|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
więcej -> |
|
Czy Żydzi są wyjatkowo uprzywilejowani?
|
|

Dwunastoletnie dziewczynki, w USA, niedawno rozmawiały o kandydatach na prezydenta i jedna z nich powiedziała: „Najważniejsze, który z nich jest lepszy dla Żydów.” Tej orientacji była nauczona w domu, ale jeszcze nie wiedziała, że tak się nie mówi wobec nie-Żydów. Faktycznie na terenie liberalnych demokracji można mówić co się chce o wszystkich narodach z wyjątkiem Żydów, którzy wymogli na nie-Żydach, żeby o nich publicznie nie mówić rzeczowo, tak jak można mówić o Polakach, Niemcach, Rosjanach i innych. Żydzi dokonali tego za pomocą tresury, przy użyciu aparatu szantażu, polegającego na pomówieniu o antysemityzm. Zastosowali w tej tresurze odruch warunkowy, nazywany odruchem Pawłowa, na pamiątką wyników jego tresury psów.
Żydowski ruch roszczeniowy żąda od Polski 65 miliardów dolarów pod rozmaitymi fałszywymi pretekstami. Żydzi tworzą mit, że Polacy byli partnerami Niemców, w mordowaniu ludności żydowskiej. Kłamstwo to obserwuję w mediach w USA od 50 lat. Teraz jest moda na ubieganie się poszczególnych Polaków, o dowody, że ratowali Żydów. Nie wiele wyników dałyby natomiast jakiekolwiek starania, żeby znależć dowody na to, że pod okupacją sowiecka, Żydzi, nie proporcjonalnie liczni w sowieckim aparacie terroru, w okupowanej Polsce, ratowali Polaków przed terrorem sowieckim, zwłaszcza w powojennych latach terroru Jakuba Bermana i innych żydowskich gnębicieli Narodu Polskiego.
Żydzi chwalili się, żę ani jeden Żyd z głodu nie umarł, w czasie kolektywizacji rolnictwa sowieckiego, zwłaszcza Ukrainy, przez Żyda, Lazara Kaganowicza, który to ludobójca, dziesięć lat wcześniej, zabił głodem dwa razy więcej osób w sowietach, niż Hitler zabił Żydów, w czasie wojny. Cały wiek dwudziesty znany jest jako ‘wiek śmierci’ ponieważ wówczas zginęło więcej ludzi, niż w całej historii ludzkości. Niestety, wsród mordeców komunistycznych, Żydów było nieproporcjonalnie wielu. Na około 180,000,000 zabitych w 20tym wieku, straty żydowskie wynoszą mniej niż 3%, ale żadne inne ofiary nie potrafiły zdobyć takich odszkodowań, jak to się udało Żydom.
Na przykład, według amerykańskiej Komisji Wolker’a, rachunki zagległe Żydów w bankach szwajcarskich, wynosiły 32 miliony dolarów, podczas gdy żydowski ruch roszczeniowy, używając jako szantażu usunięcie banków szawjcarskich z Nowego Jorku, otrzymał odszkodowanie w wysokości 1,250 milionów dolarów, czyli blisko 40 razy więcej. Jest rzeczą absurdalną, żeby organizacja Żydów amerykańskich miała skuteczne wymusić na Polsce 65 miliardów dolarów, od narodu, dzięki któremu, Hitler przegrał wojnę i na którym mścił się w bestialski sposób.
Odmowa Polski w styczniu 1939 wstąpienia do anty-sowieckiego paktu anty-kominternowskiego po stronie Niemiec i Japonii, pozbawiła Hitlera szansy na zwycięstwo. Hitler stracił wówczas około połowy wojsk, na które liczył, w celu pokonania Związku Sowieckiego i zdominowania świata, za pomocą kontroli pól naftowych Rosji i Bliskiego Wschodu. Japonia oficjalnie zaprotestowała pakt Ribbentrop-Mołotow i uznała Hitlera za zdrajcę, kiedy podpisał on pakt, ze Salinem w śierpniu 1939, w czasie bitwy pod Kalkhim-Gol, gdzie poległo około 20,000 żołnierzy japońskich.
Dzień po zawieszeniu broni z Japończykami, Sowieci najechali Polskę, 17 września, 1939 i rozpoczęli mosowe mordy Polaków, przy bardzo liczebnej pomocy lewicowych Żydów, w ramach zemsty za klęskę w 1920 roku i jako początek pacyfikacji, do której wrócili po kęsce Niemiec. Gigantyczne skala tragedii Narodu Polskiego jest w karykaturalny sposób pomniejszana przez żydowski ruch roszczeniowy i takich pisarzy jak J.T. Gross i Jerzy Kosiński. Ludzie ci nauczyli się tworzyć „fałszywą rzeczywistość” w celu dorabiania się sławy i pieniędzy. Osiągnęli to dzięki poparciu politycznie poprawnych kłamców, którzy umożliwiają Żydom być wyjatkowo uprzywilejowanymi ludzmi na świecie, zwłaszca wśród demokracji liberalnych.
www.pogonowski.com |
|
14 lipiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
|
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
|
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
|
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
|
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
|
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
|
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prawda o Powstaniu Warszawskim liwidacja Panstwa Podziemnego!
październik 1, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
|
Poradnik Młodego Krakusa
listopad 28, 2005
www.krakow.pl
|
Zakochany w naszym kraju - wspomnienie pośmiertne Filipa Adwenta
lipiec 4, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
|
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
więcej -> |
|