ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
więcej ->

 
 

Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny

W Argentynie - kraju który przez dziesięciolecia był szpichlerzem Ameryki Południowej, ludzie umierają z głodu.
Ludzkość zdobyła nowe tragiczne doświadczenie :
zabić można nie tylko pod straszakiem bagnetu sowieckiego sałdata, ale pod "światłym" nadzorem Międzynarodowego Funduszu Walutowego - zbrodniczej instytucji naszych czasów.


"W prowincji San Juan na północy Argentyny 134 osoby zmarły w okresie od stycznia do końca września z powodu niedożywienia - poinformowały w piątek lokalne władze.

W ciągu dwóch lat liczba ofiar śmierci głodowej wzrosła tam ponad dwukrotnie. Z głodu umierają najczęściej ludzie w podeszłym wieku, ale coraz częściej nadchodzą też doniesienia o umieraniu dzieci.

Sytuacja socjalna w dość bogatej niegdyś Argentynie pogorszyła się drastycznie od końca zeszłego roku, kiedy państwo stało się niewypłacalne.

Według oficjalnych statystyk, 55% Argentyńczyków żyje obecnie w nędzy. Liczba ludności Argentyny wynosi ok. 36 milionów. W ogłoszonym przed dwoma tygodniami raporcie rząd przyznał, że co piąte dziecko argentyńskie cierpi głód.

Z danych Krajowego Instytutu Statystyki (INDEC) wynika, że na 9,5 miliona dzieci i młodzieży w Argentynie "w warunkach nie zapewniających zaspokojenia minimalnych potrzeb życiowych" egzystuje ponad 2,1 mln.

W wyniku pogłębiającego się kryzysu gospodarczego w ciągu ostatniego roku liczba głodujących dzieci wzrosła o 15 do 20% - ogłosili natomiast eksperci Światowej Organizacji Zdrowia"
PAP
29 listopad 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

"Epoka Terroru" w Drugiej Kadencji Bush'a?
listopad 8, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
sss
październik 25, 2004
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media