ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
więcej ->

 
 

"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"

Walka z terroryzmem to obowiązek, ale terroryzmu nie można utożsamiać ze światem arabskim ani islamem - powiedział prezydent Aleksander Kwaśniewski podczas podróży na Bliski Wschód.

- Jeżeli uda się osiągnąć pokój - a do tego potrzebna jest wola i Palestyńczyków i Izraelczyków i Syryjczyków i Libańczyków, a przede wszystkim Iraku i Saddama Husajna, jeżeli uda się opanować terror, jeżeli będziemy wspólnie walczyć z Al-Kaidą i Bin Ladenem - to perspektywa rysuje się dobrze. Gdyby okazało się, że konieczne są bardzo zdecydowane działania, konsekwencje mogą być różne - powiedział dzisiaj w bazie polskiego kontyngentu sił pokojowych ONZ w Libanie (UNIFIL) polski prezydent.

- Moja wizyta w Syrii i Libanie służyła m.in. temu, żeby powiedzieć: jesteśmy zainteresowani budową pokoju, jesteśmy chętni do kontaktów gospodarczo-handlowych. Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy. Uważamy, że terroryzm ma różne korzenie, nie wolno go utożsamiać z jedną nacją czy religią, ale naszym obowiązkiem jest walczyć, uczynić wszystko, abyśmy byli razem bezpieczniejsi - mówił. - Cieszę, że moje rozmowy z prezydentem Libanu i prezydentem Syrii przekazały taki sygnał. Cieszę, że Polska jest tu postrzegana jako solidny i życzliwy partner - dodał Aleksander Kwaśniewski. PAP

17 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Bracia Polscy
październik 6, 2003
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media