ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
więcej ->

 
 

Tarcza i wyścig zbrojeń



Wladimir Putin stwierdził 8 lutego, że USA rozpętało „nowy wyścig zbrojeń na świecie. W miarę jak USA posuwa projekt „Tarczy” w Polsce i w Czechach, Rosja w odpowiedzi buduje nowe automatyczne wyrzutnie pocisków nuklearnych, przeciwko wyrzutniom w Polsce, położonym o cztery minuty pocisku lotu od Moskwy. Putin uważa za fałszywą propagandę nazywanie wyrzutni „Tarczy” systemem obronnym przeciwko pociskom z Iranu, i w ten sposób uzasadnił swoją opinię, w prawdopodobnie już ostatnim jego przemówieniu przed wyborami 2go marca 2008. Najprawdopodobniej po wyborach prezydenckich, Putin obejmie stanowisko premiera przez następną kadencję prezydencką, czyli, do następnych wyborów prezydenckich w Rosji.

Putin zadeklarował, że tak w przeszłości jak i w przyszłości Rosja zawsze reaguje na nowe zagrożenia. Przez następnych kilka lat Rosja zacznie produkcję nowych broni podobnych tych, które produkują inne państwa, jak też innych broni technicznie bardziej zaawansowanych. Wydatki na wojsko będą wystarczające, ale nie będą hamować rozwoju ekonomicznego i socjalnego Rosji, która nadal jest w zapaści demograficznej z powodu pijaństwa.

Putin oskarża USA o narzucanie swojej woli innym w sposób dyktatorski, za pomocą łamania prawa międzynarodowego, dla korzyści politycznych amerykańskiego imperium. Dlatego też Rosja jest zmuszona projektować i produkować nowe typy broni i nowe typy pocisków międzykontynentalnych między innymi.

Tymczasem prezydent Bush powiedział w wywiadzie dla prasy niemieckiej, że stosunki USA z Rosją są skomplikowane, ale że on uważa Rosję za państwo przychylne dla USA. Niewiadomo czy to jest taktyczna dis-informacja, żeby osłabić czujność Rosji mówiąc, że uważa Rosję za państwo przyjazne i jednoczcie planuje wyrzutnie w Polsce o cztery minuty od Moskwy.

Amerykańska taktyka planowania zniszczenia centr dowództwa i kontroli oponentów jest znana w Rosji, która niedawno wypróbowała bardzo skuteczny system paraliżowania elektronicznego i komputerowego w Estonii. System ten zastosowany do USA na wiekszą skalę, mógłby prawdopodobnie też sparaliżować Pentagon.

Dla Polski największym zagrożeniem byłyby automatyczne wyrzutnie rosyjskich pocisków nuklearnych, w chwili odpalania w Polsce rakiet amerykańskich lub jakichkolwiek innych. Na wypadek omyłki, która obróciłaby Polskę w teren radioaktywny, kosztem Polski, Rosja i USA miałyby jeszcze okazję zatrzymać konflikt i nie wymieniać między sobą salw nuklearnych.

Stosunki USA z Rosją nieraz zakłócają obustronne zarzuty o naruszanie praw człowieka. USA jest oskarżane o stosowanie tortur, zwłaszcza, że w Polsce za zgodą Aleksandra Kwaśniewskiego, Amerykanie jakoby dokonywali tortur i łamali tym samym prawo międzynarodowe, takie jak konwencje genewskie, jak też prawo amerykańskie oraz polskie. Z drugiej strony Rosja jest oskarżana o stosowanie „demokracji suwerennej,” która nie dopuszcza do dalszych kradzieży przez oligarchów, głównie Żydów.

Rosja zaludniona lud?mi mówiącymi ponad stu rozmaitymi językami, łatwo może chcieć zwalczać takie ruchy separatystyczne, jak to się niedawno stało w Czeczenii. Natomiast Amerykańska wojna secesyjna pochłonęła ponad 600,000 zabitych Amerykanów. Nadal nie wiadomo czy członkowie Unii Europejskiej mogą z tej unii występować w spokojny, prawnie zagwarantowany sposób. Tak więc pokojowe dokonanie secesji jest trudne.

Putin i Bush będą mieli okazję omawiać problemy dzielące ich państwa na spotkaniu w USA w 1-2, lipca, 2008. Sekretarz stanu, Condolleezza Rice, znana z jej posłuszeństwa wobec lobby Izraela, twierdzi że trudne stosunki USA z Rosją stanowią „mieszankę kooperacji i konkurencji, przyja?ni i tarć.” Mówi ona fałszywie, że nie może zrozumieć opozycji Rosji przeciwko wyrzutniom Tarczy, o cztery minuty lotu z Polski do Moskwy. Nie pamięta ona jak reagowali Amerykanie, kiedy Sowieci ustawiali wyrzutnie na Kubie, osiem minut lotu od Waszyngtonu, w 1962 roku.

Agresywna polityka rządu Bush’a spowodowała sensację dwudziestego wieku w Azji gdzie nastąpiło zbliżenie militarne Rosji i Chin. Zbliżenia tego nie spodziewano się w Azji wobec zadawnionych sporów rosyjsko-chińskich.

Faktycznie Bush rozpętał obecny wyścig zbrojeń, za pomocą skreślenia traktatu rozbrojeniowego START II, w celu budowania systemu tarczy, który miałby mu dać przewagę nad Rosją, pod płaszczykiem obrony USA przez Iranem. Putin zagroził wówczas, że poczyni kroki, żeby zachować równowagę sił. Rosja już dokonała prób nowych pocisków balistycznych z wieloma głowicami i nowego typu ‘cruise missile’ oraz zapowiada dalsze zbrojenia jak też skasowała traktat z 1990 roku, dotyczący ograniczeń ciężkiego uzbrojenia w Europie między Atlantykiem i Uralem, wobec amerykańskich planów Tarczy w Polsce.


WWW.pogonowski.com
12 luty 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowacja: protesty "wolnych" mediów
marzec 27, 2008
marduk
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
Próba rozmycia odpowiedzialnosci - czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Wicepremier Lepper padł ofiarą prowokacji...
lipiec 12, 2007
aktualności pnlp

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
Świąteczna choinka

grudzień 24, 2002
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Kolejne rewelacje idioty. Balcerowicz w Budapeszcie
luty 28, 2003
Artur Łoboda
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
DO RADNYCH MIASTA WROCŁAWIA. ODPOWIED¬ NA INICJATYWĘ STWORZENIA MUZEUM SOLIDARNOŚCI WE WROCŁAWIU
luty 5, 2003
Dyktator Saddam Husain został powieszony... List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media