ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
więcej ->

 
 

Bunt społeczny

Chore pomysły neoliberała Hausnera ulubieńca bogatej i bezwstydnej elity spotykają się z przeciwem większości grup spolecznych w Polsce.
Kolejarze, lekarze, emeryci i renciści staną razem przed sejmem i Urzędenm Rady Ministrów zaprotestowac przeciw kolejnym skokiem na kieszenie najbiedniejszych i najuboższych.
Skrajny liberał Hausner, chce ograniczyć wydatki społeczne kosztem włąsnie tych warst społecznych.Kosztem PKP, kosztem służby zdrowia, kosztem emerytów i rencistów i innych grup spolecznych.Proponuje się likwidacje PRFON, ze jest kosztowną fundacją, ale zapomina się o dziesiątkach innych mniej ważnych dla społeczeństwa ale bardzo kosztownych jak ARiMR czy Agencja Budowy Autostrad.Ostatnim genialnym pomysłem błysnęła tłuszcza jasnie pana prezydenta i innych urzędach, rządając wzrostów na swoją działalność o 20%!Prz czym pan prezydent wszystkich Polaków nie chce się stawic przed komisją śledczą, bo nic więcej w sprawie Rywina nie ma do dodania!!.
Chamstwo i buta nie zna granic.
Popiera on program Hausnera, ale nie zamierza powiedziec społeczeństwu co wie na temat afery.

Ostatnio rząd darowal bankom 6 mld złotych, ich zobowiązan.
Sprzedal (Nie)Polskie Huty Stali za 10% wartości!
Wzrost wydatków na nasz kontygent smierci w Iraku, pochłonie dalsze wydatki.Wejscie do UE i tak pogorszy stan zycia większości Polaków.Program Hausnera ma za zadania zmiejszyc liczbe rencistów o 500 tysięcy.Takie są zalecenia Banku Światowego.
Reszta to kozuszek.Pozbędzie sie paru praktytantów z urzedów, czu sprzątaczek.Grube ryby tylko na tym zyskają.Cieszy konslidacja wszystkich grup społecznych, przeciw planom Hausenra, bez wglęzdu na sympatie polityczne czy ideowe.
Kazdy uczciwy czlowiek nie wazne czy po prawicy czy po lewicy, dostanie w łeb prz tym planie, w czasie wejscie do UE.
Obiecana ziemia jako UE, staje się powoli piekłem.
I ot za nim do niej weszliśmi.
Jest jeszcze szansa nie stania się niewolnikiem we własnym kraju, i powiedzenie NIE UE.

Trzeba wykorzystać te protesty, do powiedzenia tym u "góry" jaka jest naprawdę sytuacja w Polsce.
Oni tam, zyją w zludnym swiecie drogich biur, samochódów, perfum i innych rzeczy nieosiągalnych dla zwykłego człowieka.
Nie słyszą protestu i krzyku matek nie mających za co wykarmic swoje dzieci.
Nie słyszą cierpienia bezdomnych, którzy zamarzają.
Nie słyszą cierpien milionów bezrobotnych.
Trzeba im jasno powiedziec i pokazac ze to lud robotniczy, tysiące ludzi doprowadzonych do biedy przez skrajną gospodarką liberalną nie chce zdychac w błocie i pod golym niebiem.Chcą powiedzieć DOŚĆ!!.
Dość cięcią wydatków, dośc prywatyzacji, dość rządów w Polsce Banku Światowego i innych zydowskich organizacji, które wczesniej wydoily Argentynę.

Zakłamane przekiozory, ze zdziwieniem przyjęli wiadomość, ze większośc spoleczeństwa popiera strajki, mimo, ze są dla nich uciązliwe.
Niestety podrzędny dziennikarzy, nie ruszy tyłko z Warszawy do jakies popegerowskiej wsi, tylko siedzi na dupie i patrzy w Hausenra jak w zaczarowany obrazek, który ma ''cudowne'' pomysły na trudną sytuację budżetu.Zapewniam Was,ze kiedy przeprowadzi się weryfikacją rencistów, jakoś te problemu juz nie będzie.
Skrajny liberalizm kaze ludziom tyrać, za marne grosze pod pretekstem szukania innych pracy, której nie ma.Zapędzone bydlo robocze, charuje po 12 godzin za 600 zl, tylko po to by wyzywic siebie lub dziecko.Gdy jakis liberał dyskutukuje o wyzszosci prywatnej nad państowoą, mówi o większej wydajnośc pracownikw, i brakow strajków.
Tylko ze jak mu sie powie, ze nie strakują z wyzej wymienionych powodów, to natychmiast liberałowie rzucają inewktywami.Wysokie bezrobocie ma sprzyjąc niskim płacom i brak protestow w sprawie ich podniesienia.Bo człowiek, który pracuje czieszy się, ze ma pracę.
Przy okazji,gdy gospodarka idzie dobrze, bussnes nie che pomocy państwa, ale gdy się pieprzy, domaga się jego pomocy!.
Przy czym gdy strakują grupy społeczne przeciw planom Hausnera, to natychmiast jest to niedobre, bo oni rządają tego co rządają przedsiębiorcy.
Oni chcieli niskich podatkow i dostali je,ale kiedy protestujemy my, to zaraz ponosi sie krzyk, ze to niszczy gospodarkę.
Oni mogą a my NIE.
To jest wlasnie logika liberalow.
Grzebac przy pieniądzach innych lubią, ale gdy sie grzebie przy ich pieniądzach to NIE.
To jest wlasnie logika liberałow.
Zabrac innym, dać sobie.
Trzeba powiedzieć dość, tej obledniej polityce niszczenia państwa i państowowych firm.
Zaczynające się protesty niech bedą początkiem ogólnokrajowego NIE dla kapitalizmu.

8 listopad 2003

Adrian Dudkiewicz 

  

Archiwum

Ryszard Bugaj Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Polska fabryka będzie udawać Hiroszimę
wrzesień 22, 2004
PAP
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
Czego nie zdziałał w Stanie Wojennym to realizuje w TVN
grudzień 20, 2006
PAP
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media