyc wszelkie zycie? Czy istnieje uzbrojenie, za pomoca którego unicestwic mozna kazdy system lacznosci, przesylania energii, unieszkodliwic lecace samoloty, rakiety lub pojazdy kosmiczne, zagladac bez posrednictwa satelity za horyzont lub pod powierzchnie ziemi, powodowac samodetonacje amunicji lub gazociagu i co-najbardziej niewiarygodne-manipulowac na ogromna skale ludzkimi umyslami?

W Polsce o ''broni geofizycznej'' prawie sie nie mówi, chociaz jej pojawienie sie moze zmienic swiat w stopniu wiekszym niz skonstruowanie broni palnej czy nuklearnej. Nie ma o niej nawet wzmianki w Wielkiej Encyklopedii PWN, choc prace nad jej skonstruowaniem trwaly od polowy lat 60. Jedna z nielicznych, przetlumaczonych na jezyk polski, pozycji ksiazkowych poswiecona realizowaniu wlasnie projektu w tej dziedzinie- praca Jerego E. Smitha, HAARP bron ostateczna-jest nieosiagalna w Centralnej Bibliotece Wojska Polskiego.....

O informacje na jej temat tez trudno u zródla, czyli w krajach, które prawdopodobnie pracowaly nad stworzeniem takiej broni. Naukowcy zaangazowani w prace badawcze przewaznie milcza zaslaniajac sie Ustawa o Bezpieczenstwie Narodowym, badz wypowiadaja sie lakonicznie i uspokajajaco. Twierdza, ze to nad czym pracuja, to cywilne projekty badawcze, mogace zostac wykorzystane co najwyzej do konstrukcji urzadzen o czysto defensywnym charakterze, np.: monitorowania zagrozen czy doskonalenia lacznosci. Broni geofizycznej nikt oficjalnie nie ma. Jej posiadania zabrania ONZ-towska konwencja ENMOD (Techniczna Modyfikacja Srodowiska) o zakazie militarnego uzywania technik modyfikacji srodowiska naturalnego. Czy jest ona przestrzegana, skoro nie przewidziano w niej mozliwosci inspekcji?

Rok testów

W sierpniu 2000 roku Rosyjska Duma zwrócila sie z dramatycznym apelem do ONZ i spolecznosci miedzynarodowej o ustanowienie miedzynarodowej kontroli nad prowadzonymi przez USA doswiadczeniami zmierzajacymi do zbudowania broni geofizycznej. W apelu Dumy zawarta byla informacja, ze wiekszosc testów zaplanowana jest na rok 2003. Rosyjscy parlamentarzysci ostrzegali, ze niektóre z tych eksperymentów moga miec nieprzewidywalne konsekwencje dla srodowiska naturalnego, gdyz ich przedmiotem sa: jonosfera i magnosfera ziemi.
Dzialanie broni geofizycznej, opiera sie na idei oddzialywania na te srodki za pomoca dostatecznie silnych i skumulowanych fal ultrakrótkich. Moga one podgrzewac fragment jonosfery-podobnie jak kuchenka mikrofalowa podgrzewa mrozonki. Powoduje to odksztalcenie tej warstwy atmosfery. Mozna ja unosic, odginac, a nawet tworzyc z niej cos na ksztalt gigantycznych soczewek elektromagnetycznych skupiajacych promienie sloneczne w okreslonych punktach. Kazdy kto bawil sie kiedykolwiek zwykla soczewka i kalka papiery, wie, co oznacza taka mozliwosc.
Sila sygnalu emisyjnego jest przez bombardowane osrodki wielokrotnie wzmacniana i przekierowywana w strone powierzchni planety jako monstrualnej juz mocy wiazka. Uzycie takiej broni elektromagnetycznej wywolac moze róznego rodzaju katastrofy-trudne jest jednak do rozpoznania, bo impuls emisyjny trwa bardzo krótko i jest niewidoczny dla oka. Atakowany obiekt nie zdaje sobie z sprawy z dokonywanej agresji. Kataklizmy bedace skutkiem ''magnetycznego strzalu'' wydaja sie efektem zwyklego dzialania sil natury. To, ze sily natury moga byc sztucznie wzbudzane i kierowane, nie miesci sie jeszcze w wyobrazni wielu ludzi, którym wojna kojarzy sie z konwencjonalnym polem walki-ruchem wojsk, artyleryjska kanonada i bombami. Tymczasem juz wkrótce moze wygladac ona zupelnie inaczej.
Wzbudzona przez emitery potezne impulsy elektromagnetyczne sa w stanie nie tylko modyfikowac pogode , ale takze powodowac awarie wszystkiego, co ma zwiazek z elektrycznoscia, wywolac sztucznie trzesienie ziemi (ostatnio w Iranie) o ogromnej sile wzbudzanej w plynnym jadrze ziemi, niszczyc wybrane cele za pomoca plazmy oraz przesylac fale bezposrednio do mózgów (emitery maja mozliwosc nadawania tych samych fal co mózg) wywolujac odmienne stany emocjonalne. Za pomoca takich nadajników mozna nawet wypalac w jonosferze dziury, wystawiajac wszystko co pod nimi na zabójcze dzialanie promieni kosmicznych.
Ludzie ostrzegajacy przed skutkami rozwoju tej broni twierdza, ze jej zastosowanie moze rzucic na kolana cale narody. Jesli w pore nie ustawimy skutecznej miedzynarodowej kontroli, to skonczy sie era demokracji, a zapanuje totalitaryzm. Rzadzic bedzie waska grupa dysponujaca ta nowa technologia.

