ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
więcej ->

 
 

Tradycja, która przestała istnieć

Tradycja krakowskiego rzemiosła miała co najmniej 740 lat.
Przetrwało wichury wojenne, zabory, okupację....

Kiedy pod jarzmem bandytów ze stajni Sorosa, jak mrówki padały krakowskie firmy rzemieślnicze - niektóre o kilkusetletnich tradycjach - radni Miasta Krakowa zajmowali się takimi mniej więcej problemami:

Na ostatniej sesji Rady Miasta, która odbędzie się 9 pa?dziernika, radni najprawdopodobniej przyjmą projekt uchwały w sprawie symboli stołecznego miasta Krakowa: herbu, flagi, chorągwi i pieczęci. Po raz pierwszy będą to symbole prawnie zatwierdzone.
Na temat proponowanych symboli miasta pozytywnie wypowiedziała się Komisja Heraldyczna działająca przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Komisja miała tylko kilka drobnych uwag, np. co do wysokości kabłąka nad koroną: chciała, aby był jeszcze wyżej. - To zburzyłoby proporcje całego herbu, który i tak został wysmuklony. Gdybyśmy podnieśli kabłąk, wyglądałoby to nieproporcjonalnie. Komisja nie miała okazji zobaczyć tego na symulacji komputerowej. W oryginalnej koronie koronacyjnej królów polskich, na której się wzorowaliśmy, kabłąk jest jeszcze niżej - wyjaśniał Zenon Piech, heraldyk na wczorajszym posiedzeniu Komisji Głównej Rady Miasta Krakowa.

Komisja Heraldyczna uznała, że herb po korekcie wygląda wizualnie znacznie lepiej i ma "większą siłę ekspresji". Jej członkowie jednak uznali, że "trzeba dopracować ogon". - Orzeł wzorowany był na pieczęci królewskiej Zygmunta Augusta. Został umieszczony w taki sposób, aby harmonijnie wypełnić otwartą bramę - mówił Zenon Piech.

Herb w porównaniu do obecnego zmieni się nieznacznie, korekty dotyczą przede wszystkim wyglądu korony i orła. Flaga miejska oraz barwy (biały i błękitny) pozostaną takie same. Nowością będzie chorągiew, której Kraków obecnie nie ma; zastępuje ją flaga z herbem miasta. Na chorągwi umieszczony zostanie, na błękitnym płacie, ukośny krzyż z herbem miasta, znajdującym się na skrzyżowaniu ramion krzyża. Na pieczęci miasta pojawi się skorygowany herb.
(Dziennik Polski pazdziernik 2002)


W tym samym czasie dokonywana była grabież majątku narodowego i gminnego przy współudziale członków Unii Wolności, którzy umaczani są między innymi w przekręt o nazwie "Nowe Miasto".
W nagrodę, wielu z nich wylądowało w sejmie RP i w Parlamencie Europejskim.
Oto głupota Krakowian za którą ponoszą teraz konsekwencje.

27 październik 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
Białoruskie metody w bełchatowskiej policji
maj 19, 2006
Marek Olżyński
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Robienie Wariata
luty 6, 2005
Kazimierz Poznański
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media