|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
|
|
Dwadziescia piec lat temu, rodzila sie wielka nadzieja z unoszacym sie bialym dymem nad Sykstynska Kaplica, obwieszczana Polsce biciem w dzwony.zstepowal na Ta Ziemie nowy Duch, ktory odmienic mial jej oblicze!
Zaiste burzliwe bylo to dwudziestopieciolecie- czas pokolenia. Naszego pokolenia pokolenia niespelnionych marzen, niespelnionych zamiarow i pokolenia rozdartych serc.
Dzis nadzieja na Polske na miare marzen pokolen Polakow umiera umiera gaszona slowami tego , ktory ja rozbudzil- jak sie okazuje chyba zupelnie niechcacy
Jak by nie interpretowac slowa papieza o przystapieniu Polkski do Unii Euroejskiej, znaczenie ich jest jednoznaczne- na Polske nie ma miejsca w Europie, za to Europa ma miejsce dla Polakow!
Patrze na pozolkla fotografie swojego pradziadka, w paradnym mundurze austriackiego oficera stojacego wsrod innych mlodych i wystrojonych- jak on Europejczykow: Wegrow .Czechow, Austriakow, Chorwatow..na odwrotniej stronie chemicznym olowkiem napisana data..1911 Gratz 16 maja….. zaledwie 92 lata cztery pokolenia, dwie wojny swiatowe kilka lokalnych, morze krwi obok fotografia dziadka w mundurze Armii gen Sikorskiego- na rekawie naszywka Poland. Ladowal na plazy Normandii razem z Kandyjczykami, obok najwyzsze odznaczenia wojenne trzech panstw: Francji, Anglii i najbardziej przez niego ceniony, jeden maly order - Polski… Za Odwage na Polu Chwaly. Fotografia Ojca na tle ruin Warszawy i Wisly ..pilnujacego jencow wojennych w mundurach Wermachtu Medale, fotografie, pamiec znow zatoczyla historia wielkie kolo.
Polska dzis jest niepotrzebna. Niepotrzebna Kosciolowi, niepotrzebna Europie ale potrzebna nam Polakom.
Sprzedana za srebrniki Judaszowe i apanaze jurgieltnicze przez zdrajcow mieniacych sie byc elita narodu- tak naprawde nigdy nie Odrodzila sie aby zyc! Aby zyc wlasnym narodowym bytem szukajac wlasciwego miejsca na mapie swiata, wsrod milujacych pokoj ludow zyjacych w bojazni Bozej i Prawdzie!
Ciezar spadl z serca milionom ludzi w Polsce, teraz maja naprawde dobre usprawiedliwienie dla wlasnego sumienia. Nie musza martwic sie, ze bedzie ich meczyla nieprzyjemna czkawka podjetej decyzji.
Dobrzy, pobozni ksiezulkowie z calym spokojem serca i z wygodnych plebanii wezwia do posluszenstwa Ojcu Swietemu i zapala diablu ogarek. skoro Pan Bog ma i tak duzo swieczek
Wielka radosc wsrod europejczykow otwarcie szydzacych z Katoli.z Polakow Katoli.
Z Radia Maryja i Ojca Rydzyka,,,z dzialaczy narodowych parti LPR i Mlodziezy Wszechpolskiej- naszej nadzieji.
Glowy do gory! To dopiero poczatek wielkich przemian! Ktorych bedziemy swiadkami w przeciagu najblizszej dekady! To poczatek wielkiej zmiany w Polsce!
Potrzeba nam wiekszej konsolidacji i wytezonej pracy i organizacji nikt nie zatrzymuje rozpedzonego pendullum, ale czeka na punkt, w ktorym sie ono zatrzyma i ..ruszy z ogromna sila w druga strone
I na to, trzeba byc przygotowanym..dobrze przygotowanym , aby samemu wziac swoj los w swoje polskie rece w odpowiedniej chwili!
Patrzac na fotografie przodkow dochodze do wniosku, ze:
Prawdziwi Polacy nie umieraja , oni tylko schodza do grobow, zeby sie przegrupowac.
|
|
2 czerwiec 2003
|
|
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
|
|
|
|
Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
|
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
Cztery miliony w biedzie
styczeń 24, 2003
VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
|
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
|
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
|
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
|
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
|
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
|
Oblicze frustracji czyli -
"Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
|
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
|
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
|
więcej -> |
|