Diabelska harfa

Wiele poszlak potwierdza obawy Rosji, ze orez geofizyczna nie jest juz tylko wymyslem hollywoodzkich scenarzystów i pisarzy science fiction. Istnieje i wszedl wlasnie w fazie intensywnych testów. W koncu ubieglego roku niedaleko miejscowosci Gakona na Alasce zakonczony zostal pierwszy etap realizacji programu HAARP zakladajacy budowe ogromnego jonosferycznego emitera fal ultrakrótkich, 73 000 razy silniejszego od najwiekszego obecnie istniejacego nadajnika radiowego i dodatkowo majacego zdolnosc skupiania sygnalu emisji w jednym punkcie. Drugi mniejszy emiter istnieje w miejscowosci Tromse w Norwegii, a trzeci-najsilniejszy systemu-ma wkrótce powstac na Grenlandii.
Gdy na poczatku lat 80. rozpoczynano realizacje tego projektu, byl on czescia slynnej Inicjatywy Obrony Strategicznej (SDI) nazywanej ''programem Gwiezdnych Wojen''. Obecnie twierdzi sie, ze jest to projekt cywilny, majacy sluzyc badaniu glównych warstw atmosfery. Ale glównym jego udzialowcem nadal pozostaje Departament Obrony USA (NASA). Niepokój Rosjan jest w pelni zrozumialy. Rosyjski program badan w tej dziedzinie zostal wstrzymany w latach 90, laboratoria zamkniete, a wielu naukowców bioracych udzial w doswiadczeniach lat 80 wyemigrowalo do USA. Niektórzy z nich , jak, np. Prof. Roland Zinurowicz Sagdiejew, byly dyr. Radzieckiego Instytutu
Badawczego Przestrzeni Kosmicznej, czy prof. Troicka, kierujaca w latach 80, analogicznym programem ''Araks'' , pracuja obecnie w Stanach Zjednoczonych przy HAARP. Po ukonczeniu projektu (okolo 2025r.) w zasiegu dzialania amerykanskich nadajników znajdzie sie w praktyce cala pólnocna pólkula do szerokosci 45 równoleznika, a wiec cale terytorium Rosji.

