ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

O wyjątkowej miłości 
7 marzec 2019      Alina
Ilu "Polaków" zgładzą jeszcze Palestyńczycy? 
7 kwiecień 2024      Artur Łoboda
Afganistan i wielka gra o dominację Eurazji 
13 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Przyczyna obecnej wojny przeciwko Ludzkości pod pretekstem kowida 
2 listopad 2021      Artur Łoboda
Żyd - człowiek myślący, człowiek honoru 
18 kwiecień 2010      tłumacz
Dziewczyna z żonkilą we włosach 
22 maj 2023      Zygmunt Jan Prusiński
Sterowanie Społeczeństwem poprzez strach 
26 sierpień 2020      Artur Łoboda
Do Minister poszedł list… 
4 sierpień 2009      mifin@wp.pl
Zniewolona medycyna 
24 sierpień 2020      Artur Łoboda
Szczepienia pełne kłamstw (1) 
4 marzec 2023     
Kaczmarski, Gintrowski, Łapinski: "Bankierzy" 
23 luty 2019     
Widziałem, jak (w Krakowie) rodzi się mafia  
20 maj 2023     
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory? 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
"Rozmowy kontrolowane" zamiast "O mnie się nie martw" dziś w TVP2!!! Ten film jest bezczelnym napluciem w twarz wszystkim Polakom, którzy należeli i popierali "Solidarność", jest obrzydliwym komunikatem UB-ecji, że OTO JESTEŚMY, I BĘDZIEMY ROBIĆ CO ZECH 
14 grudzień 2018      Alina
Które AGH "odcina się" od swojego pracownika?  
23 październik 2014      Artur Łoboda
Plan zniszczenia polskiej kultury 
11 sierpień 2012      Artur Łoboda
Interwencja w sprawie niszczenia polskiej kultury. List Ryszarda Orskiego do Donalda Tuska 
20 grudzień 2013      Ryszard Orski
Pisowscy krętacze i spolegliwi frajerzy 
23 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Tajemnica Westerplatte - wielki blamaż 
28 luty 2013      Artur Łoboda
Nie istnieją użyteczni głupcy 
6 październik 2012      Artur Łoboda

 
 

Mimo wszystko uważajmy na siebie




W marcu br pisałem, że tak zwane "rozprzestrzenianie się wirusa" po świecie, nie ma związku z żadną logiką.
I pisałem wprost, że ktoś rozrzuca po świecie wirusa, albo jakąś truciznę.

Do dzisiaj nie wiem: dlaczego we Włoszech lekarze wpadli w taki amok i zaczęli z głupoty mordować własnych pacjentów?
Podejrzewam więc, że najpewniej coś tam sypali do żywności, albo do wody.

A w Polsce - dla przykładu - polskie wodociągi są własnością "przyjaciół", którzy od stuleci trzymają Nas w uścisku.

Dlatego bądźmy wszyscy ostrożni.
19 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

.... i kto może niech sobie zrobi własną studnię.
Bez wody wszyscy będziemy jak ci biedni warszawiacy z Włoch i Ursusa oraz ludzie z Pruszkowa i Piastowa - bez wody! I to nie przez 2 dni w suchym i upalnym sierpniu, tylko w ogóle! Za to będziemy musieli nosić maseczki i kupować płyny do odkażania. Nikogo nie obchodzi, że pewnych rejonów naszego ciała nie da się "odkazić" za pomocą 60% alkoholu, bo ....
Mam nadzieję, że Suweren odzyska kiedyś władzę i odbierze co swoje od obcych, a politycznych paserów powiesi jak już kiedyś bywało na zasłużonych latarniach.

2020-08-19
Alina

 

Może to nie jest takie głupie z tą studnią.

Po bardzo dokładnym oczyszczeniu i dezynfekcji - nawet woda podskórna jest lepsza od zatrutej.

Poza tym - w gospodarstwie potrzeba wiele wody przemysłowej.
Moi znajomi na wsi już narzekają, że dali się nabrać na wodociąg - bo dwa razy więcej płacą za "ścieki" wyliczone na podstawie pobranej wody.
A Oni w dużej ilości podlewają krzaki i kwiaty koło domów.

