ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Karol Jaroszyński. Historia najbogatszego Polaka 
9 marzec 2019     
Największy polski performer 
6 sierpień 2012      Artur Łoboda
Dlaczego Tusk nie zgodzi się na debatę z Gowinem? 
28 lipiec 2013      Artur Łoboda
Świat Po Dominacji Przez USA 
27 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
PRAWDA BOLI: Urzędnicy CDC zaniepokojeni rozgłosem badań nad szczepionkami na Covid-19 podważających zaufanie opinii publicznej do szczepionek 
18 listopad 2023      Cassie B.
"TVP uderza w premiera" 
15 lipiec 2020     
Jak Rząd mówi to mówi 
15 czerwiec 2018     
Wokół promocji, rzekomo "pierwszego polskiego podręcznika do ekonomii kultury" 
28 styczeń 2014      Artur Łoboda
Jak rozpoznawać oszustwa? 
20 maj 2021      Artur Łoboda
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER. ...jeśli teraz, w czasie najbliższych miesięcy dobra zmiana zjednoczonej prawicy nie poradzi sobie i nie odniesie sukcesu, to Polska ma przechlapane na zawsze.  
3 grudzień 2018      Alina
Czy małpia ospa istnieje? 
31 maj 2022      Artur Łoboda
Kolego 
15 listopad 2011      Bogusław
Demonstracja Rady Handlowej Brighton & Hove przeciwko milczeniu Rady Brighton & Hove w obliczu izraelskiej kampanii morderstw w nazistowskim stylu  
28 listopad 2023      Tony Greenstein
PRZESTĘPCY - "ekspertami" kolejnego polskojęzycznego nieRządu 
6 luty 2024     
Holokaust chrześcijan 
12 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
ODLICZANIE do upadku petrodolara…  
21 marzec 2022     
Te sq..wiele planują wirusowy cyrk do grudnia!!!! Albo jeszcze półtora roku, aż pojawi się szczepionka! 
8 kwiecień 2020      Alina
Technologia „neuromodulacji” na bazie grafenu jest PRAWDZIWA: Komunikat prasowy INBRAIN Neuroelectronics opisuje bioobwody kontrolujące mózg za pomocą grafenu zasilanego sztuczną inteligencją 
29 lipiec 2021     
Tadeusz Cichocki - List otwarty 
11 listopad 2014      Tadeusz Cichocki
Totalna kontrola 
27 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

Mimo wszystko uważajmy na siebie




W marcu br pisałem, że tak zwane "rozprzestrzenianie się wirusa" po świecie, nie ma związku z żadną logiką.
I pisałem wprost, że ktoś rozrzuca po świecie wirusa, albo jakąś truciznę.

Do dzisiaj nie wiem: dlaczego we Włoszech lekarze wpadli w taki amok i zaczęli z głupoty mordować własnych pacjentów?
Podejrzewam więc, że najpewniej coś tam sypali do żywności, albo do wody.

A w Polsce - dla przykładu - polskie wodociągi są własnością "przyjaciół", którzy od stuleci trzymają Nas w uścisku.

Dlatego bądźmy wszyscy ostrożni.
19 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

.... i kto może niech sobie zrobi własną studnię.
Bez wody wszyscy będziemy jak ci biedni warszawiacy z Włoch i Ursusa oraz ludzie z Pruszkowa i Piastowa - bez wody! I to nie przez 2 dni w suchym i upalnym sierpniu, tylko w ogóle! Za to będziemy musieli nosić maseczki i kupować płyny do odkażania. Nikogo nie obchodzi, że pewnych rejonów naszego ciała nie da się "odkazić" za pomocą 60% alkoholu, bo ....
Mam nadzieję, że Suweren odzyska kiedyś władzę i odbierze co swoje od obcych, a politycznych paserów powiesi jak już kiedyś bywało na zasłużonych latarniach.

2020-08-19
Alina

 

Może to nie jest takie głupie z tą studnią.

Po bardzo dokładnym oczyszczeniu i dezynfekcji - nawet woda podskórna jest lepsza od zatrutej.

Poza tym - w gospodarstwie potrzeba wiele wody przemysłowej.
Moi znajomi na wsi już narzekają, że dali się nabrać na wodociąg - bo dwa razy więcej płacą za "ścieki" wyliczone na podstawie pobranej wody.
A Oni w dużej ilości podlewają krzaki i kwiaty koło domów.

