|
Nadstawcie drugi policzek
|
|
Kiedy młodzieżowe bojówki Platformy Obywatelskiej, atakowały starszych ludzi, albo na forach internetowych pomawiały polityków PiS to twierdziły, że "walczą z polskimi faszystami".
Gdy jednak opublikowano nagrania z rozmów polityków Platformy Obywatelskiej - kompromitującymi polityków tej partii i ujawniające prawdziwe ich oblicze - to Tusk nazywa to "próbą destabilizacji Państwa Polskiego".
Taka jest doktryna Platformy Obywatelskiej.
Przypomina ona lata komunizmu gdy - jakąkolwiek opozycję wobec polityki rządzących bandytów nazywano "imperializmem", a wszelkie próby demokratyzacji życia w tym systemie "działalnością antypaństwową" - za którą wsadzano ludzi do więzień.
Przypomina to dowcip stworzony wtedy przez SB, który sprowadzał się do pytania o to czym jest agresja?
Agresja to napaść jednego kraju na drugi - bez zgody Związku Radzieckiego - brzmiała odpowiedź.
Gdyby opublikowano nagrania z podsłuchu działaczy PiS - to politycy PO nazwaliby tą akcję "walką o praworządność".
Ale działanie w odwrotną stronę - jest już zamachem stanu "zorganizowanej grupy przestępczej" i "próbą destabilizacji Państwa" - z czym Donald Tusk się nie godzi.
Przekonany o bezkarności z lat ubiegłych liczy na to, że i tym razem wszystko "rozejdzie się po kościach".
Nic więc dziwnego w tym, że spoliczkowanie Michała Boniego - przez Korwina Mikke, spotkało się z wielkim aplauzem ze strony Polaków.
Niezależnie od agenturalnej przeszłości Boniego - Polacy pamiętają mu wiele haniebnych działań w roli Ministra Administracji i Cyfryzacji, a młodzi Polacy w szczególności podstępną próbę wprowadzenia ACTA.
To właśnie z powodu haniebnych działań - skutkujących buntem społecznym - Donald Tusk usunął Boniego i Zdrojewskiego sprzed oczu Polaków i wysłał ich na stanowiska do Brukseli.
Polacy mu jednak pamiętają to - co uczynił.
Ale zastanówmy się: jaki będzie dalszy ciąg rządów Donalda Tuska.
Wielokrotnie spotkałem się z opinią, że "cały ten Rząd należy powywieszać".
To skutek bezkarności polityków rządzącej partii - wobec podporządkowania CBA i Prokuratury - Donaldowi Tuskowi.
W przypadku poważnych rozruchów społecznych - nikt nie będzie bronił siedziby Rządu.
Może więc Platforma Obywatelska zdecyduje się nadstawić drugi policzek?
A wtedy pozna prawdziwy stosunek Polaków do polityków tej partii.
|
|
13 lipiec 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
|
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
|
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
|
Oświadczenie SN Organizacji Politycznej Narodu w sprawie Donalda Tuska
wrzesień 25, 2005
Andrzej Marszałkowski
|
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
|
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
|
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
|
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Apokalipsa już trwa...
czerwiec 19, 2007
aktualności pnlp
|
|
|