Tu jest przykład: jak studnię zrobić w godzinę:

https://www.youtube.com/watch?v=rk42gJFFVn8

2020-08-19
Artur Łoboda

 

Znajomi nie powinni płacić za ścieki - wodę, którą podlewają ogród.
Po prostu powinni mieć oddzielny wodomierz na rurze do hydrantu ogrodowego (ogrodowych).
Ja mam tak zrobioną instalację, że oddzielnie liczą mi za wodę z wodociągu, oddzielnie liczą za ścieki z wody wodociągowej, oddzielnie za ścieki z wody z własnego ujęcia. Musiałam się tylko pogimnastykować ze zrobieniem odpowiedniego schematu, żeby to wszystko łatwo było przełączać. Jest wodomierz główny na przyłączu (wodociągowy) i 2 na instalacji wewnętrznej.
Studnię (jest zestaw hydroforowy) wykorzystuję głównie do podlewania, ale na szczęście podskórne wody nadają się do picia i prania, więc po ostatniej awarii wodociągowej, jakieś 3 miesiące temu nie korzystam z wodociągu, tylko ze studni.

Kiedyś chciałam sprawdzić, czy moja woda studzienna nadaje się do picia. Badania robi sanepid. Sprawdziłam ile to kosztuje. No cóż. Kosmos. Kilkaset zł za jedno badanie fizyko-chemiczne.
Nie wiem jak i kto skalkulował tę cenę. Jest zaporowa tak dla rodzin z dziećmi jak i pojedynczego emeryta.
Dziwna polityka państwa i sanepidu. Taka anty zdrowotna, anty ludzka, anty polska. W dodatku chodzi o sprawę strategiczną, bo WODA PITNA JEST SPRAWĄ STRATEGICZNĄ, SZCZEGÓLNIE TA Z UJĘĆ INDYWIDUALNYCH i jako taka powinna być pod szczególną ochroną państwa.
Sądzę, że takie badanie powinno kosztować do 100 zł. Albo lepiej - raz w roku każdy posiadacz czynnej studni powinien mieć prawo do bezpłatnego sprawdzenia jakości wody i otrzymania zaleceń jej ewentualnego uzdatnienia.
Przecież w razie awarii wodociągu, zatrucia wody wodociągowej prywatne studnie mogą być jedynym źródłem wody dla ludzi, wojska, zwierząt.
Mam nadzieję, że nowy minister zdrowia przewietrzy sanepid z różnych Gutów i innych popychadeł, które same niczego nie potrafią, niczego nie robią, tylko jak osły słuchają idiotyzmów WHO. Wczoraj, czy przedwczoraj Danuta Holecka zdemaskowała całą aferę z maseczkami: to WHO raz twierdziło że maseczki są szkodliwe, a zaraz potem kazało je obowiązkowo nosić, a nasz minister jak cymbał - powtarzał za nimi, za nic mając własną wiedzę medyczną i swój honor (co ja piszę - jaki honor!?), że o nas wszystkich nie wspomnę.
Nie może być tak, że sanepid nic nie robił z prawdziwą epidemią identycznej jak teraz grypy w 2014 i 2016/17, kiedy chorowały setki tysięcy ludzi w Polsce, a w 2020 wprowadza PANDEMIĘ kiedy choruje (może) kilka tysięcy osób.
Nie może być tak, że lekarze nie zgłaszają epidemii, że sanepid nic nie robi, że nikt nie liczy prawdziwych przypadków chorób, że chorzy są w szpitalach odcięci od bliskich i nikt nie może skontrolować pod jaką są opieką. Nie może być tak, że media kłamią jak najęte (są najęte!!), a cały naród jest sterroryzowany przez kilku cwaniaków, całe państwo unieruchomione i zamknięte jak i wszystkie inne w ich polu rażenia.

Ostatnio zostałam zmuszona do założenia maseczki w supermarkecie. To "Proszę włożyć maseczkę" zabrzmiało dokładnie tak jak "Weź pigułkę, weź pigułkę" w "Seksmisji" ....

2020-08-19
Alina

  

Archiwum

Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Zieliński zganiony za "Pornoteleranek"
czerwiec 28, 2002
PAP
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
WOJNA

kwiecień 12, 2003
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media