|
Masoni i cykliści.Polski - polityczny świat przestępczy
|
|
Kiedy trzy lata temu, nawiedzony - w mojej opinii - użytkownik internetu pisał o spisku masońskim dotyczącym Polski, uznałem, że facet ma wybujałą wyobra?nię i wyolbrzymia mało znaczące wydarzenia.
Z biegiem czasu poznawałem coraz to nowe fakty, które zmieniały mój stosunek do wskazanych rewelacji.
Do dziś dnia nie wierzę w żaden wielki spisek, ale jestem przekonany o nawiązaniu dziesiątek sojuszy zorganizowanych grup przestępczych, działających zarówno wśród tzw. marginesu społecznego, jak też wśród polityków, biznesmenów, ludzi kultury, czyli ludzi nazywanych przeze- mnie "marginesem moralnym społeczeństwa".
Po szeregu skandali jakie dotknęły nas w ostatnim czasie, dotarł nowy, skandal z Lwem Rywinem i jego propozycjami wobec Adama Michnika.
Można by przyjąć, że to kolejne, z długiej listy przestępstw, jakie miały miejsce w naszym kraju.
Nic bardziej złudnego.
Ta afera jest idealnym przykładem sytuacji w jakiej się Polska znalazła.
Na górze, umownie nazwanej "hierarchii społecznej" znale?li się ludzie z rynsztoku moralnego, którzy do swoich fortun doszli dokonując szeregu przestępstw.
W całej tej sytuacji zaistniał jeszcze jeden istotny element.
Nie wiem, czy doświadczenie z nagraniem rozmowy z Rywinem, było pierwszym tego typu doświadczeniem Michnika, czy też prowadzi on tego typu grę od wielu lat.
Nie ulega jednak wątpliwości, że posiadany przez niego portal służy inwigilacji społeczeństwa Polskiego i spełnił swoje zadania w stu procentach.
Niniejsze oświadczenie kieruję do odpowiedzialnych służb Państwowych, aby skontrolowali: czy przypadkiem Michnik nie usiłuje tworzyć "państwa w państwie".
W związku z działalnością spółki Agora będziemy mieli okazję poznać wiele sensacyjnych informacji, które przebiją filmy Pasikowskiego.
|
|
27 grudzień 2002
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
|
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
|
"Przechwycić 8-9 mld zł" - dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne
listopad 7, 2003
|
Stanowisko „Obywatela” ws. Kosowa
luty 19, 2008
Redakcja Magazynu „Obywatel”
|
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Czy Putin Przegrał w Bukareszcie?
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
|
Profesjonalizm
czerwiec 6, 2005
Artur Łoboda
|
Oszczędzajmy na paliwie i nerwach!
październik 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
|
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
|
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
|
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
|
więcej -> |
|