ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
więcej ->

 
 

Neonazistowskie gówno

Szanowni Państwo


jeżeli chcemy być dumnymi Polakami to musimy mieć świadomość prawdy o naszej historii.
Przyjmując Żydów do Polski - ponad 800 lat temu, stworzyliśmy sobie problem, który przez stulecia narastał.
Wynikał on w pierwszym rzędzie z tego powodu, że do XX wieku Żydzi żyli w gettach - kontynuując archaiczne - starożytne rytuały.
W tym czasie Polskę nawiedziło wiele innych nacji, które - jak na przykład Niemcy, mieli wiele problemów z przystosowaniem się do polskiej kultury.
Dla przykładu - Niemcy - na polonizację potrzebowali prawie 300 lat.

Z racji otaczającej rzeczywistości dyskutujemy o największych zagrożeniach dla Świata i Polski wypływających ze strony syjonistów i globalistów - ludzi, których ja skrótowo nazywam żydohołotą.
Ale nasze potępienie zbrodniarzy nie może przerodzić się w prostacki, prymitywny nazizm, jak to bywa w wypadku niektórych osób. Osób - które jawnie wskazują swoje kolaboranckie - z czasów II Wojny Światowej - korzenie.
Co wiele gorszące - ludzie ci - sugerują swoje rzekomo "chrześcijańskie" korzenie i związki z Ojcem Rydzykiem.

Pozwolę sobie - po raz kolejny przypomnieć fakty z przeszłości - dotyczące zjawiska polskiego antysemityzmu.
Znana pisarka - Zofia Kossak Szczucka - uważana za przedwojenną polską antysemitkę, w czasie II Wojny Światowej zorganizowała Radę Pomocy Żydom - zwaną Żegota.
Uczciwy Polak, chrześcijanin nie walczy z narodem żydowskim ale ze podłością i zdradą niesioną przez określoną grupę łajdaków.


Dlatego śmieszyć mogą gro?by pod naszym adresem, pisane przez człowieka - który wielokroć łamał prawo. Napisał, że doniesie na nas - jak go dalej będziemy blokować i kasować jego wpisy.
Pewnie jego ojcowie, lub dziadkowie donosili do Niemców na Polaków i ukrywających się Żydów.

TO NIE JEST PORTAL DLA NEONAZISTWOSKICH PROSTAKÓW !

Nawet, jeżeli przyznają się do związków z Radiem Maryja, któremu przynoszą wstyd i hańbę.

12 kwiecień 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
25 lat minelo
grudzień 19, 2006
przeslala Elzbieta
Wiara
maj 7, 2004
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
Orwell a terroryzm
lipiec 23, 2003
Andrzej Kumor
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media