|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
więcej -> |
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
|
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
Niemiecka prasa pisze o "braku obycia w świecie" polskich
Niemiecka prasa pisze dziś o faux pas szefowej polskiego MSZ Anny Fotygi oraz o "braku obycia w świecie" obecnych polskich władz.
Niemiecki dziennik "Die Welt" uznał za faux pas porównanie przez szefową polskiej dyplomacji satyrycznego artykułu o Lechu Kaczyńskim w "Tageszeitung" z publikacjami nazistowskiego pisma "Der Stuermer".
Inny niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" uważa, że obecnemu polskiemu kierownictwu brak jest obycia w świecie i wykwalifikowanych kadr, znających się na polityce zagranicznej.
Autor komentarza opublikowanego w piątek na łamach "Die Welt" napisał, że gdy dwa miesiące temu Fotyga przejęła MSZ po "doświadczonym dyplomacie" Stefanie Mellerze, większość obserwatorów była zgodna co do tego, że kierowany przez nią resort nie zaprezentuje własnego "szczególnego wizerunku".
"Ekonomistka symbolizowała raczej ścisłe dostosowanie polityki zagranicznej do wytycznych jej dawnego znajomego - prezydenta państwa Lecha Kaczyńskiego. (...) Nikt nie oczekiwał jednak, że wychyli się tak daleko broniąc swego mentora" - pisze "Die Welt".
Autor artykułu przyznaje przy tym, że opublikowana w berlińskim "Taz" satyra na polskiego prezydenta jest "miejscami niesmaczna".
"Die Welt" podkreśla jednak, że kilka tygodni temu Fotyga wykazała "równie mało dyplomatycznego wyczucia", gdy próbowała zobowiązać niemieckiego ministra spraw zagranicznych Franka-Waltera Steinmeiera do wyrażenia zgody, aby razem z nią wyszedł z przyjęcia, gdyby przyszła na nie szefowa Niemieckiego Związku Wypędzonych Erika Steinbach. (przy okazji wręczenia arcybiskupowi Alfonsowi Nossolowi Nagrody Polsko-Niemieckiej - red.).
"Takimi eskapadami prawicowi politycy szkodzą przede wszystkim swemu własnemu krajowi, a także swemu prezydentowi" - stwierdza w konkluzji "Die Welt".
"Frankfurter Allgemeine Zeitung" ma wrażenie, że Polacy obserwują Niemcy "przez lornetkę przykładaną odwrotną stroną". "To, co normalnie najbardziej rzuca się w oczy, widać jako coś bardzo małego" - czytamy. Gdy obserwatorzy spojrzą na Niemcy bez lornetki, każda drobnostka urasta do rozmiarów "zatrważająco gro?nych".
Jako przykład odmiennego podejścia autor wymienia "Pruskie Powiernictwo" - "stowarzyszenie, którego w Niemczech nikt prawie nie zna, a którego przewodniczący (Rudi Pawelka - red.) stał się w Polsce prawie tak sławny jak kanclerz federalny".
Zdaniem "FAZ" tylko w ten sposób można wytłumaczyć, że "impertynencka satyra" w "Tageszeitung" mogła urosnąć do rozmiarów afery o randze państwowej i doprowadzić do dyplomatycznych zawirowań.
Gazeta nawiązuje do listu ośmiu byłych polskich ministrów spraw zagranicznych i zaznacza, że autorzy listu wskazali na tę "śmiesznostkę" jako na przyczynę odmowy udziału w szczycie Trójkąta Weimarskiego.
"Błędem jest to, że kancelaria prezydenta w Warszawie zrobiła widły z igły, która powinna być poniżej progu dostrzegalności każdego rządu" - czytamy.
"Za tym kryje się jednak poważniejszy problem obecnego kierownictwa - brak obycia w świecie i wykwalifikowanego personelu znającego się na polityce zagranicznej" - konkluduje "FAZ" w komentarzu.
|
|
7 lipiec 2006
|
|
PAP
|
|
|
|
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
|
2008.02.27. serwis wiadomosci w 3 językach
luty 27, 2008
tłumacz
|
Były naciski, by zatuszować zbrodnię Katyńską
sierpień 7, 2004
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
|
OGŁOSZONO ROZSZERZENIE UNII EUROPEJSKIEJ
grudzień 14, 2002
|
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
|
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007
styczeń 25, 2007
Marek Komorowski
|
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
|
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE.
Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
|
więcej -> |
|