Tu jest przykład: jak studnię zrobić w godzinę:

https://www.youtube.com/watch?v=rk42gJFFVn8

2020-08-19
Artur Łoboda

 

Znajomi nie powinni płacić za ścieki - wodę, którą podlewają ogród.
Po prostu powinni mieć oddzielny wodomierz na rurze do hydrantu ogrodowego (ogrodowych).
Ja mam tak zrobioną instalację, że oddzielnie liczą mi za wodę z wodociągu, oddzielnie liczą za ścieki z wody wodociągowej, oddzielnie za ścieki z wody z własnego ujęcia. Musiałam się tylko pogimnastykować ze zrobieniem odpowiedniego schematu, żeby to wszystko łatwo było przełączać. Jest wodomierz główny na przyłączu (wodociągowy) i 2 na instalacji wewnętrznej.
Studnię (jest zestaw hydroforowy) wykorzystuję głównie do podlewania, ale na szczęście podskórne wody nadają się do picia i prania, więc po ostatniej awarii wodociągowej, jakieś 3 miesiące temu nie korzystam z wodociągu, tylko ze studni.

Kiedyś chciałam sprawdzić, czy moja woda studzienna nadaje się do picia. Badania robi sanepid. Sprawdziłam ile to kosztuje. No cóż. Kosmos. Kilkaset zł za jedno badanie fizyko-chemiczne.
Nie wiem jak i kto skalkulował tę cenę. Jest zaporowa tak dla rodzin z dziećmi jak i pojedynczego emeryta.
Dziwna polityka państwa i sanepidu. Taka anty zdrowotna, anty ludzka, anty polska. W dodatku chodzi o sprawę strategiczną, bo WODA PITNA JEST SPRAWĄ STRATEGICZNĄ, SZCZEGÓLNIE TA Z UJĘĆ INDYWIDUALNYCH i jako taka powinna być pod szczególną ochroną państwa.
Sądzę, że takie badanie powinno kosztować do 100 zł. Albo lepiej - raz w roku każdy posiadacz czynnej studni powinien mieć prawo do bezpłatnego sprawdzenia jakości wody i otrzymania zaleceń jej ewentualnego uzdatnienia.
Przecież w razie awarii wodociągu, zatrucia wody wodociągowej prywatne studnie mogą być jedynym źródłem wody dla ludzi, wojska, zwierząt.
Mam nadzieję, że nowy minister zdrowia przewietrzy sanepid z różnych Gutów i innych popychadeł, które same niczego nie potrafią, niczego nie robią, tylko jak osły słuchają idiotyzmów WHO. Wczoraj, czy przedwczoraj Danuta Holecka zdemaskowała całą aferę z maseczkami: to WHO raz twierdziło że maseczki są szkodliwe, a zaraz potem kazało je obowiązkowo nosić, a nasz minister jak cymbał - powtarzał za nimi, za nic mając własną wiedzę medyczną i swój honor (co ja piszę - jaki honor!?), że o nas wszystkich nie wspomnę.
Nie może być tak, że sanepid nic nie robił z prawdziwą epidemią identycznej jak teraz grypy w 2014 i 2016/17, kiedy chorowały setki tysięcy ludzi w Polsce, a w 2020 wprowadza PANDEMIĘ kiedy choruje (może) kilka tysięcy osób.
Nie może być tak, że lekarze nie zgłaszają epidemii, że sanepid nic nie robi, że nikt nie liczy prawdziwych przypadków chorób, że chorzy są w szpitalach odcięci od bliskich i nikt nie może skontrolować pod jaką są opieką. Nie może być tak, że media kłamią jak najęte (są najęte!!), a cały naród jest sterroryzowany przez kilku cwaniaków, całe państwo unieruchomione i zamknięte jak i wszystkie inne w ich polu rażenia.

Ostatnio zostałam zmuszona do założenia maseczki w supermarkecie. To "Proszę włożyć maseczkę" zabrzmiało dokładnie tak jak "Weź pigułkę, weź pigułkę" w "Seksmisji" ....

2020-08-19
Alina

  

Archiwum

17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
Państwo narodowe
listopad 22, 2003
Dr Adam Wielomski
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
Sfałszowane referendum
czerwiec 23, 2003
przesłała Elżbieta
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media