|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
|
|
"Polska zobaczyła płonącą swastykę.... w imprezie mieli uczestniczyć działacze Młodzieży Wszechpolskiej...informacja obiegła wszystkie serwisy telewizyjne. I wstrząsnęły Polakami."
Wystarczy, że ktoś podsunie nowy temat medialny z wizerunkiem znaku swastyki w tle, a już "nasze" z pianą na wargach rozpoczynają pościg za faszystami. Gdy tylko pani Smoktunowicz w Polsacie ze złowrogim błyskiem okularów podała tę wiadomość jako pierwszą wiadomość dnia, prawie w tym samym zdaniu mogła już określić reakcję środowisk lewicowo-semickich. "Partie opozycyjne ostro potępiły wszechpolaków. SLD chce delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej. I za parę dni złoży wniosek do sądu. Żąda też dymisji Giertycha z funkcji ministra edukacji."..." To jest międzynarodówka faszystowska! - grzmi w TVN24 Marek Edelman. Nieważne ile osób, ważne, że promowali faszyzm".
Gdy zawodnicy wystartują przed strzałem startera nazywamy to falstartem. Tym razem wygląda na to, że wystartowano zanim jeszcze rozpoczęły się zawody. Zupełnie tak jak gdyby istniał specjalny przekaz informacji dla "światowego postępu" o wiele szybszy niż dla reszty gawiedzi. Że tuby medialne szkolone przez pezetpeerowskich nauczycieli są niedouczone to fakt. Że Marek Edelman od dawna ze względu demencję starczą nie formułuje własnych myśli, a jedynie wygłasza podpowiadane cytaty głównie postępowej lewicy to wiedzą nawet w Izraelu. Fakt że żadna delegacja mniej czy więcej oficjalna przyjeżdżająca z tego kraju, nigdy nie próbuje spotkać swojego bohatera i współczesny Żyd nie podaje mu ręki, pamiętając jego komunistyczną przeszłość i antynarodowe wystąpienia popierające tworzenie Judeopolonii w Nisku i Lublinie przed interesami Izraela na terenach palestyńskich. Można nie przejmować się ich komentarzem, ale ponieważ jednak sprawa trafiła do prokuratury przyglądnijmy się bliżej publikowanej "we wszystkich mediach" symbolice "międzynarodówki faszystowskiej".
Zawłaszczone symbole.
Uczono nas tak w powojennych szkołach, uświadamia nadal w telewizji, że swastyka równa się faszyzm a trupia główka-gestapo i SS.
Jednak symbole te przejęte przez socjalistów spod narodowego znaku /mylonymi z włoskim fascismo / publicznie zaistniały na niemieckiej scenie w latach 1938-1939, a w niemieckich siłach zbrojnych i policyjnych około roku 1941. Nigdy nie były odznakami faszyzmu, ale tamtejszego socjalizmu i tylko Stalin uznawał inaczej bo dla niego wszystko co na zachód od Bugu było faszyzmem do póki nie położył na to bratniej ruki .Pomińmy średniowieczne symbole czy herby
i przyglądnijmy się współczesnej polskiej historii.
W lecie 1919 roku, polski generał, a podówczas jeszcze pułkownik Andrzej Galica, syn górali Macieja i Marii ze Skupniów postanowił utworzyć dla powstającej polskiej armii formacje wojsk górskich. Służyć w nich mieli ludzie urodzeni w górach i symbolika umundurowania miała wywodzić się z kultury polskich górali. Wiele lat po nich miały powstać dopiero formacje górskie
z inną symboliką wschodnich Karpat dzisiaj w Polsce niedopuszczoną ze względu na rację stanu - 11KDP.
Zatem w umundurowaniu wojska polskiego pojawił się kapelusz góralski kłobuk, zamiast płaszcza góralska peleryna, a w noszonych na mundurach, kłobukach, sztandarach oznaczeniach za dominowała swastyka jako, że jest to symbolika rdzenie polskich górali nazywana tamże "krzyżyk niespodziany" i często haftowana na góralskich ornamentach.
