|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
więcej -> |
|
Mniej ważne wybory.
|
|
Mniej ważne wybory.
Z pozoru tylko.
Bo gdy chodzi o władzę, chodzi o nas samych. O nasz i naszej rodziny byt, o naszą przyszłość, o nasz kraj.
Hasło, oni już rządzili, oni muszą odejść, jest wciąż aktualne.
Doświadczyliśmy i my i nasz kraj rządów tych, którzy zmówili się przy okrągłym stole.
Doświadczenie to było ze wszech miar doświadczeniem negatywnym, dla wielu tragicznym, owocującym bezrobociem, biedą, przymusową, zarobkową emigracją.
Ale doświadczenie to skutkowało jednocześnie odsuwaniem od władzy tych, którzy działali wbrew naszemu interesowi.
Dziś mamy kolejną szansę na dokonanie zmiany.
Nie wolno nam głosować na tych, którzy nas już zawiedli, którzy łudzą i kłamią, którzy własny interes przedkładają ponad interes ogółu.
Nie, dla takich partii jak Platforma Obywatelska, SLD, PIS, Unia Wolności , Demokraci PL. Nie, dla różnych przepoczwarzonych i przemalowanych partii i partyjnych odchodów.
Rządzą nami obecnie PIS, Samoobrona i LPR.
Pytanie podstawowe, czy rządzą nami dobrze? Czy poprawiają nasz byt, nasze bezpieczeństwo, czy w wyniku tych rządów powstają nowe miejsca pracy, czy dają szansę młodym ludziom na życie tu w naszym kraju?
Pozwolę sobie na wyrażenie w tej kwestii osobistego zdania.
Rządzi nami jedynie PIS.
Rządzi dość arogancko, butnie, nieudolnie. Bez liczenia się ze zdaniem dwóch pozostałych partii.
W rządzeniu tym więcej jest propagandy, radia Maryja, obaw przed światową finansjerą i wysługiwania się imperialnej polityce Waszyngtonu, niż potrzebnych działań na rzecz zwykłego obywatela.
To ocena negatywna. To moja opinia. Ale napisałem więcej, nie zaś żadnych.
Dziękuję PIS – owi, szczególnie braciom Kaczyńskim, za zablokowanie roszczeń niemieckich, za twarde ,,Nie” dla zakusów ziomkostw i Eryki Steinbach, za utwardzenie polityki w stosunku do Niemiec.
Zwracam jednocześnie uwagę na złą, przynoszącą szkodę politykę w stosunku do Rosji.
Rosja to nasz sąsiad, to wielki i przebogaty rynek zarówno zbytu jak i surowców, to kraj, który nas wyzwolił i pomógł d?wignąć się z ruin.
Ta zła polityka zamyka nam rosyjski rynek spożywczy, podnosi nasze zagrożenie płynące wciąż z zachodu, z Niemiec. Niemiec, które nie wyrzekły się po dzień dzisiejszy roszczeń do naszych ziem zachodnich i północnych. Niemiec, które poprzez politykę Brukseli rozbroiły naszą armię i w tak zwanej restrukturyzacji pozbawiły pracy kilka milionów Polaków.
Ta zła polityka postawiła na związek z agresywną polityką Busha, polityką, okupacji, mordu, eksploatacji cudzych złóż i bogactw.
Rządzi nami jedynie PIS.
Ale są także koalicjanci, jak można się domyśleć dopust boży dla rządzącego PIS – u.
A. Lepper, po ostrej i ze wszech miar słusznej krytyce J Kaczyńskiego w sprawie wysyłki polskich żołnierzy do Afganistanu, wyrzucony zostaje z rządu. I przyjęty, bo PIS nie ma innej możliwości.
PIS – owi nie w smak becikowe LPR – u, nie w smak także zapowied? podwyżki dla nauczycieli, jaką zamierza wywalczyć R. Giertych.
Samoobrona jeszcze nie rządzi, nie rządzi jeszcze LPR, ale w ramach przymusowej dla PIS – u koalicji, robi co może by z tej koalicji wynikło coś dobrego dla Polaków.
I Lepper i Giertych mają złą prasę, są oczerniani i szkalowani przez media, a media są w większości w obcych wrogich nam rękach.
Ciągłe przedstawianie obu polityków w negatywnym świetle niewątpliwie odbiera im wyborców. A przecież obaj pracują dla naszego kraju.
Ileż to razy A. Lepper stawał w obronie pokrzywdzonych rodaków, ile razy wychodził na blokady, ile razy stawał przed sądami, za to, że upominał się o interes Polski.
Urabiają mu opinię kryminalisty, warchoła, człowieka nieodpowiedzialnego, bo broni nas i naszych podstawowych praw do godnego życia.
Piłsudskiego także nazywano bandytą, skazywano i więziono.
Roman Giertych był przeciw wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.
Stara się zmienić polską szkołę i polską młodzież. Wyprowadzić z niej złe obyczaje, przemoc, narkotyki, wprowadzić porządek, nauczyć rzeczy niezbędnej dla każdego Polaka - patriotyzmu.
Wybory do sejmu z przed pięciu laty wprowadziły do niego dwie nowe partie, Samoobronę i LPR. Wybory do sejmu sprzed roku dały tym partiom podstawę do wprowadzenia do rządu swoich przedstawicieli.
Dziś już wiemy, że działania jakie podejmują w ramach tego rządu są dla nas pozytywne.
Pomoc rolnikom w okresie suszy, i natychmiastowa reakcja na to co się stało w gdańskim gimnazjum to tylko dwa przykłady.
Pomażmy tym dwom partiom naszymi głosami. Pokażmy, że ci, którzy działają dla naszego dobra mają nasze wsparcie.
Możemy pójść do wyborów i zagłosować na nich, lub pozostać w domach i pozwolić by ci, co się obłowili na majątku narodowym Polaków wybrali znowu PO, SLD lub innych im podobnych.
Samoobrona i LPR w osobach swych liderów świetnie się dogaduje i wspomaga i nie konkuruje ze sobą, bo mają różnych wyborców.
Oni jeszcze nie mieli pełni władzy, a czas by ją zdobyli, by Polska znów była dla Polaków, dla nas i naszych dzieci. By pozostały z nami w kraju i by ich życie było godne i wolne od tych zagrożeń, jakie mamy dzisiaj.
Id?my i zagłosujmy.
Władysław Chmiel
|
|
6 listopad 2006
|
|
przesłał b.p.
|
|
|
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
Ameryka oszalała !!!
marzec 3, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
|
Respektowanie (?) elementarnych zasad dyplomacji w Polsce
październik 5, 2003
cywilizowany
|
STRACH pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
|
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
|
Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
|
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
|
Lech Kaczyński zachował się godnie
maj 14, 2006
StefanDetko
|
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
|
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
|
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|