ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Morderca pierwszy 
19 lipiec 2021      Artur Łoboda
Ponad 300 członków Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF) pozywa wojsko o 500 milionów dolarów w związku z nakazami szczepienia covid 
7 lipiec 2023      Ethan Huff
Wspaniała Miriam 
30 listopad 2017      Artur Łoboda
Mniej słów, mniej szkód 
13 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Znów o Nas - bez Nas 
31 maj 2017     
Michał Sędziwój Polish Pionier of Chemistry 
23 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Obraża Nas za Nasze pieniądze 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Dlaczego Putin podjął działania militarne 
27 luty 2022      Joe Lauria
Izrael - odsłonięcie tajemnicy - Film dokumentalny Davida Sorensena 
25 listopad 2023     
„Wybieram ryzyko zarażenia się COVID”: ponad połowa pracowników służby zdrowia w szpitalach w Kalifornii odmawia szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
TAŚMOWE GWAŁCENIE DZIECI 
24 luty 2019      Andrzej Suda
W hołdzie Powstańcom Warszawskim 
31 lipiec 2014      Artur Łoboda
Nie licz na to, że powie Ci o tym rząd albo media. 
13 październik 2014      www.polskawalczaca.com
PONOWNE PRZEGLĄDANIE HISTORII: Zabójstwa Kennedy’ego wywołały wpływy syjonistyczne i okupację Ameryki 
21 sierpień 2025      Ethan Huff
Ile jest w Polakach Chrześcijaństwa? 
29 marzec 2013      Artur Łoboda
Rafał Trzaskowski z ubeckiej rodziny! 
10 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (2) 
3 listopad 2020      Artur Łoboda
Ślady Lechitów na Zachodzie  
25 listopad 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Podatkowy bolszewizm 
18 lipiec 2019     
Kukiza - Samokrytyka (dla Michnika)  
11 kwiecień 2015     

 
 

Wideo ujawnia, że szokująca liczba urzędników CDC, którzy forsowali zastrzyki śmierci w związku z Covid-19, to ŻYDZI z podwójnym obywatelstwem izraelsko-amerykańskim

 
 
Pomimo tego, że stanowią zaledwie 0,2 procent obecnej światowej populacji, Żydzi w przeważającej mierze zajmują wiele najwyższych stanowisk w rządzie amerykańskim, w tym w Amerykańskim Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

Na niedawnym posiedzeniu Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej hrabstwa Marathon (Wisconsin) lokalny obywatel wymienił wszystkie zajmowane przez Żydów miejsca w CDC, które odegrały kluczową rolę w rozpętaniu „pandemii” wirusa Wuhan (COVID-19) na świecie .
 
„Dyrektorem CDC była Rochelle Walensky, ma podwójne obywatelstwo z Izraelem – ona jest Żydówką” – stwierdza mężczyzna – swoją drogą mąż Walensky  też jest skorumpowany .
 
„Zastępca dyrektora CDC, Anne Schuchat, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żydówka. 

Szefowa sztabu CDC Sherri Berger, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żydówka. 

Główny lekarz CDC Mitchell Wolfe, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd. 
Dyrektor CDC biura w Waszyngtonie Jeff Reczek, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd. 

Car COVID Jeff Zients, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd.”
 
Następnie mężczyzna wymienił inne stanowiska w rządzie zajmowane przez Żydów , w tym starszego doradcę ds. pandemii Andy’ego Slavita, który również posiada podwójne obywatelstwo z Izraelem i jest Żydem, a także „zastępcę sekretarza zdrowia ds. usług społecznych w naszym kraju, asystenta ds. sekretarz zdrowia Rachel Levine, transpłciowa, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żydówka.”
 
https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/status/1718755548789723268
https://twitter.com/i/status/1718755548789723268]
 
 
 

Big Pharma, rząd federalny również okupowany przez nadmierną liczbę Żydów


 
Należy pamiętać, że wszystkie wyżej wymienione nazwiska dotyczą tylko rządowej strony wszystkiego – co ma związek z COVID. 
Istnieje również sektor prywatny , w tym wielu szefów Big Pharma, którzy podobnie jak w CDC są Żydami i posiadają podwójne obywatelstwo w Izraelu.
 
