ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

A jednak jest różnica 
11 luty 2019      Artur Łoboda
Antysemityzm Kościoła Katolickiego 
9 maj 2013      Artur Łoboda
W odniesieniu do historii zawsze trzymajmy się prawdy! 
7 sierpień 2016      Artur Łoboda
Rozważasz szczepienie na COVID-19? 
27 marzec 2021     
Negocjacje w sprawie ustanowienia Traktatu Pandemicznego WHO NIE powiodły się 
28 maj 2024     
Pogrzeb Polski 
19 kwiecień 2022      Iwona Wiktoria
Rzeczpospolita sędziowska? 
3 wrzesień 2016      Artur Łoboda
PiS dał opozycji prezent wyborczy 
20 luty 2020      Artur Łoboda
W erotyce zasnął... 
16 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Żydzi byli gorsi od Niemców! 
27 luty 2018     
Oszustwa wyborcze w USA? 
9 listopad 2020      Artur Łoboda
5 NAJLEPSZYCH rzeczy, które robią Amerykanie, które sprawiają, że są bardziej podatni na złapanie, a może nawet śmierć z powodu nadchodzących mutacji wirusa Covid-19 
13 kwiecień 2021     
Zwolniona pielęgniarka z OIOM wypowiada się na temat protokołów COVID i urazów poszczepiennych 
27 styczeń 2024      John-Michael Dumais
Państwo Islamskie założyli zachodni agenci? 
28 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Wieczne potępienie zbrodniarzy! 
19 maj 2021      Artur Łoboda
Dlaczego kobiety nie reagują - gdy są obrażane? 
22 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Ta muszelka w nocy 
22 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Mężczyzna niewspółżyjący 
30 grudzień 2015      Artur Łoboda
Kultura rugowana 
25 styczeń 2018     
Do przemyślenia 
30 październik 2017      Artur Łoboda

 
 

Dowody choroby serca po zastrzyku COVID istnieją, ale nie są publikowane ze strachu, mówi kardiolog

 
"Ci naukowcy w tej chwili zdecydowali, że nie będą publikować swoich odkryć, ponieważ obawiają się utraty pieniędzy na badania z przemysłu farmaceutycznego."


( LifeSiteNews ) – Światowej sławy ekspert w dziedzinie kardiologii ostrzegł przed związkiem między pospiesznie opracowanymi zastrzykami COVID-19 a chorobami serca.
Powiedział w brytyjskiej telewizji, że badacze kardiologii znaleźli dowody na poparcie tego zagrożenia, ale zbyt obawiają się utraty pieniędzy od firm farmaceutycznych, aby opublikować dowód.
 
 
W rozmowie z Alexem Phillipsem z GB News, dr Aseem Malhotra odniósł się do niedawnej publikacji  kardiochirurga Stephena Gundry'ego, zauważając,  że zastrzyki COVID-19 „drastycznie zwiększają” stan zapalny naczyń krwionośnych, mięśni serca i „mogą wyjaśniać obserwacje zwiększonej zakrzepicy , kardiomiopatia i inne zdarzenia naczyniowe”.
 
 
 
Artykuł Gundry'ego ujawnił, że po wstrzyknięciu mRNA COVID ryzyko rozwoju choroby serca wzrosło z 11% do 25%.
 
„Teraz to badanie wykazało, że markery związane ze zwiększeniem ryzyka zawału serca, a prawdopodobnie nawet progresji podstawowej choroby serca u osób, które już miały jakąś chorobę serca, wykazały znacznie zwiększone ryzyko (zawału serca) od 11 % do 25% ”-po pięciu latach, zauważył dr Malhotra.
„Teraz to ogromny wzrost”.
 
 
Dodając, że odkrycia były „rzeczywiście bardzo niepokojące”, Malhotra powiedział, że odkrycia Gundry'ego zostały potwierdzone przez naukowców z brytyjskich wydziałów kardiologii, którzy bali się opublikować własne odkrycia, na wypadek gdyby zostały ukarane finansowo przez firmy farmaceutyczne.
 
„Ktoś z bardzo prestiżowej brytyjskiej instytucji, badacz z wydziału kardiologii, jeśli wolisz informator, skontaktował się ze mną, aby powiedzieć, że naukowcy z tego wydziału znaleźli coś podobnego w tętnicach wieńcowych związanych ze szczepionką, zapalenie w wyniku badań obrazowych wokół tętnicy wieńcowej.
Odbyli wspólne spotkanie i ci badacze w tej chwili zdecydowali, że nie będą publikować swoich wyników, ponieważ obawiają się utraty pieniędzy na badania z przemysłu farmaceutycznego.
 
