|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
|
|
http://www.obywatel.org.pl/index.php?name=News&file=article&sid=7215
Zaledwie kilkanaście lat temu nasz kraj opuściły stacjonujące przez kilka dekad wojska radzieckie, w czym słusznie upatrywano szansy na odzyskanie utraconej suwerenności. Tymczasem kolejne rządy podejmują decyzje, które ograniczają Polsce możliwość dokonywania swobodnych wyborów w polityce międzynarodowej oraz skutkują znacznym ryzykiem problemów dotykających ogół obywateli.
Skrajnym przykładem takiego działania są negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie powstania w Polsce baz militarnych, które miałyby wejść w skład tzw. tarczy antyrakietowej, stanowiącej część amerykańskiego systemu obronnego i pozostającej pod kontrolą tamtejszych władz.
Politycy zdają się nie dostrzegać faktu, że zgoda na powstanie baz oznaczać będzie daleko posuniętą zależność Polski od USA, a także ryzyko ponoszenia odpowiedzialności za decyzje podejmowane bez uwzględnienia interesów naszego kraju i nie mające wiele wspólnego z problemami trapiącymi Polaków. Nie jesteśmy jako wspólnota narodowa zbytnio związani z problemem tzw. światowego terroryzmu. Amerykańskie bazy oznaczają natomiast dla Polski większe ryzyko ataków terrorystycznych oraz odwetowych w przypadku rozpoczęcia kolejnej interwencji militarnej w którymś z krajów postrzeganych przez USA jako wrogi, często wbrew opiniom instytucji międzynarodowych (np. ONZ). Jeśli dziś Polska może być traktowana przez ugrupowania terrorystyczne czy któreś z państw jako potencjalny cel ataku, to wyłącznie z powodu już podjętych działań władz naszego kraju po stronie USA.
Zapewnienie Polsce bezpieczeństwa dokona się raczej dzięki rezygnacji z popierania kontrowersyjnych inicjatyw rządów amerykańskich niż w efekcie udziału w kolejnych etapach tzw. wojny z terroryzmem. Współudział w budowie systemu antyrakietowego oznacza poświęcenie naszego bezpieczeństwa na rzecz wzrostu – problematycznego zresztą – bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych. Alternatywą dla budowy tarczy antyrakietowej są dobre relacje z innymi państwami oraz nieangażowanie się w konflikty, które nie dotyczą Polski i jej obywateli. Nie ma żadnych przesłanek przemawiających za tym, żebyśmy pretendowali do wątpliwej roli światowego żandarma. Bezrefleksyjna polityka proamerykańska wydaje się być sprzeczna z długą tradycją naszego narodu – idea „za wolność Waszą i naszą” przybiera krótkowzroczną, a momentami wręcz haniebną postać nadstawiania karku za cudze interesy.
Uważamy również, że budowa tarczy utrudni Polsce dobrosąsiedzkie relacje z krajami i społeczeństwami przeciwnymi tym planom (jak choćby Ukraina czy Czechy), a także zajęcie należnego miejsca w Unii Europejskiej, która powinna prowadzić własną, niezależną od interesów USA, politykę obronną.
Za obywatelski obowiązek uważamy dołączenie do głosów na temat konieczności rozpoczęcia uczciwej ogólnonarodowej debaty na temat planów budowy amerykańskich baz na polskiej ziemi. Natomiast uczciwą formą podjęcia decyzji o tak daleko posuniętych potencjalnych skutkach, jest w naszym przekonaniu wyłącznie referendum. Żaden rząd i parlament, wybrane na zaledwie czteroletnią kadencję, nie mają moralnego prawa podejmowania decyzji mogących mieć znaczący wpływ na przebieg wydarzeń za wiele lat i dotyczących także przyszłych pokoleń. Mówimy zatem: „nie” dla tarczy antyrakietowej, „tak” dla referendum!
Redakcja „Magazynu OBYWATEL” |
|
20 luty 2007
|
|
marduk
|
|
|
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Specjaliści od kropek i plecenia
lipiec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
|
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
|
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
|
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
|
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Zołnierzu nie pytaj
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
|
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
tytulik
listopad 5, 2006
ja
|
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
|
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|