ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
więcej ->

 
 

LaRouche do młodzieży amerykańskiej o wojnie światowej


Poniższe przemówienie LaRouche wygłosił w połowie pa?dziernika na seminarium dla członków Młodzieżowego Ruchu LaRouche’a.

„Zacznijmy od obecnej sytuacji z punktu widzenia historii: po pierwsze, Stany Zjednoczone, czy raczej grupa ludzi w tym kraju, już teraz prowadzi wojnę, wojnę światową. Słyszy się pytania: „Czy Cheney zacznie wojnę z Iranem? Czy będzie incydent w tym kraju, czy w tym rejonie świata?” Z mojego punktu widzenia, czyli osoby, która pamięta, jak doszło do drugiej wojny światowej, takie pytania są bezsensowne. Pytaniem nie jest, czy Cheney doprowadzi do tego czy innego incydentu, czy będzie jakiś „incydent” z Koreą Północną. To nie ma sensu. To jest propaganda. Słyszałem to samo w latach 30-tych: w 1939 r., kiedy Hitler szykował się do wojny, mówiono o incydencie z Czechosłowacją. Potem był incydent z Polską. Było szereg takich incydentów.

Prawda jest jednak taka, że zanim jeszcze Hitler został kanclerzem w 1933 r., zanim do tego doszło, istnieli ludzie, szczególnie w Londynie, już w latach 20-tych, którzy chcieli doprowadzić do drugiej wojny.

Były owszem zmiany planu wojny. Od samego początku zamiarem planu było zaangażowanie w wojnę Niemiec, które przegrały pierwszą wojnę, jedynie z powodu interwencji amerykańskiej, bez której Niemcy wygrałyby tę wojnę; interwencja Amerykanów uratowała Brytyjczyków i Francuzów przed klęską.

Celem drugiej wojny światowej jako operacji geopoliycznej, miało być zorganizowanie Niemiec do ataku na Związek Radziecki. Według planu, Brytyjczycy i Francuzi mieli czekać i zaatakować Niemcy, zniszczyć ten kraj, w momencie jego zaangażowania na terytorium Związku Radzieckiego.

Plany takie powstawały, zanim jeszcze Hitler miał jakikolwiek dostęp do władzy. Można powiedzieć, że Hitler był tworem anglo-holendersko-francuskiego porozumienia synarchistycznego, którego członkowie byli autorami całego planu. W Stanach Zjednoczonych plan ten popierali ludzie z Wall Street, ci sami, którzy stali za Coolidgem i kontrolowali administrację Hoovera. To był ich plan — czyli wojna, którą pó?niej nazwano drugą wojną światową.

W momencie, kiedy Hitler został doprowadzony do władzy dyktatorskiej po pożarze Reichstagu, a było to kilka dni przed inauguracją Roosevelta na fotel prezydencki Stanów Zjednoczonych, kiedy dano Hitlerowi władzę dyktatorską, po jaką teraz sięga George Bush, plany drugiej wojny światowej już istniały. Tak więc wszystkie „incydenty”, które miały miejsce w latach 30-tych - kryzys tutaj, kryzys tam, prowadziły do jednego: świat zmierzał w kierunku wojny.

Elementem, który zmienił plan, był Franklin Roosevelt. Trzeba pamiętać, że ludzie stojący za administracją Hoovera i Coolidge’a reprezentowali pro-faszystowską frakcję wojenną i wspólnie z Avarellem Harrimanem oraz J.P.Morganem ręka w rękę z monarchią brytyjską planowali doprowadzenie Hitlera do władzy. Nie lubili tak bardzo samego Hitlera, bardziej podobał im się Goering i Hjalmar Schacht, który był wręcz agentem brytyjskim. Uważali jednak, że Hitler był niezbędny. Ponieważ wzięli tę małpę, a był on jak małpa: wzięli tę austriacką małpę i ustawili ją w miejscu odpowiednim dla tresowania. Tak jak tresuje się małpy na występy w cyrku. W taki sposób przetresowali tę małpę, aby stała się fanatykiem, niemożliwym do powstrzymania fanatykiem, prawie jak George Bush (ale chyba trochę bardziej inteligentnym od George’a Busha, ale tak samo niebezpiecznym, nawet bardziej niebezpiecznym). Ta małpa Hitler została przetresowana w taki sposób, by nic jej nie powstrzymało przed rozpoczęciem drugiej wojny.

Tak wyglądała sytuacja tydzień przed inauguracją Roosevelta. Był on tego świadomy. Nie znał szczegółów, ale wiedział, jak wygląda sytuacja. Można powiedzieć, że wygrana Roosevelta i jego udana mobilizacja gospodarki, która wcześniej skurczyła się o połowę w rezultacie krachu w 1929 r., doprowadziły do zmiany tej sytuacji.

Za Hilterem stała też monarchia brytyjska; czołowe elity brytyjskie. Byli też Francuzi, którzy popierali Hitlera. To właśnie francuscy bankierzy, reprezentujący tę samą tradycję, co obecnie Felix Rohatyn, umożliwili Hitlerowi przejęcie władzy we Francji, organizując atak nazistowski na Francję w taki sposób, by siły francuskie, które były liczniejsze i lepiej uzbrojone od Niemców, przegrały wojnę z powodu wsparcia dla Hitlera w rządzie francuskim.

