ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
więcej ->

 
 

Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)

W związku z ptasią grypą, dziennikarz ('Kurier 3', 6 marca 2006) rozpoczął felieton na tle drogowskazu z nazwą województwa, w którym leży Toruń. Na tablicy widzimy trzy wyrazy napisane niezgodnie z zasadami ortograficznymi - 'Woj. Kujawsko-Pomorskie'.
Słowniki nakazują nam pisać 'woj. kujawsko-pomorskie', co jest oczywistą profanacją tak danego województwa, jak i logiki dotyczącej nazw własnych. Przeciętni ludzie podświadomie czują, że należy pisać w ten sposób nazwy województw, zwłaszcza że słowniki nakazują pisownię wielkoliterową dla "skróconych" nazw województw, np. 'Kujawsko-Pomorskie'.
Nieszczęsne łabądki spacerowały po Bulwarze Filadelfijskim w mieście pierników, co odnotowały media, ale również zapomniały w ferworze podawania gro?nawych informacji, że powinno być 'bulwar Filadelfijski'. Także i to dziwoląg - u nas, w Gdyni, wolimy pisać Bulwar Nadmorski, bo to i rangę podnosi, i estetyczniejsze w wyglądzie. Ale poloniści się uparli i nie zamierzają rychło tego zmienić. Ale skoro nie chcą zmieniać, to niech chociaż zgłoszą do odpowiednich władz błędną pisownię omówionego województwa na przydrożnej tablicy. Chyba że ustawa o języku polskim to jeden wielki pic na wodę.
Już tylko te dwa przykłady pokazują, jak zasady naszego języka, wykreowane przez naukowców, oddaliły się od językowego wyczucia naszego pomaturalnego ludu. Po wielkich politycznych wydarzeniach, może nadchodzi czas jawnego obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec niereformowalnych wodzów języka polskiego? Ale świadomego, bo opisane przypadki są owocem nie tyle buntu, co... niewiedzy.
9 marca wyemitowano kolejny raz świetną komedię "Nie lubię poniedziałków". Niemal na początku, niezapomniany Wicherek (czyli Czesław Nowicki; starsze pokolenie pamięta prognozy pogody w Jego wykonaniu - rysowanie kredą na tablicy oraz pokazywanie frontów kijkiem zakończonym strzałką) mówi z telewizora ustawionego przed kamerą - Proszę panią! (zamiast Proszę pani!). No, jeśli sympatyczne i powszechnie lubiane osoby propagują błędne wzorce w mediach (za aprobatą lub przy niewiedzy osób odpowiedzialnych za stan języka), to nie dziwota, że miliony Polaków popełniają błędy w zwrocie z panią...
9 marzec 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Życzenia
grudzień 26, 2004
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Złoty coraz silniej związany z euro"
styczeń 14, 2003
Artur Łoboda/PAP
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media