ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa




Wkrotce po ataku na wiezowce w Nowym Jorku i na Pentagon 11go wrzesnia, 2001, zostal zatwierdzony przez kongress "Patriot Act," ktory mial usprawnic dzalalnosc anty-terrorystyczna sluzb bezpieczenstwa i wywyiadu w USA. Akt ten byl zatwierdzony w rekordowym tempie i zawieral 16 przepisow specjalnych, ktore przedawniaja sie z koncem roku 2005.
Warto wspomniec, ze w pazdzierniku 2001, kiedy procedura ztwierdzania "Patriot Act" byla w toku, wybuchla panika z powodu pojawienia sie zrazkow choroby "anthrax" w 60 miejscach w USA. Zarazki zwierzecej choroby "anthrax" moga smiertelnie atakowac organizm ludzi i niszczyc pluca. W odpowiedniej formie zrarazki choroby "anthrax" naleza do arsenalu broni biologicznych w Fort Dietrich, niedaleko Waszyngtonu. Publicznosc byla przekonana przez media, ze zarazki rozprzestrzenili ci sami ludzie, ktorzy dokonali ataku 9-11.  

Zaden znany polityk neokonserwatysta- sjonista nie otrzymal poczty z trucizna "anthrax".
Natomiast, wsrod osob, ktore otrzymaly przez listy zakazone ta choroba, byli czlonkowie Kongresu, ktorzy oponowali przeciw "Patriot Akt".
Podobne ztrute listy dostali dziennikarze krytykujacy ten Akt. W czasie zatwierdzania "Patriot Act" musiano ewakuowac Kapitol, w ktorym znajduje sie Senat i Izba Poslow w Waszyngtonie, tak ze parlamentarzysci nie mieli moznosci dokladnie zapoznac sie z trescia tego dokumentu. Teraz, kiedy rzad Busha stara sie otrzymac odnowienie tych czesci "Patriot Act," ktore ulegna przedawnieniu z konce biezacego roku.  

Pojawily sie artykuly oskarzajace rzad Busha, o wykorzystywanie wybuchu paniki w celu ograniczania praw i swobod obywatelskich, a nawet o spowodowanie tejze paniki. Matthew Brzezinski opublikowal ksiazke: "Fortress America: On the Frontlines of Homeland Security-An Inside Look at the Coming Surveillance State" ( "Forteca Ameryka: Na Froncie Bezpieczenstwa Kraju-Spojrzenie od Wewnatrz na Tworzace sie Panstwo Nadzoru [w USA]").  

Matthew Brzezinski, byly korespondent zagraniczny gazety "The Wall Street Journal," opisal atmosfere zagrozenia i przeksztalcanie USA w panstwo maksymalnie zabespieczajace sie tak jak to czyni Izrael, korzystajacy z poparcia neokonserwatystow-sjonistow rzadzacych w Waszyngtonie. Ksiazka Brzezinskiego nacechowana jest uczciwym podejsciem do tematu i zrownowazonymi sprawozdaniami odpowiadajacymi na pytanie: "Ile szykan beda tolerowac obywatele USA, podczas gdy rzad twierdzi ze stara sie osiagnac "rownowage" miedzy wymogami bezpieczenstwa i zachowaniem swobod obywatelskich.  

Lamanie prawa kiedys skonczylo kariere polityczna prezydenta Richard'a Nixon'a, kiedy wlamanie z 17 czerwca 1972 roku do biur Narodowego Komotetu Partii Demokratycznej w budynku "Watergate" w Waszyngtonie, zostalo ujawnione jako zlamanie prawa przez rzad Nixon'a. Stalo sie to mimo zabiegow rzadu Nixon'a, zeby ukryc prawde i uniknac skandalu. Dwa lata pozniej 8go sierpnia 1974 Nixon zlozyl urzad prezydenta USA w przemowieniu przed kamerami telewizyjnymi. Klamstwo w sprawie wlamania w Watergate spowodowalo jego upadek polityczny.  

Teraz ciekawe jest jakie skutki polityczne bedzie mial skandal wywolany ogloszeniem w "Sunday Times" w Londynie, 1go maja, 2005, "scisle tajnego" sprawozdania szefa wywiadu brytjskiego dla premiera Tony Blair, w ktorym to sprawozdaniu jest stwierdzono ze: "Bush zdecydowal sie usunac Saddama Husseina, za pomoca ataku zbrojnego, uzadanionego terroryzmem i posiadaniem przez Irak broni masowego razenia. Dokumentacja byla sporzadzona przez wywiad amerykanski czyli "fixed," tak zeby ulatwic Bush'owi atak na Irak, prez zafalszowniew faktow." Innymi slowy, klamstwo bylo uzasadnieniem ataku od dawna planowanego przez neokonserwatystow-sjonistow z Bush'em na czele. Klamstwo rzadu Bush'a spowodowalo smierc ponad 100,000 Irakijczykow i ponad 1700 zolnierzy amerykanskich, oraz okaleczenie 40,000 Amerykanow.  

Gordon Prather, fizyk nuklearny i byly urzednik, specjalita od uzbrojenia, oglosil artykul 18go czerwca, 2005 w Antiwar.com pod tytulem "Kompromitujace Memorandum Brytyjskie" ("The Damning Downing Street Memo"). Autor podsumowuje prawa konstytucyjne okreslajace kompetencje prezydenta w sprawach wojny jako pozwalajace mu na dzialania wojenne jedynie w wypadku zadeklarowania wojny przeciwko USA przez inne panstwo, albo po otrzymaniu upowaznienia do prowadzienia wojny od Kongresu, lub w wypadku ataku na terytorium USA lub na wojska amerykanskie w sytuacji, kiedy Kongres nie jest w stanie dac na czas potrzebnego upowaznienia.  

Bush uzasadnil atak na Irak z powodu zagrozenia bezpieczenstwa Stanow Zjedonczonych, przez rzad w Bagdadzie, jakoby posiadajacy "bron chemiczna i biologiczna oraz starajacy sie uzyskac bron nuklearna i jako kraj dajacy schronienie organizacjom terrorystycznym." Wszystkim tym stwierdzeniom zaprzecza sprawozdanie przedstawione sprzymierzencowi Busha, premierowi Tony'emu Blair'owi, wedlug artykulu Gordon'a Prather'a. Nasuwa sie pytanie czy klamstwo rzadu Bush'a, ktore spowodowalo wojne i zwiazane z nia tragedie i koszty, bedzie mialo taki skutek, jaki mial bezkraway "skandal Watergate" dla owczesnego prezydenta USA?
Jezeli nie, to dlaczego?  
21 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
"Pogańscy kapłani straszyli Unią Europejską"
kwiecień 17, 2003
Artur Łoboda
Słowa - Nie - Klucze czyli kilku je?d?ców Apokalipsy
marzec 14, 2008
Magdalena Figurska & Marek Olżyński
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
Opowieść o papieżu i oszuście
lipiec 30, 2008
Krzysztof Winnicki
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Myślenie, które boli
sierpień 14, 2004
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media