|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
|
|
Prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał w poniedziałek cztery znowelizowane ustawy: o podatku PIT, o zryczałtowanym podatku dochodowym oraz sprzedaży konsumenckiej i pomocy publicznej dla przedsiębiorców.
Znowelizowana ustawa o PIT upraszcza system wpłacania zaliczek podatkowych. Podatnicy, którzy zdecydują się na uproszczone rozliczenie, będą wpłacać co miesiąc 1/12 kwoty podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego za poprzedni rok podatkowy.
W takiej sytuacji podatnik nie jest zobowiązany w ciągu roku podatkowego do składania żadnych deklaracji.
Nowelizacja przewiduje też preferencje dla inwestowania w fabrycznie nowe środki trwałe.
Znowelizowana ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym zwiększa możliwości korzystania przez podatników z uproszczonych form rozliczania się z fiskusem w ramach karty podatkowej i ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
W przypadku ryczałtu został zwiększony maksymalny roczny limit przychodów, który uprawnia do rozliczania w tej formie, do 250 tys. euro, z obecnych ok. 140 tys. euro (499,6 tys. zł - PAP).
W tej formie będą się mogli rozliczać także m.in. pośrednicy w sprzedaży samochodów i części, pośrednicy finansowi, hotelarze oraz osoby prowadzące usługi parkingowe czy matrymonialne. Usługi te będą opodatkowane według nowej stawki ryczałtu w wysokości 17%.
Nowela przewiduje możliwość wyboru ryczałtu przez przedstawicieli wolnych zawodów, ale pod warunkiem, że świadczą usługi wyłącznie na rzecz osób fizycznych, nie prowadzących pozarolniczej działalności gospodarczej. Dla usług świadczonych przez przedstawicieli wolnych zawodów, nowelizacja przewiduje nową stawkę ryczałtu w wysokości 20%.
Ryczałtem będą mogły być rozliczane przychody z najmu i dzierżawy, uzyskiwane przez osoby nie prowadzące działalności gospodarczej, do tej pory opodatkowane według zasad ogólnych, czyli według skali podatkowej. Stawka ryczałtu od tych przychodów ma wynosić 8,5% - do 4 tys. euro przychodów z tego tytułu, a od nadwyżki ponad tę kwotę - 20%.
Osoby, których roczne przychody nie przekroczą 25 tys. euro, będą mogły opłacać ryczałt kwartalnie.
W przypadku, gdyby fiskus wykrył niezewidencjonowane przez podatnika przychody, podatnik będzie musiał od tej kwoty zapłacić zryczałtowany podatek w wysokości pięciokrotnej normalnej stawki (czyli pięciokrotność 20%; 17%; 8,5%; 5,5% lub 3,0%).
Prezydent podpisał również ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. W myśl ustawy sprzedawca musi m.in. dołączyć do towaru instrukcje obsługi w języku polskim.
Towary będą musiały posiadać dwie ceny: za jednostkę miary i za oferowaną ilość towaru. Takie rozwiązanie ma umożliwić porównanie cen towarów i podjęcie właściwej decyzji rynkowej.
Natomiast podpisana przez prezydenta ustawa o warunkach dopuszczalności i nadzorowaniu pomocy publicznej dla przedsiębiorców usuwa wątpliwości interpretacyjne w definicji: pomocy publicznej, organu udzielającego pomocy i obowiązków sprawozdawczych przedsiębiorców korzystających z pomocy.
Dostosowuje też polskie prawo do ustawodawstwa UE.
Zamiast występować za każdym razem z wnioskiem do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o wydanie opinii w sprawie udzielenia pomocy powyżej 1 mln euro, organ wydający takie pozwolenia będzie mógł przygotować program pomocowy, dzięki któremu nie będzie to konieczne. Po wydaniu opinii o programie przez UOKiK kontrola wykorzystania pomocy będzie należała do organu dysponującego środkami pomocowymi, czyli samorządów lub funduszy celowych. |
|
19 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
|
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
|
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
|
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
|
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
|
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
|
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Niebieska Akcja - Ukraina
listopad 29, 2004
opolskoma
|
więcej -> |
|