ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

CDC potwierdza obecność glinu w szczepionkach związanych z astmą dziecięcą i autyzmem 
7 październik 2022     
JOW - plusy i minusy (1) 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Demonstrantów broń przyszłości  
17 październik 2021      Artur Łoboda
38 lat później - deja vu 
16 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Tło Powstania Listopadowego 
15 październik 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Pic na wodę, fotomontaż  
25 kwiecień 2017     
447 rozpraw sądowych  
26 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Ciepłe światło wiersza 
13 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Buldog 
22 listopad 2013      Artur Łoboda
Rok po wprowadzeniu wyższej normy promieniowania elektromagnetycznego 
6 kwiecień 2021     
Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     
Debatując o JOW, nie opowiadajmy bajek 
3 czerwiec 2015      Tomasz J. Kaźmierski
Kiedy wojska amerykańskie wyjadą z Polski? 
10 październik 2019     
MINIATURKI 
16 sierpień 2017      Jolanta Michna
Słowiańską duszę mam aż do śmierci 
22 lipiec 2013      Slavic Partiota
Miedzynarodowa Komisja 
10 maj 2010      Goska
Do Kogo Świat Należy Według Noama Chomskyego 
28 październik 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Uchodźcy 
30 maj 2017      Artur Łoboda
Wśród sępów 
15 styczeń 2021      Christian Kreiß
Gdy nastąpi pierwsze wrażenie 
11 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Sekcje zwłok pokazują, że szczepienie COVID-19 prawdopodobnie spowodowało śmiertelne zapalenie serca

Naukowcy, którzy przeanalizowali sekcje zwłok osób, które zmarły „nieoczekiwanie” w domu w ciągu 20 dni od otrzymania szczepionki przeciwko COVID-19, wykazali, że w niektórych przypadkach prawdopodobną przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu.
Według nowego badania poważny efekt uboczny związany ze szczepionkami przeciwko COVID-19 może prowadzić do śmierci.
Poszczepienne zapalenie mięśnia sercowego , forma zapalenia serca , zostało zidentyfikowane w podgrupie osób, które zmarły „nieoczekiwanie” w domu w ciągu 20 dni od otrzymania szczepionki COVID-19.
Naukowcy przeanalizowali sekcje zwłok przeprowadzonych na ludziach i przeprowadzili dodatkowe badania, w tym badanie próbek tkanek.
 
Naukowcy rozpoczęli od grupy 35 osób, ale wykluczyli 10 z dalszej analizy, ponieważ zidentyfikowano inne przyczyny śmierci.
Spośród pozostałych 25, naukowcy zidentyfikowali dowody zapalenia mięśnia sercowego w pięciu przypadkach.
 
Wszystkie pięć osób otrzymało szczepionkę Moderna lub Pfizer na pięć dni przed śmiercią, średnio 2,5 dnia.
Mediana wieku wynosiła 58 lat.
Żadna z tych osób nie miała zakażenia COVID-19 przed szczepieniem, a wymazy z nosa dały wynik negatywny.
 
Wyniki sekcji zwłok w połączeniu z brakiem dowodów na inne przyczyny śmierci i to, że szczepienie miało miejsce na krótko przed zgonem, pozwoliły naukowcom stwierdzić, że w trzech przypadkach szczepienie było „prawdopodobną przyczyną” zapalenia mięśnia sercowego i że stan serca „był przyczyną nagłej śmierci”.
 
W jednym z innych przypadków uważano, że przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego, ale naukowcy wykryli wirusa opryszczki, alternatywnego wyjaśnienia częstości występowania zapalenia serca.
Pozostały przypadek nie zawierał alternatywnego wyjaśnienia zapalenia mięśnia sercowego, ale naukowcy stwierdzili, że wpływ zapalenia był „dyskretny i obserwowany głównie w tłuszczu osierdziowym”.
Sklasyfikowali te dwa przypadki jako prawdopodobnie spowodowane szczepieniem.
 