Znaki na niebie

Nie trzeba byc zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, by zwrócic uwage na szereg dziwnych faktów, które mialy miejsce w ostatnich dwóch latach: 4 sierpnia ub.r o godzinie 4.14 po poludniu, w normalny sloneczny dzien miala miejsce najwieksza w historii awaria sieci energetycznych, która na kilkanascie godzin pograzyla Stany Zjednoczone i czesc Kanady. W chwili awarii nie bylo zadnego przeciazenia sieci. Pracowalo ona na 75% swoich mozliwosci, kiedy nagle z niewiadomych powodów nastapil monstrualny wzrost napiecia przeladowywujacego system.
Nie bylo w tym czasie zadnych klasycznych przyczyn takich zdarzen jak wzmozona aktywnosc magnetyczna ziemi. Zjawisko powstalo nagle w klika minut po wlaczeniu na pelna moc nadajnika w Gakona. Poza pozbawieniem pradu blisko 50 mln ludzi, zdarzenie to nie mialo zadnego wplywu na amerykanska obronnosc czy gospodarke. Nastapilo w kilka chwil po zamknieciu gieldy i objelo swym zasiegiem stany bez wiekszego znaczenia ekonomicznego czy militarnego. Departament Obrony mial jednak okazje do dokladnego przeanalizowania skutków takiego ''blackoutu'' dla systemu, obrony kraju. W ciagu nastepnych miesiecy na calej pólkuli pólnocnej miala miejsca cala seria podobnych zdarzen. Oto ich zestawienie

18.08 Gruzja
23.08.Helsinki
28.08.Londyn
18.09 Honduras
23.09 Szwecja/Dania
28.08 Wlochy
7.10 Wieden

Nietrudno zauwazyc zadziwiajaca regularnosc tych ''awarii”. Prawdopodobienstwo, ze jest to czysty zbieg okolicznosci, jest równe temu, ze ktos dwa razy z rzedu trafil szóstke w Totolotka. Kto wiec i dlaczego je spowodowal?
Podobna seria dziwnych zdarzen byly w ubieglych latach swiatowe zjawiska pogodowe. Od poczatku roku wielu obserwatorów widzialo na niebie bardzo dziwne obloki o regularnych geometrycznych ksztaltach. (Ich zdjecia sa dostepne na wielu stronach internetowych). Sa to ewidentne slady pozostawione przez potezne emisje elektromagnetyczne w atmosferze.
Ilosc tzw. anomalii pogodowych zdecydowanie przewyzsza ich liczbe z ostatnich dekad. Wszyscy pamietaja kuriozalne obrazki przedstawiajace Jerozolime pod sniegiem, czy monstrualne, nie notowane od 100 lat letnie upaly i susze w Europie. W ubieglym roku te same obszary zostaly nawiedzone przez powodzie. Do tego ogromna liczba palacych sie lasów oraz naglych niezwykle silnych tajfunów pustoszacych np., Chiny czy Koree Pólnocna .Wielu ludzi watpi w wytlumaczenie, ze to jedynie emisja gazów cieplarnianych do atmosfery.
Niektórzy jak np. ukrainski deputowany Juril Salomotin, przewodniczacy komisji do spraw likwidacji skutków awarii w Czarnobylu, otwarcie oskarzaja Amerykanów o testowanie mozliwosci nowej broni geofizycznej HAARP.

Jako cywilny projekt naukowy HARPP omija wszelkie procedury kontroli zjawisk, jakim podlegaja wszelkie systemy broni. A jego potencjalna moc jest wprost niewyobrazalna. Wystarczy powiedziec, ze tropikalny sztorm moze miec sile okolo 10000 jednomegatonowych bomb wodorowych. Kontrolowanie trzesien ziemi, moze w kilka sekund zniszczyc wielomilionowe miasta, unicestwic kazda infrastrukture. Bez pradu, energii i komunikacji nie moze funkcjonowac zadne panstwo. Z drugiej strony swiatowe katastrofy ekologiczne sa argumentem za poddaniem panstw kontroli miedzynarodowej i stworzeniem jednego tzw swiatowego rzadu czyli tzw .nowego swiatowego ladu zapowiadanego na rewersie jednodolarówki. Czy topniejace alpejskie lodowce i zaciemniony Nowy Jork sa tylko wybrykami kaprysnej natury, czy moze juz zwiastunem nadchodzacej globalizacji?
9 luty 2005

Polan 

  

Archiwum

¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Generowanie konfliktów i polityka mediów. Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
2006 - rok lepszego zła
styczeń 8, 2007
Olaf Swolkień
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
Emigrujcie mlodzi, zrobcie miejsce
maj 6, 2004
Elzbieta
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
Szmatława Strategia?
marzec 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Otwarcie wystawy "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956"
luty 3, 2006
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media