ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Awantura w Teatrze Żydowskim

Awantura i bijatyka - w takiej atmosferze nowy zarząd Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów zajmował wczoraj siedzibę organizacji. Miejsc pracy zaciekle bronili członkowie starych władz.

Jesteśmy zamknięci w pomieszczeniach towarzystwa, ktoś nas uwięził - alarmowali wczoraj przed godz. 11 członkowie nowego zarządu TSKŻ. - Wezwaliśmy policję. Piętnaście minut pó?niej przed siedzibą towarzystwa na pl. Grzybowskim były już dwa patrole policji. Drzwi do biura były zamknięte na głucho. W środku jednak byli ludzie. - Wyrzucili nas, więc ich zamknęliśmy - tłumaczył stojący na zewnątrz pracownik starego zarządu organizacji. Około południa na placu pojawiło się pogotowie. -Jedna z członkiń nowego zarządu dostała podczas przepychanki łokciem w nos - tłumaczyła nowy prezes towarzystwa Maria Gierciuszkiewicz. - Ja również poczułam się bardzo ?le, więc wezwaliśmy lekarza.

Taki był finał konfliktu między zarządem, na czele z dyrektorem Teatru Żydowskiego Szymonem Szurmiejem, a nowymi członkami, którzy jakiś czas temu powołali nowy zarząd. Obie strony nie uznają się wzajemnie, twierdząc, że działają legalnie w przeciwieństwie do konkurentów. Wczoraj przed godz. 11 członkowie nowego zarządu przyszli rozpocząć pracę w biurze. Najpierw doszło do przepychanek i awantury.

Po tym, jak zajęli pokoje TSKŻ, zostali zamknięci od zewnątrz. - To taka przykra sprawa, chcieliśmy załatwić ją we własnym gronie, ale najwyra?niej nie jesteśmy w stanie - tłumaczy Maria Gierciuszkiewicz. - Jest nam bardzo wstyd, że to wszystko wychodzi w końcu na światło dzienne. - Nie mam nic do powiedzenia na temat tej sprawy -lakonicznie komentowała sekretarz starego zarządu Towarzystwa Gołda Tencer. Nowe władze TSKŻ zarzucają poprzednikom niegospodarność, zaleganie z płaceniem podatków i niekorzystne zawieranie umów wynajmu pomieszczeń znajdujących się w budynku przy pl. Grzybowskim. Tylko Teatr Żydowski jest winny TSKŻ 320 tys. zł. Nie zapłacone podatki to kolejne 448 tys. zł długu. Po południu nowe władze organizacji opuściły "okupowane" pomieszczenia. Konflikt trwa.
17 grudzień 2002

http://www.zw.com.pl/ 

  

Archiwum

Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
oczekiwanie
perelka
Auschwitz
styczeń 28, 2005
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media