ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

PE w obronie konsumentów energii

Limity cen na niekonkurencyjnych rynkach, zakaz posiadania sieci przesyłowych przez producentów energii, pierwszeństwo w dostępie do sieci dla energii pochodzącej ze ?ródeł odnawialnych, silna i decyzyjna agencja regulacyjna na poziomie wspólnotowym - za takimi rozwiązaniami nowego prawa energetycznego opowiedział się Parlament Europejski.

Poprawki Parlamentu Europejskiego idą znacznie dalej w budowie konkurencyjnego rynku energii niż wstępne propozycje Komisji Europejskiej. Posłowie opowiedzieli się także przeciwko forsowanej przez niektóre państwa członkowskie koncepcji "trzeciej drogi", która osłabiała zakaz posiadania sieci przesyłowych przez producentów energii.

Eurodeputowani odrzucili też pomysł Komisji Europejskiej, by firmy produkujące energię i posiadające sieci przesyłowe nie musiały pozbywać się udziałów w jednym ze swoich przedsięwzięć, a zamiast tego przekazywały nadzór nad siecią niezależnym operatorom. "Ten model oznacza jedynie większe koszty związane z biurokracją i nadzorem regulacyjnym" - stwierdziła posłanka Eluned Morgan, autorka raportu w sprawie dyrektywy energetycznej.

"Jestem zawiedziona porozumieniem zawartym w Radzie" - stwierdziła podczas debaty posłanka Morgan - "Ugięliście się za bardzo przed głosem mniejszości" - zwróciła się do przedstawiciela prezydencji słoweńskiej. Odnosząc się do propozycji ośmiu krajów, które sprzeciwiają się rozdziałowi właścicielskiemu i zaproponowały tzw. "trzecią drogę", Morgan zarzuciła im "ochronę narodowych koncernów, które chcą inwestować na innych rynkach, ale odmawiają dostępu do własnego". "Jestem rozczarowana postawą Komisji Europejskiej, którą nie broniła swojej własnej propozycji. Wy zawróciliście, my nie" - powiedziała zwracając się do przedstawiciela Komisji Europejskiej.

Oprócz propozycji rozdziału właścicielskiego, projekt w wersji poselskiej przewiduje również możliwość ograniczania cen finalnych na niekonkurencyjnych rynkach, pierwszeństwo w dostępie do sieci dla ?ródeł odnawialnych, a także utrzymuje proponowane przez Komisję Europejską zapisy, których celem była ochrona europejskich systemów przesyłowych przed przejęciem przez kraje spoza Unii Europejskiej.

Wraz z projektami stanowiącymi cześć trzeciego pakietu liberalizującego rynek energii, Parlament przyjął sprawozdanie w sprawie Europejskiej Karty Praw Odbiorców Energii. Propozycja ustanowienia Karty zakłada zebranie w jednym dokumencie wszystkich praw konsumentów na rynku energii, które obecnie zawarte są w wielu aktach prawnych i często nie są właściwie wdrażane przez kraje członkowskie.


Posłowie chcą, aby odbiorcom przysługiwało prawo łatwego, bezpłatnego przełączania się między dostawcami i aby procedura zmiany dostawcy trwała nie dłużej niż miesiąc. Odbiorcy mieliby zapewnione prawo do przyłączenia do sieci i otrzymywania energii i gazu, przy zapewnieniu rozsądnych, przejrzystych i łatwo porównywalnych taryf i cen. Posłowie postulują też wprowadzenie zakazu stosowania dyskryminacyjnych obciążeń w niektórych typach płatności, zwłaszcza w przypadku konsumentów obciążanych na podstawie liczników przedpłatowych.

Ceny energii elektrycznej i gazu w Europie powinny być łatwo porównywalne i ustalane w oparciu o rzeczywiste zużycie energii. Jeżeli dostawcy nie są w stanie zapewnić takich rozliczeń, na przykład z przyczyn technicznych, to zużycie energii powinno być wyliczane w oparciu o rozsądne i przejrzyste kryteria, wyra?nie określone w umowie. W celu zapewnienia przejrzystości, Parlament podkreśla potrzebę opracowania modelu standardowych faktur.

20 czerwiec 2008

Parlament Europejski 

  

Archiwum

Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
Układ Lokalny – „Business - Businessmana!”
maj 28, 2006
Dariusz Adamczewski
"Glasnost" globalizmu pod lupą w... Kijowie
czerwiec 21, 2004
Marek Głogoczowski
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
Czeski błąd, czeski film oraz czeska nazwa państwa
październik 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Wielu dziennikarzy postępuje nieetycznie
grudzień 2, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media