ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

Do trzech razy sztuka?





Pobożni Żydzi wierzą, że sjonizm jest grzechem, ponieważ depopulacja Judei i masowe mordy Żydów przez Rzymian w drugim wieku, dowodzą że ziemię obiecaną Żydzi mają dostać od Boga, a nie zdobywać jej z bronią w reku. Hubris, czyli megalomania dominowania świata przez Żydów, na podstawie nauk talmudu, w 19tym wieku znalazly wyraz w sjonizmie i zabiegach sjonistów i radykalnych Żydow w czasie pierwszej i drugiej wojnie światowej, na prawicy i na lewicy spectrum politycznego.



W Niemczech sjonisci wnieśli we wrzesniu, 1914, do ministerstwa spraw zagranicznych w Berlinie, projekt protektoratu Niemiec, żydowskiego państwa buforowego, ze stlicą w Lublinie (od Rygi do Odessy), poczatkowo popieranego przez Mrtin’a Buber’a (1878-1965). Projekt ten był odrzucony, po krytyce przez majora sztabu w Berlinie, Bogdana Hutten-Czapskiego. Dr. Aleksander Helphend („Parwus,” kochanek Róży Luksemburg), wniósł 15go marca, 1915tego roku do ministerstwa spraw zagranicznych w Berlinie plan strategiczny likwidacji frontu wschodniego, za pomocą finansowania przez skarb niemiecki, rewolucji w Rosji i polecił Lenina (wówczs w Szwajcarji), jako głównego wykonawcę tego planu, który to plan w końcu kosztował skarb niemiecki ekwiwalent 10 ton złota.



Bank Khun and Loeb udzielał kredytów Niemcom i pomagał finansować rewolucję bolszewicką. Rząd Lenina, zdominowany przez Żydów, podpisał kapitulację Rosji wobec Niemiec, 3go marca, 1918 roku w Brześciu Litewskim. Stało się to po wcześniejszym wymordowaniu cara i jego rodziny, przez żydowski oddział egzekucyjny, z Swierdłowem na czele. Rząd Lenina zwrócił bankowi Khun and Loeb sto milionów dolarów, ze skarbu państwa rosyjskiego.



Już w 1915 roku, Arthur Balfour obiecał w Londynie Chaimowi Wiesmanowi, że „jak się skończy strzelanina dostaniesz Jerozolimę,” w zamian za pomoc sjonistów w wciągnięciu USA do wojny. Balfour podpisał 2go listopada 1918 oświadczenie, zaadresowane do lorda Walter’a Rothschild’a, szefa sjonistów brytyjskich, stwierdzjące, że rząd brytyjski czynnie poprze stworzenie „ojczyzny Żydów” w Palestynie, jako zapłata, za pomoc w uzyskaniu przystąpienia USA do wojny, jak i za wstrzymanie kredytów banków żydowskich dla Niemiec oraz za strajki związków zawodowych robotników w niemieckim przemyśle wojennym, związków kierowanych przez Żydów. Działalność sjonistów przeważyła szalę na korzyść strony brytyjsko-francusko-amerykańskiej. Sjonisci uzyskali Deklarację Balfour’a, mimo antagonizmu niektórych Żydów brytyjskich, jak i mimo pogwacenia przez Brytyjczyków wcześniejszych układów brytyjsko-francusko-arabskich.



Po kapitulacji Niemiec, Republika Weimarska, zdominowana gospodarczo i politycznie przez Żydów, zawarła układ współpracy wojskowej i gospodarczej z Sowietami, w Rapallo, w 1922 roku, w czasie niemieckiej blokady ekonomicznej przeciwko Polsce. Współpraca niemiecko-sowiecka trwała do chwili mianowania przez armię niemiecką Adolfa Hitlera, na prezydenta Niemiec, w 1933 roku (po śmierci

prezydenta Paul’a von Hindenburg’a). Hitler miał na celu zniszczenie bolszewickiej, Rosji przy pomocy Japonii i innych członków Paktu Antykominternowskiego, oraz przez zdobycie pól ropy naftowej Bliskiego Wschodu, Hitler chciał uzyskać dominację nad uprzemysłowionym światem.



Opór Polski w 1939 roku, nie tylko spowodował przystąpienie Francji i Anglii do wojny przeciwko Niemcom, ale również zmusił Hitlera do zawarcia paktu z Sowietami, co Japończycy zaprotestowali i uznali za zdradę paktu podpianego z nimi przez Niemcy w 1936tym roku. Polska wtedy zniweczyła strategię Hitlera. Po masowych mordach inteligencji i patriotów polskich przez rzady Hitlera i Stalina, w styczniu, 1942, Hitler rozpoczął ludobójstwo Żydów po klęsce pod Moskwą. Zdrada Polski przez Churchill’a i Roosevelt’a nastąpiła w 1943 w Teheranie, rok prawie przed Powstaniem Warszawskim.



Atak Hitlera w kierunku pól ropy naftowej Bliskiego Wschodu przez północną Afrykę i przez Kaukaz został rozgromiony i Niemcy przegrywały wojnę w braku, tak paliwa, jak i wystarczjącej liczby żołnierzy na frontach. Z końcem wojny i początkiem Zimnej Wojny, Sowiety pierwsze poparły stworzenie w Palestynie państwa żydowskiego w ONZ, oraz za pomocą zorganizowania przez NKWD kilkunastu pogromów w państwach satelickich w 1945-47 roku, Sowiety spowodowały ucieczkę 711,000 Żydów przez otwarta tylko dla nich, „Żelazną Kurtynę.”



Była to pierwsza duża fala osiedleńców, których walka o ziemię, wywołała konflikt na Bliskim Wschodzie Żydów przeciwko Arabom. Dziś po zdobyciu przez Izrael dużego arsenału nuklearnego i po ponad pół wieku eliminacji w wyborach, polityków krytycznych wobec Izraela w Ameryce, konflikt palestyński obecnie przeradza się, w konflikt USA przeciwko islamowi. Teraz chodzi o atak przeciwko Iranowi, po naje?dzie na Irak amerykańskiej maszyny wojennej, pod rządem neo-konserwatystów, budowniczych wielkiego Izraela „od Nilu do Eufratu.”



Tak więc Pierwsza Wojna Świtowa dała Żydom pomoc Brytyjczyków, w formie Deklaracji Balfour’a, a Druga Wojna Światowa dała Żydom państwo Izrael, naprzód z pomocą Sowietów, a potem USA. Obecnie, na progu rozpętania nuklearnego konfliktu na Bliskim Wschodzie przeciwko Iranowi, Izrael musi zadecydować czy chce ponieść ryzyko salwy odwetowej Iranu, na wypadek zaatakowania Iranu przez Izrael i USA, w celu zniszczenia instalacji nuklearnych w Iranie i zmiany reżymu w Teheranie. Ciekawe ile radykalni Żydzi chcą faktycznie ryzykować, w celu zaspokojenia swej megalomańskiej ambicji rządzenia światem, w obliczu konfliktu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, który to konflikt może być rzędu dwu wojen światowych, ktore sjoniści obrócili na swoja korzyść.

www.pogonowski.com
11 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
70 lat w psychiatryku za kradzież 12,5 pensa
wrzesień 29, 2007
PAP
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych. Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media