ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim

Po raz pierwszy Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zostaną uruchomione w schroniskach PTTK na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim. Kwesta w schroniskach diametralnie różni się od nizinnej. Tu nie wystarczy wrzucić monety do skarbonki wolontariusza na ulicy. Tu trzeba samemu przyjść do skarbonki! Tu wsparcie Orkiestry wymaga wysiłku! Krupowa i Luboń to najwyżej w Polsce położone Sztaby!

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą wycieczkę w góry, wycieczkę ze szczególną misją, z wyjątkowym celem, z ważnym przesłaniem - wycieczka dla przyjemności, wsparcie dla Orkiestry.

Skarbonki WOŚP w naszych schroniskach będą dostępne przez cały drugi weekend stycznia. Ponadto połowa dochodu z noclegów w finałowy weekend (8/9.01.2005) przekazana zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zatem każdy turysta nocujący wtedy w schronisku na Luboniu lub Krupowej automatycznie zasili fundusz Orkiestry. Ponadto wolontariusze z naszych Sztabów będą kwestować w miejscowościach u podnóża Lubonia i Krupowej oraz na szlakach prowadzących do naszych schronisk. Natomiast w niedzielę 9. stycznia, o godzinie 20.00, w ramach akcji "Światełko do nieba", przy naszych schroniskach zapłoną watry. Podczas XIII Finału WOŚP w schronisku na Hali Krupowej grać będzie kapela „Skalni” z Zubrzycy Górnej.

Bardzo prosimy o telefoniczną rezerwację ewentualnych noclegów: (18) 4475005 - Hala Krupowa, (18) 2676435 - Luboń Wielki.

Gospodarze schroniska PTTK na Hali Krupowej
w Pasmie Babiogórskim
Maria i Eugeniusz Ogrodowiczowie
tel. (18) 4475005, 607 033997
http://www.krupowa.gory.pl oraz
http://krupowa.pttk.pl

Gospodarze schroniska PTTK na Luboniu Wielkim
w Beskidzie Wyspowym
Agata i Krzysztof Knofliczkowie
tel. (18) 2676435, 604 876110
http://lubon.pttk.pl oraz
http://republika.pl/lubonwielki


Koordynator XIII Finału WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim
Kuba Terakowski, tel./faks (12) 4228697, 603 305 401, e.mail: terakowski@poczta.onet.pl
4 styczeń 2005

 

  

Archiwum

Libia odblokowana
październik 11, 2004
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Instytutowi Polskiemu w Paryżu grozi likwidacja !
marzec 17, 2008
Grzegorz G.Worwa
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
Wielki bluff
luty 24, 2003
Andrzej Rudnicki http://www.trybuna.com.pl/
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
Why Hitler set fire to the Reichstag
lipiec 13, 2005
D.I.
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
Patriotyzm a emigracja
listopad 7, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media