„Ogólnie rzecz biorąc, związek przyczynowy między zapaleniem mięśnia sercowego a szczepieniem przeciwko SARS-CoV-2 jest poparty kilkoma względami” – stwierdzili naukowcy, w tym „bliskim związkiem czasowym ze szczepieniem”; „brak jakiejkolwiek innej istotnej wcześniej istniejącej choroby serca”; oraz negatywne testy na obecność „czynników zakaźnych powodujących zapalenie mięśnia sercowego”.
 
Ograniczenia obejmowały mały rozmiar kohorty.
 
Badanie ( pdf ) zostało opublikowane przez Clinical Research in Cardiology 27 listopada.
Wszyscy naukowcy pracują dla Szpitala Uniwersyteckiego w Heidelbergu.
Zostały one sfinansowane przez władze niemieckie.
 
Moderna i Pfizer nie odpowiedziały na prośby o komentarz.
 
Skrupulatne wykluczenie możliwych przyczyn oprócz szczepień sygnalizuje, że te przypadki to „wierzchołek góry lodowej” – powiedział The Epoch Times dr Andrew Bostom, ekspert od chorób serca z Rhode Island.
 
„Jeśli pozornie zdrowa osoba umiera nagle we śnie, - zasadniczo są to przypadki, które są poddawane sekcji zwłok, a najwyraźniej najczęstszym odkryciem jest jakaś forma miażdżycowej choroby niedokrwiennej serca.
Ale zasadniczo wykluczyli to w tych przypadkach.
A potem odkryli najbardziej prawdopodobną bezpośrednią przyczynę, jaką są szczepienia” – powiedział.
„A więc sugeruje to, że zjawisko to może być w rzeczywistości szersze niż podejrzewano”.
 

Zapalenie mięśnia sercowego


 
Zapalenie mięśnia sercowego to poważna choroba serca, która może objawiać się bólem w klatce piersiowej i zazwyczaj prowadzi chorego do szukania opieki szpitalnej.
 
Lekarze zwykle odradzają wszelką aktywność fizyczna przez pewien czas.
 
Przyczyny obejmują bakterie, wirusy i gorączkę.
 
Naukowcy odkryli , że ostre zapalenie mięśnia sercowego ustępuje w około połowie przypadków w ciągu pierwszych dwóch do czterech tygodni, ale w kolejnej czwartej występują problemy długoterminowe, a wiele pozostałych prowadzi do śmierci lub przeszczepu serca.
 
Częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego wśród biorców szczepionki przeciwko COVID-19 była wyższa niż oczekiwano, stwierdzili naukowcy ze Stanów Zjednoczonych, Izraela i innych krajów.
Najwyższe wskaźniki wykryto u młodych ludzi, zwłaszcza młodych mężczyzn.
 
Szacunki typowych wskaźników zachorowalności na zapalenie mięśnia sercowego wynoszą od 0,2 do 2,2 na milion osób w ciągu siedmiu dni.
Zgłoszenia do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek wykazują wyższe wskaźniki dla mężczyzn w wieku od 5 do 49 lat i kobiet w wieku od 12 do 29 lat.
Najwyższy wskaźnik wyniósł 75,9 na milion drugich podanych dawek.
Zgłoszenia do systemu nie dowodzą związku przyczynowego, ale według badań system cierpi z powodu poważnego zaniżania zgłoszeń, co wskazuje, że wskaźniki są jeszcze wyższe.
 
Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) nadal zalecają szczepienia praktycznie wszystkim osobom w wieku 6 miesięcy i starszym, twierdząc , że korzyści ze szczepionek przewyższają ryzyko.
Niektórzy eksperci nie zgadzają się z tym , twierdząc, że skutki uboczne, takie jak zapalenie mięśnia sercowego, przechylają rachunek na ryzyko wyższe w niektórych grupach wiekowych.
 
Urzędnicy państwowi wielokrotnie powtarzali, że większość przypadków zapalenia mięśnia sercowego ustępuje w ciągu kilku tygodni, ale badacze CDC odkryli we wrześniu, że wiele młodych osób, które doświadczyły zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu, nadal miało nieprawidłowe wyniki MRI kilka miesięcy później.
 
Według władz USA, które odmówiły upublicznienia wyników sekcji zwłok osób, które zmarły po szczepieniu, oraz różnych badań, częstość występowania była znacznie niższa wśród osób starszych.
 
