ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
więcej ->

 
 

Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku

Unijny Parlament Europejski wyraził w czwartek w Brukseli "sprzeciw wobec jakiejkolwiek jednostronnej akcji militarnej" w Iraku. W przyjętej rezolucji napisano, że "prewencyjne uderzenie byłoby sprzeczne z prawem międzynarodowym".
"Pogwałcenie rezolucji nr 1441 Rady Bezpieczeństwa ONZ, ujawnione przez inspektorów w kwestii broni masowego rażenia nie usprawiedliwia wszczęcia akcji militarnej", uznał Parlament Europejski, którego rola w kwestii polityki zagranicznej UE ma jedynie charakter doradczy.

W pierwotnym tekście rezolucji, przygotowanym przez centroprawicę, socjaldemokratów i liberałów, nie figurowało stwierdzenie "sprzeciw wobec jakiejkolwiek jednostronnej akcji militarnej", jednak zostało w ostatecznej wersji dodane na wniosek socjaldemokratów i Zielonych.

Za rezolucją Parlamentu Europejskiego opowiedziało się 297 deputowanych, 209 było jej przeciwnych.

31 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media