Pod tym znakiem armie II Rzeczypospolitej walczyły i odnosiły swoje wielkie zwycięstwa w bitwach wiele lat wcześniej i wiele lat dłużej niż armie niemieckie, które po czterech latach od wprowadzenia znaku przestały istnieć. Przypomnijmy zatem oprócz innych scen bitewnych wojny-polsko bolszewickiej zwycięstwo bitwy warszawskiej i udział pod tamtejszym Ossowem walczącego pod swastyką pułku artylerii górskiej. Potem krwawa całodniowa bitwa 16 września 1920r pod Dytiatynem zakończona śmiertelnym zniszczeniem czwartej baterii tego pułku. Właśnie dla uczczenia tej bitwy Marszałek Polski Józef Piłsudski wprowadził do polskiej armii symbolikę trupiej główki.
Pod tym znakiem odziały 1 PAMot odbyły całą kampanię wrześniową aż po bohaterskie walki w Normandii i Flandrii. Stoi dzisiaj na terenie muzeum Wojska Polskiego w Warszawie ich pamiątkowe działo motorowe odznaczone trupią główka i wcale to nie jest działo faszystowskie. Odznaki z oryginalną swastyką leżą wśród polskich wojennych pamiątek i są to odznaki rdzennie polskie.
Swastyka nadal nad polskim wojskiem.
Ja starałsja własza błagarodnośt powiem, gdy wezwie mnie prokurator, nie powiem jednak izwinitie /przepraszam/. W wyniku śledztwa pociągnąć mnie może do odpowiedzialności jako że wprowadziłem świadomie do polskiego współczesnego wojska swastykę. Gdy w początkiem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku /jak ten czas leci/ likwidowano stare PRLowskie sztandary, miałem możność fundować i wykonywać pierwszy współczesny sztandar wojska polskiego pod jakim obecnie walczy 21 Brygada Podhalańska, odtwarzałem wraz z kolegami sztandar wiernie wg. symboliki wojsk II Rzeczpospolitej.
Na sztandarze zatem znalazła się jako główny symbol swastyka, jednak dla uspokojenie współczesnych komentatorów jako że były jeszcze wtedy rządy lewicowe swastyka została pokryta ornamentyką czterech skrzyżowanych ciupag.
Potem pojawiły się sztandary jak np. sztandar 1 PAMot gdzie swastyka istnieje bez żadnej ornamentyki.
Niedawno światowa lewica z oburzeniem stwierdziła istnienie na amerykańskim czołgu symbolu klucza "wytrycha" i skojarzyła go natychmiast z niemieckim Sepem Ditrichem "Wytrychem" dowódcą niemieckiej 1 SS Dywizji Zmotoryzowanej " Leibstandarte " SS Adolf Hitler. Uczyniono wielki międzynarodowy raban z tego powodu. Tymczasem na frontach Afganistanu, Iraku i wielu innych polskie wojsko ma na sztandarze swastykę i jeszcze nikt z postępowej lewicy tego nie zauważył.
Zatem nim odczytami akty oskarżenia i przystąpimy do rozwiązywania czegokolwiek przypatrzmy się dokładniej symbolizowanym treściom ale też popatrzmy kto i dlaczego wywołuje burzę bo na naukę niektórych ludzi w Polsce jest już o wiele za pó?no.
Ps. Ha.Oczekuję zatem wyników śledztwa, a lewica widzi już tiurmy pełne Wszechpolaków.
|
|
8 grudzień 2006
|
|
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
|
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Review of I Saw Poland Betrayed, by Arthur Bliss Lane (1948).
lipiec 13, 2006
przysłał prof. I.C. Pogonowski
|
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
|
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
|
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
|
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce
sierpień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
|
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
|
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
więcej -> |
|