Nowe badanie „sugeruje, że w naszych badaniach pominięto kilka ciężkich przypadków zapalenia mięśnia sercowego” – powiedziała na Twitterze dr Tracy Høeg, epidemiolog, który doradza Departamentowi Zdrowia Florydy.
 

Przyczynowość


 
Kilka szczepionek powiązano z zapaleniem mięśnia sercowego i powiązanym stanem, zapaleniem osierdzia.
Są produkowane przez firmy Moderna i Pfizer i są dwoma najczęściej stosowanymi w Stanach Zjednoczonych i Niemczech.
 
Obie szczepionki wykorzystują technologię informacyjnego RNA (mRNA).
 
Przyczynowość oznacza, że ​​szczepionka powoduje określony stan.
 
Czołowi badacze CDC powiedzieli ( pdf ), że obecne dowody wskazują na związek przyczynowy między zastrzykami mRNA a zapaleniem serca.
Do takiego wniosku doszli również inni badacze .
 
Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ostrzega potencjalnych odbiorców szczepionek, że „dane po wprowadzeniu do obrotu wskazują na zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, szczególnie w ciągu 7 dni po drugiej dawce”.
 
Bostom powiedział, że dowody, które przejrzał, wskazują na związek przyczynowy.
 
„To jest tak pewne, jak większość skojarzeń, o których mówimy, że są potwierdzone w medycynie” – powiedział.
 
Niektóre badania zidentyfikowały COVID -19 jako kolejną przyczynę zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, ale inne wskazywały , że może to nie być powiązane.
 

Inne wyniki sekcji zwłokPrzed niemieckim badaniem inni badacze na całym świecie zgłaszali wyniki sekcji zwłok osób, które zmarły nagle po szczepieniu.
 
W 2021 roku amerykańscy naukowcy zgłosili , że u dwóch osób dorosłych rozwinęło się zapalenie mięśnia sercowego w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu przeciwko COVID-19 i nie byli w stanie znaleźć przyczyn innych niż szczepienie.
 
W 2021 roku naukowcy z Korei Południowej poinformowali , że po zbadaniu śmierci 22-letniego mężczyzny, który zmarł pięć dni po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer, ustalili, że główną przyczyną było „zapalenie mięśnia sercowego, przyczynowo związane” ze szczepionką.

W styczniu nowozelandzcy naukowcy poinformowali , że szczepionka Pfizer była prawdopodobnie odpowiedzialna za nagłe zapalenie mięśnia sercowego, które doprowadziło do śmierci 57-letniej kobiety, pisząc, że „inne przyczyny zostały odrzucone z rozsądną pewnością”.

W lutym naukowcy z kilku stanów USA poinformowali , że dwóch nastoletnich chłopców, którzy zmarli wkrótce po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer, doświadczyło zapalenia serca, które było główną przyczyną śmierci.

W maju badacze z CDC poinformowali , że młody chłopiec zmarł w wyniku zapalenia serca po szczepieniu, a zapalenie mięśnia sercowego zostało ustalone jako przyczyna śmierci.
 
We wrześniu niemiecki badacz poinformował , że 55-latek, który zmarł cztery miesiące po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer, zmarł na zapalenie mięśnia sercowego i powiedział, że „odkrycia te wskazują, że zapalenie mięśnia sercowego, jak również zdarzenia zakrzepowo-zatorowe po wstrzyknięciu genu oparte na szczepionkach, są przyczynowo związane z [n] szkodliwą odpowiedzią immunologiczną na zakodowany czynnik”.
 
Niedawno japońscy naukowcy opisali  wyniki 27-letniego mężczyzny, który zmarł 28 dni po przyjęciu do szpitala po szczepieniu.
 
 
 
Źródło: 
www.theepochtimes.com/health/heart-inflammation-can-be-lethal-after-covid-19-vaccination-study_4900037.html
7 grudzień 2022

Zachary Stieber 

  

Komentarze

  

Archiwum

Pustynia Obłędowska
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
BANKI WYWOŻˇ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Homoseksualizm w służbie liberalizmu i globalizacji
czerwiec 24, 2008
Dariusz Kosiur
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media