To zeznanie zostało dodatkowo poparte „dowodami anegdotycznymi” od kolegów Malhotry ze społeczności kardiologicznej „w Wielkiej Brytanii”, którzy powiedzieli mu, jak często „widzą coraz młodszych ludzi przychodzących z zawałem serca”.
 
W Wielkiej Brytanii  od lipca 2021 r. odnotowano blisko 10 000 zgonów z powodu chorób innych niż COVID , co skłoniło Carla Heneghana, profesora medycyny opartej na dowodach na Wydziale Opieki Podstawowej Nuffield Uniwersytetu Oksfordzkiego, do wezwania do „pilnego zbadania” przyczyny tych zgonów.
„Większość z nich, lub znaczna ich część, była spowodowana chorobami krążenia, innymi słowy zawałem serca i udarem” – zaświadcza Malhotra, który w wieku 44 lat ma już za sobą zasłużoną  karierę medyczną.
 

 
Odnotowując również wzrost liczby  osób umierających w domu, wzrost o 30%, Malhotra stwierdził, że „często jest to spowodowane zatrzymaniem akcji serca.
 
Wzywając Joint Committee of Vaccines and Immunization do „absolutnego zbadania tego”, Malhotra błagał również badaczy kardiologii, aby opublikowali swoje odkrycia.
 
„Naprawdę mam nadzieję, że spojrzą w lustro i zdadzą sobie sprawę… że powinni opublikować te materiały, ponieważ ich obowiązkiem są przede wszystkim pacjenci, a nie interesy przemysłu farmaceutycznego”.
 
„Połóż kres mandatom”
 
Ponieważ sygnały łączące zastrzyki COVID z chorobami serca są teraz „tak silne”, Malhotra wezwał do zaprzestania nakazów zastrzyków, mówiąc:
„Myślę, że jeśli ten sygnał jest silny i jeśli jest prawidłowy, to historia nie będzie po ich stronie, a społeczeństwo im tego nie wybaczy.
 
„To bardzo niepokojące.
To wymaga zbadania i miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie rozwiązane ”.
 
Wywiad Malhotry wyznacza kluczowy punkt w mediach o skutkach ubocznych związanych ze szczepionkami, a użytkownicy mediów społecznościowych opisują  to jako „ogromne”, a kolega z NHS, dr Anthony Hinton, popiera zeznania Malhotry.


Wiele osób naraża swoją karierę i reputację, aby upewnić się, że prawda zostanie usłyszana.
Badania naukowe nigdy nie powinny być cenzurowane. https://t.co/xmXCKwJuJM

- Dr Anthony Hinton (@TonyHinton2016) 26 listopada 2021
 
 

RAPORT: Wstrzyknięcia eksperymentalnego mRNA związane jest ze zwiększeniem ryzyka zawału serca.
Program wstrzykiwania należy natychmiast przerwać.
Ponad 99,9% ludzi może skutecznie walczyć z koronawirusami za pomocą własnego naturalnego układu odpornościowego. https://t.co/6TFnfTSvE2
 
- David Kurten (@davidkurten) 26 listopada 2021


Tymczasem amerykański system zgłaszania zdarzeń niepożądanych dotyczących szczepień (VAERS) liczy obecnie 894 145 zdarzeń niepożądanych  po wstrzyknięciach COVID między 14 grudnia 2020 r. a 12 listopada.
 
Podczas gdy 18 853 zgłoszenia to zgony , łącznie 19% zgonów było związanych z zaburzeniami serca, podczas gdy zgłoszono dalsze 13 327 przypadków  zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia, z 9332 zawałami serca.
Rzeczywista liczba zdarzeń niepożądanych po wstrzyknięciu będzie prawdopodobnie znacznie wyższa, ponieważ raport z 2010 r.  przedłożony Agencji ds. Badań i Jakości w Opiece Zdrowotnej Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA ostrzegał, że VAERS wyłapał „mniej niż 1% niepożądanych skutków szczepionki”.
 

Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/evidence-of-heart-disease-after-covid-shot-exists-but-isnt-published-out-of-fear-cardiologist-says/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa
4 styczeń 2022

Michael Haynes 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Konwój do Betlejem
październik 27, 2003
Israel Shamir
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"

czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media