ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
więcej ->

 
 

"NAFTA" nasze zbawienie

Nawet wiecej, prosze Pani... Biedni Meksykanie nie tylko nie musza doplacac do produkcji rolnej USA, ale moga zupelnie nic nie robic: polozyc sie na hamaku i powoli usychac w colimskim (od Colima - rolniczy stan Meksyku)
sloncu... Meksyk jest zalewany amerykanskimi produktami rolnymi.
A jesli chodzi o wolny przeplyw ludzi, to tylko w jedna strone: z USA do Meksyku, a nie odwrotnie. Wysokie metalowe ploty, straz graniczna i ochotnicze oddzialy milicji zlozone z lokalnych mieszkancow po prostu poluja z bronia w reku na przedostajacych sie do USA chlopow meksykanskich.
No, jest jeszcze jeden sposob na "wolny przeplyw ludzi": ciezarowki "kojotow", czyli przemytnikow przekupujacych straz graniczne i wymuszajacyod chlopow za przemyt ceny siegajace oszczednosci nieraz calej rodziny. Wprzygranicznych miastach (Tucson, Phoenix, Yuma) trzymani sa jako zakladnicymiesiacami ci, ktorych rodziny nie zdazyly wyplacic okupu co do ostatniego centa. Czesto tez "kojoty" zostawiaja biedakow na srodku pustyni, bezzywnosci i wody. Pogranicznicy gonia rowniez ludzi-samarytanow, ktorzystaraja sie zaopatrywac przygraniczne tereny w skromne zapasy wody. Smiercz wycienczenia czy na skutek ran odniesionych w wyniku strzelaniny milicjijest na porzadku dziennym. A przeciez mogliby spokojnie umrzec na hamakach
w Colimie...
Wszystko to za cichym przyzwoleniem amerykanskiej strony traktatu NAFTA



16 kwiecień 2003

wkw 

  

Archiwum

Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Przypomnienie
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media