„Szef szczepionki Pfizer, Albert Bourla, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd” – podkreśla mężczyzna w powyższym filmie. 
„Główny naukowiec firmy Pfizer Mikael Dolsten, podwójne obywatelstwo Izraela, Żyd. 
Główny naukowiec Moderny, Tal Zaks, podwójne obywatelstwo Izraela, Żyd.”
 
Następnie jest sektor finansowy, w tym dyrektor generalny BlackRock Larry Fink i prezes BlackRock Rob Kapito, obaj również są Żydami i posiadają podwójne obywatelstwo w Izraelu.
 
„Główna lekarz CDC firmy Johnson & Johnson, Joanne Waldstreicher, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żydówka” – stwierdza dalej mężczyzna. 
„Naczelny lekarz firmy Merck, Michael Rosenblatt, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd”.
 
„Główny doradca Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Yuval (Noah) Harari, podwójne obywatelstwo z Izraelem, Żyd – i to tylko mówi o COVID; tu nie chodzi o to, kto rządzi, kto kontroluje media i nasze banki”.
 
Tam, skąd to się wzięło, jest o wiele więcej. 

Ten raport Żydowskiej Agencji Telegraficznej (JTA) chwali się następującymi stanowiskami rządowymi, które obecny okupant Białego Domu Joe Biden mianował do swojego gabinetu :
 
• Sekretarz stanu Antony Blinken, „pasierb ocalałego z Holokaustu” z „obszernym życiorysem dyplomowanym”
 
• Zastępca dyrektora CIA David Cohen, „który od dawna jest zaangażowany w sprawy i kwestie żydowskie”
 
• Prokurator generalny Merrick Garland, pozostałość po reżimie Obamy, podobnie jak wielu innych, a obecnie „najlepszy prawnik w kraju”
 
• Dyrektor wywiadu narodowego (DNI) Avril Haines, kolejna ofiara Obamy, której matka była malarką żydowską i której ojciec nie-Żyd „zapisał kiedyś w relacji o podróży z Hainesem do Izraela, którą kandydat określa jako Żyda”
 
• Szef sztabu Ronald Klein, który wcześniej służył pod przewodnictwem byłego wiceprezydenta Ala Gore’a, „utrzymuje więzi ze swoją synagogą z dzieciństwa w Indianapolis, gdzie płynnie nauczył się wielu fragmentów Tory podczas bar micwy i mówił o swoim zaangażowaniu w wychowywanie żydowskich dzieci ”
 
• Dyrektor Biura ds. Polityki Naukowej i Technologicznej Eric Lander, który twierdzi, że „był przedmiotem antysemickich komentarzy”
 
• Sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego Alejandro Mayorkas, członek rodziny Obamy, który podobnie jak Blinken pochodzi od rodziców, którzy „przeżyli Holokaust”
 
• Dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Anne Neuberger, „ortodoksyjna Żydówka pochodząca z Brooklynu, kształcona w szkołach ortodoksyjnych”
 
• Zastępca sekretarza stanu Wendy Sherman, która „odegrała rolę w dostosowaniu platformy Partii Demokratycznej do tradycyjnych linii proizraelskich”
 
• Sekretarz skarbu Janet Yellen, „szanowana centrystka (która) była jednym z trzech Żydów przedstawionych w reklamie ataku Trumpa z 2016 r., która odzwierciedlała długotrwałe motywy antysemickie”
 
Jak widać, to maleńkie 0,2 procent światowej populacji w dużej mierze dominuje w rządzie Stanów Zjednoczonych. 

Jak to może być? 
Cóż, kiedy kontrolujesz obie główne partie polityczne oprócz handlu, rozrywki, pieniędzy, a nawet religii, z pewnością smaruje to płozy do zajmowania wszystkich ważnych stanowisk władzy – i pozwala ci prowadzić „świętą wojnę” przeciwko swoim wrogom za pomocą swoich  podatków.
 
Najnowsze wiadomości na temat izraelskiej okupacji rządu, mediów, finansów, medycyny, nauki i religii można znaleźć na stronie WWIII.news .
 
Źródła tego artykułu obejmują:
Twitter.com
NaturalNews.com
NaturalNews.com
JTA.org
 
 

Źródło: 
https://conspiracy.news/2023-11-02-cdc-officials-covid-vaccines-jews-dual-citizenship-israel.html
4 listopad 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

 

No no... jeszcze trochę i wreszcie kał'boje się połapią w cziom dieła...

2023-11-04
hens

  

Archiwum

Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media