|
Mimo wszystko uważajmy na siebie
|
|
W marcu br pisałem, że tak zwane "rozprzestrzenianie się wirusa" po świecie, nie ma związku z żadną logiką.
I pisałem wprost, że ktoś rozrzuca po świecie wirusa, albo jakąś truciznę.
Do dzisiaj nie wiem: dlaczego we Włoszech lekarze wpadli w taki amok i zaczęli z głupoty mordować własnych pacjentów?
Podejrzewam więc, że najpewniej coś tam sypali do żywności, albo do wody.
A w Polsce - dla przykładu - polskie wodociągi są własnością "przyjaciół", którzy od stuleci trzymają Nas w uścisku.
Dlatego bądźmy wszyscy ostrożni.
|
|
19 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
.... i kto może niech sobie zrobi własną studnię.
Bez wody wszyscy będziemy jak ci biedni warszawiacy z Włoch i Ursusa oraz ludzie z Pruszkowa i Piastowa - bez wody! I to nie przez 2 dni w suchym i upalnym sierpniu, tylko w ogóle! Za to będziemy musieli nosić maseczki i kupować płyny do odkażania. Nikogo nie obchodzi, że pewnych rejonów naszego ciała nie da się "odkazić" za pomocą 60% alkoholu, bo ....
Mam nadzieję, że Suweren odzyska kiedyś władzę i odbierze co swoje od obcych, a politycznych paserów powiesi jak już kiedyś bywało na zasłużonych latarniach. |
|
2020-08-19
Alina
|
 |
|
|
Może to nie jest takie głupie z tą studnią.
Po bardzo dokładnym oczyszczeniu i dezynfekcji - nawet woda podskórna jest lepsza od zatrutej.
Poza tym - w gospodarstwie potrzeba wiele wody przemysłowej.
Moi znajomi na wsi już narzekają, że dali się nabrać na wodociąg - bo dwa razy więcej płacą za "ścieki" wyliczone na podstawie pobranej wody.
A Oni w dużej ilości podlewają krzaki i kwiaty koło domów.
Tu jest przykład: jak studnię zrobić w godzinę:
https://www.youtube.com/watch?v=rk42gJFFVn8
|
|
2020-08-19
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Znajomi nie powinni płacić za ścieki - wodę, którą podlewają ogród.
Po prostu powinni mieć oddzielny wodomierz na rurze do hydrantu ogrodowego (ogrodowych).
Ja mam tak zrobioną instalację, że oddzielnie liczą mi za wodę z wodociągu, oddzielnie liczą za ścieki z wody wodociągowej, oddzielnie za ścieki z wody z własnego ujęcia. Musiałam się tylko pogimnastykować ze zrobieniem odpowiedniego schematu, żeby to wszystko łatwo było przełączać. Jest wodomierz główny na przyłączu (wodociągowy) i 2 na instalacji wewnętrznej.
Studnię (jest zestaw hydroforowy) wykorzystuję głównie do podlewania, ale na szczęście podskórne wody nadają się do picia i prania, więc po ostatniej awarii wodociągowej, jakieś 3 miesiące temu nie korzystam z wodociągu, tylko ze studni.
Kiedyś chciałam sprawdzić, czy moja woda studzienna nadaje się do picia. Badania robi sanepid. Sprawdziłam ile to kosztuje. No cóż. Kosmos. Kilkaset zł za jedno badanie fizyko-chemiczne.
Nie wiem jak i kto skalkulował tę cenę. Jest zaporowa tak dla rodzin z dziećmi jak i pojedynczego emeryta.
Dziwna polityka państwa i sanepidu. Taka anty zdrowotna, anty ludzka, anty polska. W dodatku chodzi o sprawę strategiczną, bo WODA PITNA JEST SPRAWĄ STRATEGICZNĄ, SZCZEGÓLNIE TA Z UJĘĆ INDYWIDUALNYCH i jako taka powinna być pod szczególną ochroną państwa.
Sądzę, że takie badanie powinno kosztować do 100 zł. Albo lepiej - raz w roku każdy posiadacz czynnej studni powinien mieć prawo do bezpłatnego sprawdzenia jakości wody i otrzymania zaleceń jej ewentualnego uzdatnienia.
Przecież w razie awarii wodociągu, zatrucia wody wodociągowej prywatne studnie mogą być jedynym źródłem wody dla ludzi, wojska, zwierząt.
Mam nadzieję, że nowy minister zdrowia przewietrzy sanepid z różnych Gutów i innych popychadeł, które same niczego nie potrafią, niczego nie robią, tylko jak osły słuchają idiotyzmów WHO. Wczoraj, czy przedwczoraj Danuta Holecka zdemaskowała całą aferę z maseczkami: to WHO raz twierdziło że maseczki są szkodliwe, a zaraz potem kazało je obowiązkowo nosić, a nasz minister jak cymbał - powtarzał za nimi, za nic mając własną wiedzę medyczną i swój honor (co ja piszę - jaki honor!?), że o nas wszystkich nie wspomnę.
Nie może być tak, że sanepid nic nie robił z prawdziwą epidemią identycznej jak teraz grypy w 2014 i 2016/17, kiedy chorowały setki tysięcy ludzi w Polsce, a w 2020 wprowadza PANDEMIĘ kiedy choruje (może) kilka tysięcy osób.
Nie może być tak, że lekarze nie zgłaszają epidemii, że sanepid nic nie robi, że nikt nie liczy prawdziwych przypadków chorób, że chorzy są w szpitalach odcięci od bliskich i nikt nie może skontrolować pod jaką są opieką. Nie może być tak, że media kłamią jak najęte (są najęte!!), a cały naród jest sterroryzowany przez kilku cwaniaków, całe państwo unieruchomione i zamknięte jak i wszystkie inne w ich polu rażenia.
Ostatnio zostałam zmuszona do założenia maseczki w supermarkecie. To "Proszę włożyć maseczkę" zabrzmiało dokładnie tak jak "Weź pigułkę, weź pigułkę" w "Seksmisji" ....
|
|
2020-08-19
Alina
|
|
|
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
|
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
|
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
|
O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
|
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
|
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
|
Słowa Papieża, zmienione chytrze przez krętaczy ...
maj 21, 2003
|
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
|
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Pilot do sterowania zasobami ludzkimi
marzec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
|
|
|