Mamy obecnie taką samą sytuację. Jednak rozwój broni jądrowej oraz upadek gospodarki fizycznej w Europie i w obydwu Amerykach sprawia, że trzecia wojna światowa nie jest możliwa jako po prostu kontynuacja pierwszej i drugiej wojny. Ale możemy i tak znale?ć się w piekle i jesteśmy tam w drodze. Więc istnieje plan, by zamiast rozpocząć wojnę, zepchnąć nas w otchłanie piekła. Przygotowania do tego rodzaju trzeciej wojny światowej już trwają.

Nie ma kwestii Iraku! Nie ma kwestii Iranu! Nie ma też kwestii Korei Północnej! Można tam znale?ć jakieś problemy, ale coś takiego zawsze się znajdzie, jeśli ktoś chce się zaangażować. Wszystkie te sprawy są wyborami na szachownicy, ruchami, które gracze mogą wykonać. Ruchy te doprowadzą do określonego rezultatu. Jaki to ma być rezultat? Zniszczenie Stanów Zjednoczonych jako narodu. To jest jeden z celów.

Ktoś może powiedzieć: ale ja myślałem, że to Stany Zjednoczone stoją za tą wojną? Nie, to nie są Stany Zjednoczone. To gang, właściwie ten sam gang, który dopuścił Hitlera do władzy na początku lat 30-tych. Krokiem w tym kierunku było założenie Banku Rozliczeń Międzynarodowych w 1931 r., kiedy cały proces ruszył pełną parą. Mamy ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy reprezentują anglofilską „tradycję białych butów” i nienawidzą Roosevelta, nienawidzą to, co reprezentują Stany Zjednoczone i wykorzystują swoją kontrolę nad rządem i instytucjami Stanów Zjednoczonych, by kraj ten odegrał główną rolę w swojej własnej samodestrukcji.

Nazywane jest to globalizacją. Co to jest globalizacja: jest to koniec instytucji suwerennego państwa narodowego, na całym świecie!

Jak to zostanie zrobione? Stany Zjednoczone zostaną sprowokowane do popełnienia samobójstwa za sprawą samobójczej wojny w Iraku, w której właśnie o to chodzi. Za sprawą samobójczej wojny z Iranem, która doprowadziłaby to tego. Czy w końcu za sprawą wojny z Chinami i Rosją, której początki widać już teraz. Nie chodzi więc o oderwane incydenty. Nie ma takiej „kwestii”, która sama w sobie mogłaby spowodować, że ludzie muszą uciekać się do wojny!

Zamiar wywołania wojny istnieje już teraz, chodzi tylko o znalezienie pretekstu! Ludzie, którzy chcą do niej doprowadzić, mają coraz mniej opcji ze względu na sytuację gospodarczą. Obecny światowy system finansowo-monetarny ulega desintegracji.

Doszliśmy do punktu, w którym — jeśli dezintegracja nastąpi w pewien sposób, a widać jej początki już teraz — to możliwość wywołania wojny przestanie istnieć. Cały plan sporządzony przez ludzi, którzy wykorzystują jak marionetki takie jednostki jak biedny Bush i Cheney, nie będzie już aktualny. (...)

Siedzimy tutaj jak idioci i zastanawiamy się, czy Korea Północna, Iran, Irak albo coś innego zacznie wojnę. To jest złe myślenie. Pytanie jest następujące: czy zamiar wywołania wojny powoduje, że atakujemy Irak, czy ogólnie Azję Południowo-zachodnią, Liban, izrealski atak na Liban, czy Chiny albo Rosję. Plan wojny już istnieje! Incydenty, czy też gro?ba incydentów, jest dodatkiem do planu.

Przypomina to inwazję Hitlera na Polskę. Hitler zamierzał wywołać drugą wojnę światową. Musiał ją jakoś zacząć. Wybrano więc „kwestię polską”, po „kwestii czeskiej”, po Anshlussie. Zorganizowano incydent, tak jak teraz w celu usprawiedliwienia ataku na Irak, za prezydentury George’a Busha II — zorganizowano incydent na polskiej granicy, który wykorzystano jako pretekst do wysłania Wehrmachtu do Polski, co było początkiem drugiej wojny światowej, ponieważ Polska miała traktat z Francją i Wielką Brytanią. I w taki sposób zaczęli swoją wojnę!

Tak samo wygląda sytuacja obecnie. Atak na Irak, który był całkowicie bezpodstawny i niepotrzebny. To jest zbrodnia wojenna! Planowany atak na Iran to też zbrodnia! Planowany konflikt z Rosją, z Chinami, wykorzystywanie „pomarańczowych rewolucji” — to też zbrodnia! Nie ma innego celu, innego sensownego celu, z wyjątkiem wykorzystania tego jako pretekstu do zepchnięcia świata coraz bliżej i bliżej w kierunku wojny, o którą tym ludziom chodzi (...)”.

Zapraszamy na emitowane w Internecie seminarium www.larouchepac.com, 31 pa?dziernika, godz. 16:00 Polska, Stany Zjednoczone 10:00
19 listopad 2006

instytut schillera - biuletyn informacyjny 

  

Archiwum

Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Owsiak zrzekł się Wiktorów
kwiecień 26, 2005
PAP
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
Poland's Pre-WWII Activities Helped to Sow the Seeds of Defeat of Germany in the Global War
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media