|
Lewacy grożą przed 11 listopada
|
|
Zanim pierwszy narodowiec z ONRu uderzył Żyda, od 15 lat doświadczaliśmy antypolskich - czasem wyjątkowo bandyckich działań Żydów wobec Polski.
Od 1918 roku żydowscy nacjonaliści walczyli z polską państwowością w Wielkopolsce i na Pomorzu żądając - by ziemie te zostały przyłączone do Niemiec.
W kolejnych latach żydowscy komuniści walczyli z Polską - służąc w armii bolszewików i mieli wiele polskich ofiar na swoim sumieniu.
Później nastąpiły represje i mordy na Polakach zamieszkujących tereny wchodzące w skład ZSRR. Ich autorami byli w znacznej części żydowscy komuniści.
Tego byli świadomi wszyscy Polacy. Ale niecierpliwa młodzież chciała z tym walczyć na skróty - występując przeciwko żydowskiej lewicy.
I stąd u pewnej jej części fascynacja faszyzmem, który wychodząc z lewicowych źródeł odciął się od komunistów - reprezentowanych głównie przez Żydów.
Ponieważ działalność Obozu Narodowo-Radykalnego została zakazana przez Rząd Drugiej RP - zaledwie po kilku miesiącach istnienia - to komuniści wykorzystali ten fakt do prezentowania stosunków panujących w Polsce - jako "faszystowskie".
I z takim przesłaniem atakowali Polskę po 17 września 1939 roku twierdząc, że "walczą z polskimi faszystami".
Taka propaganda była obecna w Naszym Kraju aż do pierwszych lat rządów Gomułki.
"Faszysta" to ulubiony bohater komunistów - nazywanych dziś "lewakami".
Bez faszysty lewacy nie potrafią po prostu żyć.
Dlatego nazywają "faszystowskim" wszystko - co nie jest komunistyczne, a więc lewackie.
Przeczytałem dzisiaj wywiad z muzykiem zespołu Depeche Mode, a zatytułowany "nacjonalizm to choroba" - w którym lewacki, bolszewicki, bądź komunistyczny dziennikarzyna o nazwisku Piotrowicz zapytał muzyka:
"słyszałeś o tym, że skrajne prawicowe ruchy w Polsce wspierają pomysł, by całkowicie zakazać aborcji, nawet kiedy ciąża zagraża życiu matki, jest efektem gwałtu albo płód jest tak chory czy zdeformowany, że nie ma szansy przeżyć choćby godziny po porodzie? "
I ja również zadam Państwu pytanie: czy słyszeli o tym?
Autorem kontrowersyjnego projektu jest Fundacja Ordo Iuris, a więc Instytut na rzecz Kultury Prawnej.
Nie ma on nic wspólnego z jakąkolwiek partią polityczną, ani ruchem politycznym!
Kto więc jest tą "skrajną prawicą"?, bo z pewnością nie PiS, który głosi wybitnie lewicowy program!
Dlatego przywołam źródła politycznych podziałów.
Lewica - to są ci - którzy głoszą hasła walki o prawa pracowników.
Prawica to reprezentanci klasy właścicieli, a więc bankierów i przemysłowców.
Kto walczy o interesy bankierów i obcego kapitału w Polsce?
Przede wszystkim KOD, Michnik i Lis.
I to oni walczą o zachowanie stanu posiadania, by "było tak jak było".
Takie - elementarne pojęcia winny być przedstawione Polakom i opinii międzynarodowej, by zrozumiała: co się na prawdę w Polsce dzieje.
Ale obecna sytuacja przypomina rok 1924 gdy - dokonując masowych mordów na własnym narodzie - bolszewicy wysłali w świat odezwę głoszącą jakoby "zagrożenie pokoju międzynarodowego ze strony Polski".
Jak to się dzieje, że po tylu tragicznych doświadczeniach mamy dziś powtórkę z historii?
Jak to możliwe, że po roku rządów PiS, lewacy pozwalają sobie na groźby prowokacji w trakcie Święta Niepodległości?
A Kijowski - niczym współczesny Trocki vel Bronstein grozi swoim "naganem" oszczerstwa.
To retoryczne pytanie zadaję po raz kolejny.
Nie można być aż tak głupim - jakim jest PiS w polityce informacyjnej.
Korupcyjny "konkurs" na wybór prezesa TVP ustawiony był na wybór wyjątkowego głupka, którego 20 lat temu nazywaliśmy "pampersem", a do dziś nic się nie zmienił.
Polacy są obrażani przez lewaków, bolszewików, komunistów i SAMI zmuszeni są walczyć o prawdę, bo pisowski Rząd wspiera wrogów Polski swoją nieudolnością.
I wiele wskazuje na to, że jest to nieudolność zaplanowana!
|
|
29 październik 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
|
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
|
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
|
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
|
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
|
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
|
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
|
|